Se mai intampla :(

  • Autor subiect DeletedUser20794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am inteles....tu ai vrut sa le dai o lectie , si ai facut topic aici pentru a invata si altii ce se poate intampla daca intalnesc un jucator ca tine , am inteles!

Eu am crezut ca este chestia cu "paduchele in frunte"....

Multa bafta ...de succes esti am vazut ...
 

DeletedUser20794

Stai linistit, ca sa o zic mai pe romaneste asa (sper sa nu supar vreun admin) nu sunt un bulangiu. Am patit-o si eu, au patit si altii ce le-am facut eu, este asa cum ai spus tu, o lectie de invatat.
 

DeletedUser6681

Stai linistit, ca sa o zic mai pe romaneste asa (sper sa nu supar vreun admin) nu sunt un bulangiu. Am patit-o si eu, au patit si altii ce le-am facut eu, este asa cum ai spus tu, o lectie de invatat.

Tipic, adevarul ca le-ai facut rau. Adevarul este ca i-ai invatat o lectie. Daca i-ai invatat o lectie aceea este urmatoarea " Servarul este plin de tampiti/porci, nu te pune cu tampitii/porcii in noroi ca lor le place "

Ce sa zic si eu..

PS nu am nevoie de replay
 

DeletedUser20794

Ma asteptam si la astfel de comentarii cand am deschis topicul, puteam sa o tin pentru mine si membrii tribului. Am zis sa va arat si voua cam cat de bine organizate sunt familiile astea de prin top cu 5000 de triburi.
 

DeletedUser6681

Ma asteptam si la astfel de comentarii cand am deschis topicul, puteam sa o tin pentru mine si membrii tribului. Am zis sa va arat si voua cam cat de bine organizate sunt familiile astea de prin top cu 5000 de triburi.

Ce ai facut tu nici la colegii de trib nu as arata, pentru ca mi-as dezvalui lipsurile acute pe care le am in cazul in care ajung sa fac asa ceva. Toti sunt jucatori daca au trecut de o lume si incep a 2-a .. Parca te vad peste 2-3 luni cum dai lectii de moralitate fostilor colegi care au trecut la dusmani, daca nu cumva vei fi tu primul care face acest pas.
Te rog ( scriu in numele meu ) nu ne lumina cu puterea ta de a dizolva triburi. Daca ai ceva interesant de aratat un plan de atac/aparare o formula ne mai intalnita te rog sa o expui. Pana atunci ca tine sunt multi jucatori nimic interesant.

__________________
L27 - Cookie (exit cand incepe L28)
L28 - Loading...

Si ce am aratat spune multe despre tine, doar inceput fara profunzime, te-ai nascut speranta si ai sa mori talent probabil. Incearca sa arati ceva constructiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

Nu dau eu lectii de moralitate. Stai linistit. Iar semantura mea nu-ti poate arata nimic. Doar faptul ca am jucat pe lumea 27 cat sa-mi mai "amintesc" putin jocul.

Si daca incerci sa ma aduci pe "calea cea buna"... nu ma impresionezi cu nimic.
 

DeletedUser6843

@PiTiQu , Esti complexat? Ai matreata, kilograme in plus, dinti stricati?Ai facut mare chestie?!

peseu: esti prea tare:))))
 

DeletedUser6681

Nu dau eu lectii de moralitate. Stai linistit. Iar semantura mea nu-ti poate arata nimic. Doar faptul ca am jucat pe lumea 27 cat sa-mi mai "amintesc" putin jocul.

Si daca incerci sa ma aduci pe "calea cea buna"... nu ma impresionezi cu nimic.

Nu ai dat, Nu dai, Dar sigur o sa dai. E plin servarul cu din astia ca tine. Nu vreau sa te aduc pe calea ceea buna, doar ca nu doresc sa imi poluezi vederea cu aberatiile tale. Mergi la spam si faci asta, sau cum tu ai zis pe forum in cadrul tribului. Ca sigur cei de la tine din trib te apreciaza la adevarata ta valoare. Ai exterminat un trib care oricum se destrama singur de la sine. Asa ca miscarea ta este nu doar inutila cat si aberanta, ca nu ai avut nici un castig de pe urma ei, nici macar intelectual.

Asa ca a ta cale dreapta e a ta si poti merge singur pe ea, nu este nevoie sa o si arati.


@PiTiQu , Esti complexat? Ai matreata, kilograme in plus, dinti stricati?Ai facut mare chestie?!

Tu lipseai, se apuca "old school" de joaca ?
 

DeletedUser6843

@vis3z , nu am cum sa mai strang atatea sate moca la un loc :))


boss , dupa cum vezi si tu nu mai posteaza nimeni nimic interesant , au disparut toti inca de anul trecut in caz ca dai click pe "nick-uri" , cat despre jucat toata lumea a renuntat de mult cand jocul nu iti oferea atatea oportunitati.

take care boss
 

DeletedUser20794

Nici complexat :D, nici cu matreata, kilogramele sunt la zi si ma spal pe dinti [-(. Dar revenind la subiect... vis3z esti prea stresat... Inteleg ai ceva probleme cu integritate si altele... dar nu uita ca e un joc. Am mai zis-o si o repet.
 

DeletedUser40739

Si daca este un joc piticule, de ce trebuie sa te caci in poteca si sa dizolvi triburi adica sa-ti bati joc de altii ?
Daca vrei sa arati ca esti smecher si ca ai ceva de spus pe lumea 28, cucereste adversari redutabili, fa ceva demn de respect ..

Astea sunt nimicuri si spun multe despre bunul simt si valoarea ta ca om.
 

DeletedUser2821

Voi trebuie sa intelegeti ca fiecare vrea sa iasa in evidenta, unii pot iesi facand ceva, altii distrugand...
 

DeletedUser40739

Un prieten mi-a spus ca unde incepe armata se sfarseste logica .. eu cred ca unde incepe o lume noua ( pe triburile ), acolo se sfarseste logica unora !
Nu mi se pare normal ca un neavenit sa distruga munca unui om care cred eu ca s-a chinuit putin sa formeze un colectiv ..

Ma bucur totusi ca acel om a invatat sa fie prudent dar totodata mi-e sila ( sa nu ma pronunt mai rau ) de specimele precum acest PiTiQu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Parerea mea este ca dati prea mare importanta acestui topic si implicit, acestui jucator.
@Taipei ai facut o comparatie improprie vizavi de armata, pacat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40739

Tullio25 stiu despre ce vorbesc ..
Si da, poate ai dreptate cu importanta acestui topic.
 

DeletedUser

Ce multi uita acesta este un joc de razboi, si daca reusesti sa iti slabesti adversarul prin orice metoda o faci....
Ce a facut acel individ a fost o tactica....parshiva, marsava ...( facuta prea curand cred eu ... mai bine statea undercover pana mai tarziu ).
Vorbiti de chestii morale dar cati din voi bagati multicontul in diverse triburi sa spionati ( pardon aia e o chestiune onorabila :) )
 

DeletedUser40739

clepo dute omule pe lumea 20 si fi sclavul celor din BURN / ~Fr~ .
Lasa-ne pe noi cu jocul de razboi si tactici marsave.
 

DeletedUser6681

Ce multi uita acesta este un joc de razboi, si daca reusesti sa iti slabesti adversarul prin orice metoda o faci....
Ce a facut acel individ a fost o tactica....parshiva, marsava ...( facuta prea curand cred eu ... mai bine statea undercover pana mai tarziu ).
Vorbiti de chestii morale dar cati din voi bagati multicontul in diverse triburi sa spionati ( pardon aia e o chestiune onorabila :) )

Un joc de razboi, cu totul deacord. Dar daca ai fi observat ce scrie cateva randuri mai sus. Obs ca nu a avut nici un beneficiu in acea miscare. Asa ca daca faci ceva fara sa ai un beneficiu care este rostul acestei actiuni. Vrei sa strici ceva care sa te faca pe tine mai puternic. Dar cand a strica ceva te strica pe tine cum numesti aceasta miscare ?
 

DeletedUser

:)
era vorba de actiune nu de rezultat ... mai tarziu ar fi fost mult mai profitabil ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus