Setări Ro22

  • Autor subiect Jason Statham.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

frate...multi se dau rotunzi, putini cunosc ceea ce multi viseaza - chiar daca nu sunt As la acest joc asta e, dar nici nu ma dau la o parte din calea razboiului
 

DeletedUser26675

ar fi fost cu limita de membri de 10 persoane:))) si viteza trupe 2 cladiri 3:X:)) bonus de noapte inactiv! si sa vezi razbel atunci:))
 

DeletedUser35974

Nu inteleg de ce pe alte lumi(tari) se supun la vot inainte setarile cu variante gen A,B,C,D si fiecare evident ca difera si in plus fiecare jucator isi poate alege...
 

DeletedUser

ai invatat sa dai atacuri la secunda si te crezi vedeta? :D

mosule, ai vreo tangenta cu mine? nu am mai jucat triburile de 1 an, e treaba mea ce stiu cum stiu sau cat, nu am cerut sa vin in tribul tau sau ceva! comentezi aiurea fara rost sau cel putin fara sa spui cine esti si ce doresti! probabil ai fost candva un INAPT si de curand ai invatat sa joci, sau ai invatat sa citesti tutorialele despre triburile si acum te dai rotund! de preferat cand folosesti un forum e valabil sa inveti si sa scrii dar in acelasi timp e indicat sa si citesti corect! :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Eu am jucat doar pe L6 - L9 -L12 daca ma cunosti spune-mi cine esti de pe aceste lumi, dar nu cred sa fi avut noi 2 vreo tangenta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

hmmm...da,recunosc,sunt cam analfabet,nu stiu nici sa scriu,nici sa citesc :(

te cunosc in real life din pacate bodile (arbitru de meserie ) :(
ps: poza aia e facuta pe rahovei,nu? :)
 

DeletedUser

hmmm...da,recunosc,sunt cam analfabet,nu stiu nici sa scriu,nici sa citesc :(

te cunosc in real life din pacate bodile (arbitru de meserie ) :(
ps: poza aia e facuta pe rahovei,nu? :)

pai si de ce nu zici ca ma stii din rl? puteai sa zici de la inceput asa! si care ma rog din tot orasul esti?
 

DeletedUser

astea sunt detalii neimportante :)

atunci hai sa lasam "detaliile neimportante" si sa revenim la discutiile otc!

Pacat ca nu se poate face ceva sa se renunte la biserica, ar fi fost ceva fara biserica, asa ca avem viteza mica + biserica dam in ceva ce nu iese frumos!
 

DeletedUser35286

daca vroiati fara biserica si viteza buna...ati fi intrat pe 21 :)

eu sincer ma bucur ca sunt setarile asa urate,pentru ca nu o sa plece multi de pe l21 :)
 

DeletedUser

pai am aflat de deschiderea la 21 dupa vreo luna sau 3 saptamani ****, eram cu munca si nam apucat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus