SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

kid, cred ca ai uitat o chestie: Cand eram in ARM si cu satele la granita cu tracia ... toate imi erau acolo aproape eram facut doar pe Defensiva, nu aveam sate de atac deloc + ca am trimis sprijin la trib cu totul ca eram la granita. E adevarat ca nu atacam tracia dar nici ei pe mine .

incredible cine esti tu de pe L6 ... "sefu meu" ? si hai ca iti dau sitter sa vezi ca am 0 zile de sitting pe cont, nu am dat niciodata sitter la cineva de pe L6 ;)

greseala ta! ar fi trebuit sa faci ceva atac chiar daca erai in granita! altfel cum ai fi vrut tu sa castigam teren? atacand cu defensiva?!
crimar care era de 10x mai mic ca tine a rupt Tracia acolo. Sau aduti aminte de rappu. Am fost sitter la el, si desi era in granita si era mic, avea 70% atac in sate si juca la dodge!
 

DeletedUser

crimar era sprijinit de mine de aceea avea satele de atac majoritatea. am fost si sitter la el o vreme asa ca nu prea stii multe.
 

DeletedUser

intradevar rappu a cam facut ravagii prin zona lui...dar si TRACIA a avut momente bune
 

DeletedUser16039

dar la rappu n`ai avut nimic! iar alexTarcu cred ca e guesswho ca el avea la sate numele astea :))
si da, si Tracia a avut si ea momente bune cand nu ataca rappu! :))
in fine, sa revenim la subiect!
 

DeletedUser

am avut dupa ce ai dat stergere cont(sau **** ce ai facut tu acolo) si au aparut sate de barbari :p
 

DeletedUser16039

asa da! :) A fost o banare in care am specificat clar ca renunt la joc!
 

DeletedUser16039

mda ... sa aduc aici sa zica toti ce stiu despre tine? ce le ziceai cand trebuia sa atacam tracia!? :)))) penibil!
 

DeletedUser30142

kid, cred ca ai uitat o chestie: Cand eram in ARM si cu satele la granita cu tracia ... toate imi erau acolo aproape eram facut doar pe Defensiva, nu aveam sate de atac deloc + ca am trimis sprijin la trib cu totul ca eram la granita. E adevarat ca nu atacam tracia dar nici ei pe mine .

incredible cine esti tu de pe L6 ... "sefu meu" ? si hai ca iti dau sitter sa vezi ca am 0 zile de sitting pe cont, nu am dat niciodata sitter la cineva de pe L6 ;)

pai normal mey copile :) dai sitter cate 1-2 ore cat trebuie sa trimita atacurile coordonat frumos si gata :)
 

DeletedUser

Ma incredible ... ti-as zice ceva da m-as cobora la nivelul tau de baietelul mamei.
Si pentru ultima data ... nu am dat sitter nimanui sa imi dea atacuri pe cineva sa ma rezolve de atacurile pe care le primesc etc. Daca vrei sa intelegi bine daca nu treaba ta.

Kid iti zic eu ce le ziceam ...

Sa pregateasca satele de atac ptr data cutare, sa-mi zica cate sate are disponibile si la ce ora le poate da, atat le ziceam. Faza proasta era ca atunci cand trebuia sa atacam nu ataca nici unu. Intreaba-l pe crimar sa vezi ca am curatat sat/sate de la didylescu ptr el ca sa le ia si e la uitat sa dea nobili, hai ca trecem pe TRACIA - ARM nu SH - ARM daca mai continui mult cu povestile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Ca`s jucatori prea buni si ca atacam degeaba! Si nu mint!
Sunt 3-4 persoane care pot confirma :cool:
 

DeletedUser16039

a fost exact cu o saptamana inainte sa fii tu atacat de Traci! atunci cand ai pierdut sate ca pe banda rulanta!
Pot confirma valentinopop, ca el organiza atacuri atunci, leg1onaru`,rappu, ovyo, Andreyutzu92 si lista continua!
 

DeletedUser30142

a fost exact cu o saptamana inainte sa fii tu atacat de Traci! atunci cand ai pierdut sate ca pe banda rulanta!
Pot confirma valentinopop, ca el organiza atacuri atunci, leg1onaru`,rappu, ovyo, Andreyutzu92 si lista continua!

te rog nu il implica pe valentino aici ca el nu a facut nimic :p


Puya21 a zis clar ca valentinopop nu a participat deloc la razboiul cu tracia decat ca a atacat si el niste inactivi din tracia si atat ... deci PUYA21 a fost eroul din k34 care juca de pe 5august cu parola
:)



si de cadaver ce sa zic el nu a trimis nici 1 fake macar :)) sa vina sebyca89 sa zica aici cum se lua sate de la cadaver fara pic de pierdere ... 1 atac ful curatai 5 sate de la copilas ... deci mai departe las pe el sa imi zica ca nu ii adevarat si ca bla bla
 

DeletedUser16039

nu era ** ca tu ai facut sau nu ceva ... tu organizai atacurile pe traci!
adu aminte lui radu ce zicea cand era vorba sa atacam! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus