Se dizolva Nofa?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nightmare1986 aici tin sa te contrazic .. am luptat alaturi de multi din ei si crede-ma ca poate sunt mult mai buni ca tine ... Am fost sitter la cineva saptamana trecuta si v-am rupt nobilii si tie si colegilor tai vre-o 6 la numar si nu mi-ati luat un sat toata noaptea .. eu fara sprijin, doar cu trupele proprii (varza, dupa o zii de atacuri pe inactiv, omu a fost la servici :)) ) asa ca stai cuminte in banca ta si nu-ti mai da cu parerea ...;)

eu ii cunosc mai bine decat tine .. cum spunea si gaby 4 nobili poate rupe oricine ... eu am rupt 200 nobili dupa 2000 atacuri impotriva astora din nofa (diablo pe l7) tot cu trupe proprii si tot nu a fost deajuns .. sa nu mai zic ca jumate de defence era plecata la plimbare ...a trebuit sa il umilesc pe nenea profu sa ii arat eu cum sta treaba(daca vrei niste rapoarte le am salvate si le pun oricand pe forum sa razi si tu) ... si te-a banat gurita ta nu altceva ... pt ca poti trimite pct premium de pe orice lume pe oricare alta .. nu trebuie 2 conturi pe aceeasi lume

mie mi-ai rupt doar un trenulet atat ... dupa te-ai dus la culcare

asa ca las-o cu valoarea celor din nofa ca sunt praf si eu imi permit sa ii numesc asa cunoscandu-i pe majoritatea

gaby .. la profil avea altceva .. stai asa ca iti zic acum PS .. Stau in fund si bat la .. taleri .. sa ajung pe 1 loc :))) :))) invidia e mare :)) doar PROSTIA si HAPSANITATEA o intrec :)))

ghici unde era greseala? tocmai la faza cu prostia :))
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu inteleg ce iti mai bati capul sa ii explici lui iubi asta... apropo , cine e asta? :D :)))
 

DeletedUser

a fost pe l7 .. nu zic se descurca la defence ... joaca pe jackass925 si mai sta sitter in stanga si in dreapta .. da mai are de invatat unele reguli de joc cred eu .... sper ca nu e si d-ala care se da bine pe langa "mai marii" si prealuminatii doar ca sa ii fie bine .. da vedem in timp

p.s. ce noroc au ca dispar taberele
 

DeletedUser15095

bine bai dublu post ! :)))

te lauzi ca omori niste nobili? asta poate face oricine :)

Gaby, pe tine nu te cunosc si nu cred ca ti-am zis ceva ... Nu m-am laudat ca am rupt niste nobili, am vrut doar sa subliniez ca au fost cativa jucatori de top ai acestei lumi si nu mi-au luat nici un sat la atacul respectiv pana am predat sitterul la 7 dimineata!
Nu comentez ceea ce face profu si colegii sai pe l20, dar pe l7 cred ca sunteti putin invidiosi pe succesul lor, de acolo si atatea comentarii .. sa va vad pe L20 de ce sunteti in stare ..

nightmare1986, tie ti-am rupt doar un trenulet pt ca era singurul, dar intreaba-i pe colegii tai gen baobao si altii ... Cat despre blocat, poate ca m-a blocat gurita mea, dar voi ati facut tichetul .. si oare de ce am stat 2 zile pana sa mi se raspunda la tichet?
Si daca tot zici ca sunt varza cei de pe l7 .. atunci de ce tii in trib oameni care au jucat acolo?
 

DeletedUser

eu zic ca cei din nofa sunt varza nu toti de pe l7... leo mi-e prieten .. dumy la fel ... doar la regatele aveam ceva emotii sa zicem dar la sistemul in care am atacat a trecut tot ... in plus eu am argumente .. eu astept sa imi demonstrezi tu ca ei sunt mai buni decat mine ... ca invers iti demonstrez la orice ora ... cat despre nobili .. iti repet .. si mie nu prea imi place sa repet dar poate nu ai inteles din prima ... daca stiam ca e cineva on pe contul ala crede-ma nu vedeai atacurile asa ... dar mai ai timp .. asteptam sa mai iei sittere si sa vezi daca spun adevarul.. e ciudat totusi ca va scoatem cate un jucator la 10 zile nu crezi? si iar ma simt nevoit sa repet .. mare noroc aveti ca dispar taberele ... dar si asa veti avea probleme mari in continuare
 

DeletedUser38065

da ma, bravo voua, jos palaria...scoateti la 5 zile cate un jucator....dar din papuci....fiecare joaca cum stie si cum are timp....pana la urma nu pierde nu stiu ce comoara....pierde timp si nu mai multe...cat despre orgoliul fiecaruia nu ai ce spune....
 

DeletedUser15095

:)) un jucator la 10 zile, ma faci sa rad pe bune acum ... :)) stai linistit nu e nevoie sa mai iau sittere .. regatul e un jucator bun si loial, ceea ce pot spune si despre ceilalti de la tine din trib cu care am avut placerea sa colaborez .. dar asta e :) sa va vad pe harta ca pe forum oricine stie sa dea din gura ;)
 

DeletedUser

inseamna ca nu stii pe ce lume traiesti .. vezi statistici de razboi sau trebuie sa te invat unde sa cauti? cand iei 40 sate la fiecare atac .. in fine .. la noi chiar vorbesc faptele ... tu stii doar sa razi ca ai rupt 10-15 nobili .. impresionant ... ma inchin in fata ta
 

DeletedUser34153

inseamna ca nu stii pe ce lume traiesti .. vezi statistici de razboi sau trebuie sa te invat unde sa cauti? cand iei 40 sate la fiecare atac .. in fine .. la noi chiar vorbesc faptele ... tu stii doar sa razi ca ai rupt 10-15 nobili .. impresionant ... ma inchin in fata ta

uite cine vorbeste:)

Cea mai bună clasare: 188
24th November 2010
Cele mai multe puncte: 1,255,840
24th November 2010
Cele mai multe sate: 119
23rd November 2010
Rang OÎ: 237.
(6,331,667 score)
Rang OÎ Atac: 122.
(5,544,160 score)
Rang OÎ Apărare: 1073.
(787,507 score)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ha :))

ce treaba are ceea ce ai spus tu acolo cu ce se intampla pe harta?

daca faci niste interne si esti pe locul 15 inseamna ca esti super vedeta? :D

sau daca ai 25 mil la inamici , din care 15 facute la aparatori ( adica pe spatele tribului ) inseamna ca esti tot vedeta? :D

Despre nightmare sa vorbesti abia atunci cand vei realiza si tu macar un sfert din ce a facut el pe acest joc... si aici ma refer la niste umilinte maxime date unor jucatori care se cred super zmei si la ora actuala :)
 

DeletedUser

uite cine vorbeste:)

Cea mai bună clasare: 188
24th November 2010
Cele mai multe puncte: 1,255,840
24th November 2010
Cele mai multe sate: 119
23rd November 2010
Rang OÎ: 237.
(6,331,667 score)
Rang OÎ Atac: 122.
(5,544,160 score)
Rang OÎ Apărare: 1073.
(787,507 score)


slab nu? stiu .. sunt praf ... totusi poate pui o statistica a mea impotriva voastra .. sau vrei sa pun eu?
si acum sa argumentez aceasta inactivitate a mea .. nu am jucat vreo 3 luni .. doat stateam aiurea pe harta .. dezamagit de unele chestii .. ce zici daca vorbim peste 3-4 luni sa imbunatatesc si eu performantele?

cat despre aparare ... era un trib dad .. si erau 2 tipi .. folrentina si inca unu ... jucau cu scripturi ilegale .. mi-au dat 30 atacuri in aceeasi secunda .. 2 fulluri si tot in aceeasi secunda nobilii ... ciudata chestie nu mi-au luat niciun sat ... cand o sa vad la voi ca fenteaza unu fulluri si baga sprijin la secunda mai discutam .. pana atunci astept atacurile voastre ca sa mai cresc si eu putin ... sa demonstrez ca sunt noob
 

DeletedUser34153

asteptam sa vedem ce poti,pana atunci,vorba cuiva:ciocul mic,ca noi suntem la putere!
 

DeletedUser

@prea finutta
draguta replica ,ma gandeam ca disparusera zei de pe triburi,ai tari si unflati in pene
 

DeletedUser15095

nu e nevoie bre sa te inchini in fata mea k nu sunt D-zeu .. Cat despre statistici .... conduci cu 12-0 in ultima luna eu conduc cu 10-1 pe ultima saptamana :) si ala e luat la noroc .. dar dupa cum ti-am mai zis, vad k iti place sa dai din gura fara sa treci la fapte ...
ca sa nu mai vorbim de finutta care conduce cu 67-10 in ultima luna :)) ai dreptate faptele vorbesc de la sine :)) sau nu stii unde sa te uiti si vrei sa-ti arat eu??:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus