SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hunt324ever în data de 16.12. la ora 23:01
nu exista nici o sansa ca sa pastram enclava din sud,prin bunavointa voatra de a ne acorda un PNA?

aggerru în data de 16.12. la ora 23:02
nu

hunt324ever astăzi la ora 00:29
succes in continuare,si multumim pentru fair play-ul demonstrat


bravo campionilor.spor la innobilat sate de 1000 puncte de la marginea hartii
 

DeletedUser

multumim:))deci ai doar jucatori de 1000 pcte?...sunt si mai mari,si au fost...doar ca s-au nimerit la locul nepotrivit:)
asa se intampla cand recrutezi haotic:D
 

DeletedUser

sunt sate subdezvoltate,si pentru ei lupt pe triburile.au si ei dreptul la joc,si asa lumile se imputineaza treptat,pana cand raman doar cativa,nu neaparat si cei mai buni dintre playeri.de fapt am vrut sa subliniez lipsa de fair game play al SH si daca continua in stil arogant,isi vor rupe gatul,cum au mai cazut si alti campioni.

asteptam in Rvansa toti aceia de la marginea hartii care doresc sa mai aibe o sansa si pentru care un nou inceput este o noua sansa.dar a ataca un player subdezvoltat denota...va las pe dumneavoastra sa trageti concluziile singuri.
 

DeletedUser

mda...ala trib:))impartit in toate partile hartii:-j
au dreptul sa joace cat timp nu ne stau in cale:p...daca nu va acceptam pna'ul nu suntem fair?fii serios
 

DeletedUser

e bine ca programatorii acestui joc s-au gandit si la unele excese de zel ale cuceritorilor si au protejat ei prin "MORAL" pe playerii mici impotriva celor mari.

daca tot vor sate,sa ii anunt pe cei mici sa isi caute o grupare mai puternica in zona aia,e clar ca nu avem nici o sansa.totusi daca vor fi si temerari,ma astept sa reziste,pentru ca deocamdata nu prea au plecat jucatorii,desi le-am anuntat izolarea si posibilul colaps.

dusmani nu avem cum sa punem SH,haidem sa fim seriosi,tantarul cu armasarul,oare la box de ce exista si categorii?fiti lucizi,si nu va lasati imbatati de succes!fair play-ul nu l-am inventat eu,si nu este nici sfarsitul lumii daca nu il dovediti.
 

DeletedUser

daca ati stii sa va organizati ati putea folosi moralul ca o arma...asa muriti eroic:D
 

DeletedUser29282

Starpitii ca nici ei nu au avut mila de cei mici din academia noastra
 

DeletedUser13059

pai defapt si academia ii tratata ca si tribul mama .. practic nu se poate zice ca esti las daca ii ataci pe cei mici ... ii o tactica si aia ;) scapi de cei mici care sprijina pe cei mari :))
 

DeletedUser

huntere, nu te mai supara
Cu asa jucatori nu ai ce face... Ei nu au nici un an de triburile, stau Non-stop pe joc si asta ii ajuta, in schimb in Rvansa, am decis sa ii ajutam pe novici, sa invete si ei tainele jocului. Pe la inceputul lumii 6 sa nu se uite ca Rvansa era printre cele mai puternice triburi de acolo insa am avut multi dusmani si asa au reusit sa destrame un trib puternic.
Insa succes voua, cei buni pe triburile, campionii de azi, pt ca maine vin altii si nu veti mai fi pe primele locuri!
 

DeletedUser

daca taceai filozof ramaneai;)
sh sunt pe l6 din 14.06.08 ora 17:04 iar jucatorii noi au peste tot cate o sansa,de aceea avem si noi academie;)
 

DeletedUser

Rvansa va fi asa cum a inceput,o poarta deschisa oricui va dori sa isi ia revansa cu adevarat.de aceea am initiat acest proiect,si asa va ramane cat timp am sa fiu activ.si daca raman 3 insi pe harta,din 3 cel putin 1 va fi invins.asta nu inseamna ca aducam numai loos-erii,ci pe cei care vor sa mai lupte si cred intr-o REVANSA
 

DeletedUser

cine suntem noi?si ce mai trebuia un trib?lumile speed erau dominate de o echipa forte,urmasi ai primilor jucatori pe speed serverul romanesc.jucam 24 ore triburile,chiar 48 din 48,cot la cot cu alti camarazi si nu reuseam nu sa invingem,ci sa facem fata macar atacurilor.si am organizat rezistenta,lupta de iesire de sub asuprirea "campionilor".si usor usor,am devenit o forta.nu neaparat vrem sa rasturnam si campionii lumii a 6-a si nu pentru ca nu ar fi imposibil,dar noi avem razboiul nostru,anume LEX vs. M-goth,iar Rvansa il tinem ca trib ce va continua traditia si anume sa avem portile deschise oricui va dori sa isi ia revansa la marginea hartii.acum,ca au pus ochii pe noi,foarte bine,nu ne vor scoate "noname" ci insasi campionii,insa ma tem ca am putea sa ne repliem,si daca ne calesc in lupte vor trebui sa accepte cel putin provocarea noastra la DREPTUL LA REVANSA.
 

DeletedUser27624

discursul este frumos,asta o recunosc...vom vedea insa daca in lupta,veti da dovada de aceeasi maiestrie;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus