Se mai intampla :(

  • Autor subiect DeletedUser20794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20794

trolledg.jpg


O sa-si revina, n-am avut destula putere de convingere sa scot intemeietor darrrr e bine. Have fun xDD
 

DeletedUser35491

HA ha :)) Bravo cu deastea ma ocupam si eu pe l15 , dar m-am lasat de prosti
 

DeletedUser

astea merg cand au sprijin masiv , asa dupa vreo 3-4 luni de joc :) .... cu setarile lumii asteia se intoarce sprijinul daca parasesti tribul :)
Acum nu are farmec :)
 

DeletedUser20794

Deja sunt 42 iar. :( sunt trist dar oricum. Doesn't matter, had fun xD.

Asta se intampla cand dai drepturi tuturor... Ce sa stie... faze oldschool. Poate mai prind un trib, ca nu stiu astia ce e forum :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35491

Ma tem sa nu ti se intample si tie ceva urat,daca umbli cu porcari dastea :D
 

DeletedUser

Credeam ca sunt singurul caruia ii plac "nesimtirile" astea :)). Bravo :D.
 

DeletedUser

un care gandea miscarea asta ii lasa un timp sa inceapa sa fie atacati si abia dupa ce trimiteau sprijin catre alte sate ii concedia , acum era si logic ca se vor reuni ( ca si mai tarziu dealtfel dar later pagubele produse erau mult mai mari ) .
nu-i vina lui , e vina alora ce dau drepturi oricui le cere

oricum ar fi tot marsavie este
 

DeletedUser

Este un joc :). Facut pentru distractie, sper ca unii sa fie de acord aici :D

Clar Clar,de acord cu tine boss
app:
SRF - sacaluxxxx în data de 26.02.2012 la ora 14:34 Mulţumesc Citat
DECI TREABA A FOST IN FELUL URMATOR!! Un anume om sa nu vorbesc urat abuzand de increderea mea,avand drepturi m a incercat sa vad *** sunt on azi si a concediat toti membri din tribul mare..Eu cand am vazut k tribul e gol,am ramas socat ,am luat drepturile la ceilalti conducatori si am invitat pe restul..UN al ,,smecheras din academia a 2 a vazand ce s a intamplat in tribul mare a vrut sa faca acelasi lucru concediind prinii 10 15 membri insa l am vazut ce vrea sa faca si i am luat drepturile si l am concediat..o sa refac forum deoarece a fost sters in intregime..!!!O sa revenim insa doar *** suntem uniti..
SRF - goky în data de 26.02.2012 la ora 14:41 Mulţumesc Citat
cine e raspunzator vreau un nume:p
SRF - Assassin*Mic în data de 26.02.2012 la ora 14:43 Mulţumesc Citat
il aveti la rapoarte...unde scrie ca va concediat.
SRF - buckingam în data de 26.02.2012 la ora 14:43 Mulţumesc Citat
e vorba de PiTiQu
Prelucrarea buckingam în data de 26.02. la ora 14:43
SH-D - CrazyTrib în data de 26.02.2012 la ora 14:45 Mulţumesc Citat
Pe viitor aveti grija la ce retardati dati drepturi:))
SH-D - CrazyTrib în data de 26.02.2012 la ora 14:46 Mulţumesc Citat
BGizzel asta m-a concediat
SRF - sacaluxxxx în data de 26.02.2012 la ora 14:47 Mulţumesc Citat
astia sunt cei 2 CAUTATI DE INTERPOL!! ..RABDARE..O SA I PRINDEM..CEL PUTIN P ASTA AL 2 LEA..E PE CONTINENT CU NOI:xx:x:x:
 

DeletedUser

Chestiile astea sunt niste copilarii deloc amuzante , spun copilarii ca sa nu utilizez cuvinte mai tari.
 

DeletedUser

da multumim ca nu folosesti cuvinte tari ca riscam sa ne spargi capu cu ele :)
Apreciem gestul
 

DeletedUser

Degeaba esti sarcastic, e stupid sa intri intr-un trib, sa ceri drepturi pentru ca mai apoi sa incepi sa concediezi membrii.
 

DeletedUser

depinde de mentalitatea fiecaruia,imi pari o persoana mai matura,eu unul m as amuza pe reactia intemeietorului, si mesajele celor concediati,nu mi s ar parea amuzant faptul ca i am concediat,ci reactia lor ... tie probabil nimic nu ti se pare funny de acolo,iar lu pitiq poate ca totul i se pare funny,hai ca deja sunt obosit.
noapte buna
 

DeletedUser

Da, distractie placuta in continuare si sper ca jucatorii mai creduli, au invatat ceva din acest thread :D
Noapte buna
 

DeletedUser20794

Ce mi se pare amuzant este doar faptul ca astfel de jucatori cu 20 de familii dau drepturi de conducere oricui, si de-aia li se intampla ceeee ;;) li se intampla :)).

Hmmmm si ia stai o clipa... Sacaluxxx spune ca e in tribul mare... apoi spune ca a vazut un membru dintr-o academie facand acelasi lucru ca mine(nu ca ar fi fost vreun tovaras), hmmmm oare acest Sacal este chiar un sacal si joaca pe un dublu.... (va las sa ghiciti)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus