SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce pretentii sa ai de la ltlw cand el ma ameninta ca rupe allianta cu black daca il mai sprijin pe valipop ... sa inteleg ca nu i faceti fata? =)))
 

DeletedUser

ce sa facem fata..nu are 1 sat la granita cu SH ..

altfel ar tacea muc .
 

DeletedUser

diavolo mai taci papagalule , vrei sa fac sat in zona la voi si pun tot tribul sh sa dea in el si nu il zgaraiati timp de 6 luni ?

am mai demonstrat la cineva din light ceva si tot esti tare`n gura


iar tu boggy , tremura chiloteii lui ala ?
iar esti tare`n gura , aveti grija sa nu va intepe sulita lui dracula

campeonu în data de 25.07. la ora 19:02 Citat absent
boggy-arsenal1990
ser0401
alexcool1
arkantos13
bogdanalban
CesarS
CoBrAcsb
Cyran
dacrom
denis99
dionishii
DonnieBrasco6
dpul
gr4n34
Gyca
gyuszi90
ICE KOOL
ionut1103
johnhenry
klf 80
KRG 80
LexLuthor
luciandevil
mayddy
Mecdaf
mgabytza
michelle61
msnnmihai
nailui
PORODIN
rasfatat
regatul lui MAC
serban09
taipai
snouletz
spicu25cm
Virgo77
zoridezi
zapacitu
Wife

lista pentru circulara:

@vlady@;absent;agh057;alexcool1;arkantos13;bogdanalban;CesarS;CoBrAcsb;Cyran;dacrom;denis99;dionishii;DonnieBrasco6;dpul;EU BECK;gr4n34;Gyca;gyuszi90;ICE KOOL;ionut1103;JHB.;johnhenry;klf 80;KRG 80;LexLuthor;luciandevil;mayddy;Mecdaf;mgabytza;michelle61;msnnmihai;nailui;PORODIN;rasfatat;regatul lui MAC;serban09;Sir Sala;snouletz;spicu25cm;Virgo77;Wife;zapacitu;zoridezi


Cei care faceti parte din acest continent si nu va regasiti pe aceasta lista va rog sa va treceti numele folosind bb-codes
Prelucrarea Mecdaf în data de 22.11. la ora 09:25

spider discriminat în data de 23.11. la ora 03:10 Citat spider discriminat



m-ai spart urit de tot cu circularele :))

cateii vor cadea oricum , ajungem si la tine stai calm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai omule, ai vzut ca ai numai interne ?

ma intreb oare daca ai simtit gustul nobilarii satelor dusmane ..
 

DeletedUser

mai omule, ai vzut ca ai numai interne ?

ma intreb oare daca ai simtit gustul nobilarii satelor dusmane ..




sincer nu dar sint spargatorul de .... " tari in gura ca tine " si care rid de semetia lor ... vrei fapte si dovezi ? iti arata si tata si innobilari pe alte conturi daca esti tot atit " codas " precum un pudel dupa mine la orice vorba ...
 

DeletedUser30142

sincer nu dar sint spargatorul de .... " tari in gura ca tine " si care rid de semetia lor ... vrei fapte si dovezi ? iti arata si tata si innobilari pe alte conturi daca esti tot atit " codas " precum un pudel dupa mine la orice vorba ...

ai atacat pe valentino cu 30-40 reale ... toate fara berbeci :| si in sat erau cam 30 k de fiecare asta iti demonstreaza cat de jalnic poti sa fi ... tu si cadaverul tau nu sunteti in stare sa luati niste sate la cadaver iau murit 20 nobili si tot nu o luat acel sat ... ati luat sate cand era pe atacatbil 3-4 zile atunci ati sarit toti ca la cantina ca atat stiti sa luati sate de barbari ca alea nu misca nimic asa era si atunci cand era pe atacabil ;) dar cand sa scos atacabilu si trupele voastre adica nobili majoritatea au murit ... oricum tlw mi se pare ca esti cel mai disperat om dp terra te lauzi mai mult decat oricine dar rezultate nimic .... vai de steua ta ... ceri PNA cu un jucator ca ti-a luat 3-4 sate full def si mai urma sa pice multe :))) ce ai ajuns adica nici nu ai fost cineva .... dar la vorbele pe care le scoti din tine ma face sa cred ca esti unul din cei 300 spartani :)
 

DeletedUser

ai atacat pe valentino cu 30-40 reale ... toate fara berbeci :| si in sat erau cam 30 k de fiecare asta iti demonstreaza cat de jalnic poti sa fi ... tu si cadaverul tau nu sunteti in stare sa luati niste sate la cadaver iau murit 20 nobili si tot nu o luat acel sat ... ati luat sate cand era pe atacatbil 3-4 zile atunci ati sarit toti ca la cantina ca atat stiti sa luati sate de barbari ca alea nu misca nimic asa era si atunci cand era pe atacabil ;) dar cand sa scos atacabilu si trupele voastre adica nobili majoritatea au murit ... oricum tlw mi se pare ca esti cel mai disperat om dp terra te lauzi mai mult decat oricine dar rezultate nimic .... vai de steua ta ... ceri PNA cu un jucator ca ti-a luat 3-4 sate full def si mai urma sa pice multe :))) ce ai ajuns adica nici nu ai fost cineva .... dar la vorbele pe care le scoti din tine ma face sa cred ca esti unul din cei 300 spartani :)



ia arata la lume unde ti-am cerut eu pna ... hai mai subtire cu minciunile da ?

am zis sa-ti vezi de treaba ta .. arata tu mesajele daca le ai , eu nu tin mesaje cu pna ala incredibil de care zici ca tot am zis eu sau iti place sa tii lumea in desconsideratie si sa te creada papagalii ?
 

DeletedUser

Ma incredible, daca e sa-l atac calumea pe vali o fac ma ca si asa sunt dusman cu el de cand aveam sub 1 mil pct. Nu te unfla in pene ca o fac eu si asa zboara satele lui vali de langa mine mai rpd decat iei tu 10 sate de barbari goale. Daca n-ai habar de ce se intampla nu vorbi + ca e sprijinit de membri ARM de langa el adica tradatori.
 

DeletedUser16039

:rolleyes:o sa ataci tu cum ai atacat Tracia cand aveai toate satele in granita!
 

DeletedUser30142

Ma incredible, daca e sa-l atac calumea pe vali o fac ma ca si asa sunt dusman cu el de cand aveam sub 1 mil pct. Nu te unfla in pene ca o fac eu si asa zboara satele lui vali de langa mine mai rpd decat iei tu 10 sate de barbari goale. Daca n-ai habar de ce se intampla nu vorbi + ca e sprijinit de membri ARM de langa el adica tradatori.

app vezi ca si de la LR are niste sprijine adica de la TLW a uitat deff acolo la el in sate =)))) vai de capu vostru si plus tu cred ca uiti ca aici vorbesti cu seful tau bucurate ca ai mai ramas pe lumea 6 ;)
 

DeletedUser30142

ia arata la lume unde ti-am cerut eu pna ... hai mai subtire cu minciunile da ?

am zis sa-ti vezi de treaba ta .. arata tu mesajele daca le ai , eu nu tin mesaje cu pna ala incredibil de care zici ca tot am zis eu sau iti place sa tii lumea in desconsideratie si sa te creada papagalii ?

stiu ca nu vorbesti doar la subiect si tu nu ti ce nu ii de valoare.. esti unicat dar pacat ca sistemul tau este stricat :| copile , femeio ce esti pana la urma ? in fine daca esti cu alte interese pe jocul asta iti zic clar si rasfirat ca eu nu ma bag la programele tale pentru oameni redusi :| acolo iti iei trupa din LR si ARM si va meditati toti tinanduva de mana ;)
 

DeletedUser

kid, cred ca ai uitat o chestie: Cand eram in ARM si cu satele la granita cu tracia ... toate imi erau acolo aproape eram facut doar pe Defensiva, nu aveam sate de atac deloc + ca am trimis sprijin la trib cu totul ca eram la granita. E adevarat ca nu atacam tracia dar nici ei pe mine .

incredible cine esti tu de pe L6 ... "sefu meu" ? si hai ca iti dau sitter sa vezi ca am 0 zile de sitting pe cont, nu am dat niciodata sitter la cineva de pe L6 ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus