Se mai intampla :(

  • Autor subiect DeletedUser20794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

bla bla bla "am ajuns sa zic vorba lu Tulio" , atata importanta pentru topicu asta :))

s-au facut aceste chestii de mult si inca se vor mai face de N ori pana acest joc se termina , numai ca acest puradel a zis sa posteze si el ca e smen , asta dupa ce a dat circulare la toti prietenii , mass pe mess la toata lista si mesaje la telefon la toate cunostintele + ca a mai tipat in 10 conferinte pe skype.

eu sunt pro' sa se faca aceste lucruri , poate si mai rau , cat timp este legal si nu incalc regula mentu nu vad de ce!

ceea ce ma streseaza (mai citesc cat de cat forumul acestui joc) este ca acest joc "parca a inceput acu 1 luna" , toti posteaza numai chestii aberante si culmea mai deschid si topic pentru acest lucru.

pana di djmisu23(nu ma intelege gresit) , care parca se lasase de joc ne indica un BUG al jocului sau ce s-o fi intamplat acolo , au ramas numai spameri lopatari.


peseu: sacaluxxx sau smen200^% ce nume mai au aia e clar ca au maxim 16 ani si pana la urma pitiqu in agonia lui , dupa ce s-a facut misto de el de N ori a rabufnit si el reusind sa concedieze un trib de 20 de membrii (19 din ei fiind ferme)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bla bla bla "am ajuns sa zic vorba lu Tulio" , atata importanta pentru topicu asta :))

s-au facut aceste chestii de mult si inca se vor mai face de N ori pana acest joc se termina , numai ca acest puradel a zis sa posteze si el ca e smen , asta dupa ce a dat circulare la toti prietenii , mass pe mess la toata lista si mesaje la telefon la toate cunostintele + ca a mai tipat in 10 conferinte pe skype.

eu sunt pro' sa se faca aceste lucruri , poate si mai rau , cat timp este legal si nu incalc regula mentu nu vad de ce!

ceea ce ma streseaza (mai citesc cat de cat forumul acestui joc) este ca acest joc "parca a inceput acu 1 luna" , toti posteaza numai chestii aberante si culmea mai deschid si topic pentru acest lucru.

pana di djmisu23(nu ma intelege gresit) , care parca se lasase de joc ne indica un BUG al jocului sau ce s-o fi intamplat acolo , au ramas numai spameri lopatari.


peseu: sacaluxxx sau smen200^% ce nume mai au aia e clar ca au maxim 16 ani si pana la urma pitiqu in agonia lui , dupa ce s-a facut misto de el de N ori a rabufnit si el reusind sa concedieze un trib de 20 de membrii (19 din ei fiind ferme)

Deci te inseli.

Pe forum se desfasuara o subtila politica si propaganda cu un caracter puternic persuasiv, iar jucatorii intentioneaza sa isi ascunda potentialul inestimabil sub expunerea acestor truisme.

PS: Sper ca lumea in sine sa fie mai in regula :|
 

DeletedUser20794

Nu, lumea in sine nu e mai in regula. Setarile fac lumea asta si punctele premium.

@stranutelu
Tribul care intr-adevar era de ferme era pe locul 19 cand am facut eu miscarea. dar stai linistit ca nu imi traiesc viata din triburi, am postat pe forum doar ca sa arat si restul comunitatii nu ca sa zic eu vai ce smecher sunt. Se vede in joc cine stie si cine nu stie sa joace.

Continuati sa va certati daca asta va e dorinta, eu n-am venit sa isc cearta ci sa va arat doar cat de "buni" sunt cei din srf impreuna cu conducerea lor.

Bafta!

A da... P.S. Triburile sau Tribalwars... nu mai sunt ca pe vremuri. La fel ca si comunitatea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Deci te inseli.

Pe forum se desfasuara o subtila politica si propaganda cu un caracter puternic persuasiv, iar jucatorii intentioneaza sa isi ascunda potentialul inestimabil sub expunerea acestor truisme.

PS: Sper ca lumea in sine sa fie mai in regula :|

m-ai spart :))) si care ma rog e pontentialul sau?
defapt , hai! ma lesi?
 

DeletedUser39475

bla bla bla "am ajuns sa zic vorba lu Tulio" , atata importanta pentru topicu asta :))

s-au facut aceste chestii de mult si inca se vor mai face de N ori pana acest joc se termina , numai ca acest puradel a zis sa posteze si el ca e smen , asta dupa ce a dat circulare la toti prietenii , mass pe mess la toata lista si mesaje la telefon la toate cunostintele + ca a mai tipat in 10 conferinte pe skype.

eu sunt pro' sa se faca aceste lucruri , poate si mai rau , cat timp este legal si nu incalc regula mentu nu vad de ce!

ceea ce ma streseaza (mai citesc cat de cat forumul acestui joc) este ca acest joc "parca a inceput acu 1 luna" , toti posteaza numai chestii aberante si culmea mai deschid si topic pentru acest lucru.

pana di djmisu23(nu ma intelege gresit) , care parca se lasase de joc ne indica un BUG al jocului sau ce s-o fi intamplat acolo , au ramas numai spameri lopatari.


peseu: sacaluxxx sau smen200^% ce nume mai au aia e clar ca au maxim 16 ani si pana la urma pitiqu in agonia lui , dupa ce s-a facut misto de el de N ori a rabufnit si el reusind sa concedieze un trib de 20 de membrii (19 din ei fiind ferme)

Like ! :))
 

DeletedUser35749

Sper ca unii au avut ceva de invatat din asta si nu o sa mai de pe viitor drepturi asa usor, topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus