SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

si marmota invelea ciocolata... aveti un razboi de cand sunteti infiintati si nici ala nu sunteti in stare sal terminati.pai daca va bagati cu inca 3 triburi la bataie o sa va coaseti in fiecare zi gaurile din nadragi

cine vorbeste =)) kryza care fuge in ARM ca sa nu fie trimisa la margine .... numa cand spui motivul pt care ai mers in arm deja te faci de ras deci schhh
 

DeletedUser16386

cine vorbeste =)) kryza care fuge in ARM ca sa nu fie trimisa la margine .... numa cand spui motivul pt care ai mers in arm deja te faci de ras deci schhh

pai cand vorbesti asa poate ai si dovezi.sau poate ca nai.poate vorbeste gura fara tine(ca de obicei).uitate pe conturile kryza si dracones tracul si sami spui si mie cine ma innobilat de am fugit asa de repede.
p.s.
vorbeam de marmota mai sus.se pare ca sa simtit si a aparut in lumina farurilor
 

DeletedUser13059

pai cand vorbesti asa poate ai si dovezi.sau poate ca nai.poate vorbeste gura fara tine(ca de obicei).uitate pe conturile kryza si dracones tracul si sami spui si mie cine ma innobilat de am fugit asa de repede.
p.s.
vorbeam de marmota mai sus.se pare ca sa simtit si a aparut in lumina farurilor

cand spui ca tre sa am si dovezi ii clar ca te simti :) deci mai bine taci si urla dupa deff acolo ;)
 

DeletedUser16386

calm gogule,calm.gata ti sa urcat tensiunea?usurel batrine cati sar capacele de la trotineta.
 

DeletedUser13885

baietii mei dragi, care va credeti zmei intr.un joc virtual.

daca eu sunt vinovat de atatea razboaie, atunci eu sunt vinovat ca nu puteti sa.l distrugeti niciodata decat daca renunt eu si alti cativa.

Un exemplu bun acum e SH care a prins aripi dupa fuziunea cu marii SELECT, nu prea i.am vazut mari avand in vedere inactivii existenti:D

Fie ca ARM va mai avea 200 de membrii fie ca vor ramane 100 sau 10 tot vor fi mai buni ca majoritatea.

Nu cred ca e problema mea ca am gura mare sau nu, cum am facut atatea razboie asa am si atatea aliante si aliati printre voi "dusmanii" ARM.

Asa ca as sugera sa nu mai faci afirmatii la adresa mea, ca nu ai valoarea necesara.

Ciocu mic si ochii la usa si sa jucam triburile, ca e doar un joc.

Si cum nici regulile nu permite atacuri la persoana nici eu nu accept atacuri la persoana mea. Daca aveti ceva de comentat, comentati doar jocul meu si atat.

Succes.

PS: Cu asta mi.am incalcat cuvantul din prima postare.
 

DeletedUser

SH+SELECT...suna bine nu?noua ne place si speram sa avem si mai multe succese decat pana acum...

"daca eu sunt vinovat de atatea razboaie, atunci eu sunt vinovat ca nu puteti sa.l distrugeti niciodata decat daca renunt eu si alti cativa."
bun,atunci te rugam sa nu renunti fiindca noi vom continua cu activitatea noastra obisnuita:)
 

DeletedUser

si marmota invelea ciocolata... aveti un razboi de cand sunteti infiintati si nici ala nu sunteti in stare sal terminati.pai daca va bagati cu inca 3 triburi la bataie o sa va coaseti in fiecare zi gaurile din nadragi

1 si bun ... v am desfiintat si e destul .. iar acuma va fugarim prin arm ... daca si criogenix care are mai multi nobili decat armata ataca inseamna ca e grava treaba

:)))

kryza iti mai aduci aminte cand spuneai ca decat in arm mai bine iti stergi contul? :))
 

DeletedUser13059

baietii mei dragi, care va credeti zmei intr.un joc virtual.

daca eu sunt vinovat de atatea razboaie, atunci eu sunt vinovat ca nu puteti sa.l distrugeti niciodata decat daca renunt eu si alti cativa.

Un exemplu bun acum e SH care a prins aripi dupa fuziunea cu marii SELECT, nu prea i.am vazut mari avand in vedere inactivii existenti:D

Fie ca ARM va mai avea 200 de membrii fie ca vor ramane 100 sau 10 tot vor fi mai buni ca majoritatea.

Nu cred ca e problema mea ca am gura mare sau nu, cum am facut atatea razboie asa am si atatea aliante si aliati printre voi "dusmanii" ARM.

Asa ca as sugera sa nu mai faci afirmatii la adresa mea, ca nu ai valoarea necesara.

Ciocu mic si ochii la usa si sa jucam triburile, ca e doar un joc.

Si cum nici regulile nu permite atacuri la persoana nici eu nu accept atacuri la persoana mea. Daca aveti ceva de comentat, comentati doar jocul meu si atat.

Succes.

PS: Cu asta mi.am incalcat cuvantul din prima postare.

atunci dc faceti asa scandal mare ca eu fac schimb de sate cu BLACK ? eu primesc sate in k 24 eu le dau in k 34 care ii problema voastra ?:) vad ca suferiti cam tare si imd sariti cu mesaje la greu ca vaii ce inseamna asta :) .... amenintari la adresa mea pe la spate ... bhai hombre... stai flex si nu ami ** prostii :) tot eu eu eu eu si eu .. stim ma u esti ala care o pus coada la pruna acum te rog iartane pt ca nu stim sa jucam asa de bine ca si tine
 

DeletedUser13059

1 si bun ... v am desfiintat si e destul .. iar acuma va fugarim prin arm ... daca si criogenix care are mai multi nobili decat armata ataca inseamna ca e grava treaba

:)))

kryza iti mai aduci aminte cand spuneai ca decat in arm mai bine iti stergi contul? :))

tracia exsita si or sa intre la loc dupa ce isi fac de cap pe acolo :)

"lupul isi schimba blana dar naravul ba"
 

DeletedUser

Cate razboaie are LOVET?

1(ARM)


LoveT nu cred ca rezista mai mult de 3 luni.
Black sigur mai mult de 150 de sate pe saptamana.

Asa ca tineti.va cuvintele pentru voi ca nu aveti valoarea necesara pentru astfel de afirmatii.

Domnu' te rog sa nu mai faci afirmatii in necunostinta de cauza.LoveLT are 2 razboaie,nu unul.au fost si 4 in acelasi timp,dar unii dintre adversari s-au hotarat ca mai bine fuzioneaza cu voi

Iar de existat,poate ca ai dreptate.dar in nici un caz motivul nu va fi ca pierdem sate in favoarea ~ARM~,pentru ca din cate vezi,ati profitat cat ati putut si pentru asta va felicit,dar acum gata,s-au cam dus satele luate de la cei pe care ii durea in cot si intrau cat sa nu aibe bulina galbena
 

DeletedUser

Daca aveti ceva de comentat, comentati doar jocul meu si atat.

Succes.


Iar acum sa comentam jocul tau:


0dda66e9fc.png



daca stau sa ma gandesc,no comment.atat stii,atat faci
 

DeletedUser4833

si eu am facut chiar de curand exact la fel...decat ca aveam doar atac......nici pic de deff...satul a ramas la mine!

nu integ care este ideea raportului....ca nu are deff.....nu ai de unde sa sti tu cat deff are ....
ca ce mai exact sa stiu de ce sa ma feresc personal!
 

DeletedUser

va dau niste lame : Astor ?

poate daca vad niste sange , ajungeti frati de cruce :))

harakiri sa vad , tot atita va impungeti , parca ati fi ieduti , ati fost intarcati un pic si voi ?

ca gura mare o aveti , mama mama

fii linistit cand se lasa jucatorii din ex-Tracia , pacat ca nu se reface ~M~-ul ala care era o data unde am fost si eu cu un cont pe sitter... tracia mai greu sa se refaca , astept mesaj si pun omul sa ia sate acolo unde trebuie ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

vezi faci dublu post :))) marele admin si nu stie sa posteze corect nici pe extern =))
 

DeletedUser13885

cesar cred ca imi arata ce el nu va putea vreodata:))

sa apare un sat de la 70 de atacuri cu o ferma de 24.000:)))

multi sunt zmei dar putini au valoare.

nu stiu daca mai am un raport interesant de la mine:D unde nu aveam trupe ca sus ci aveam 1.2 mil de topoare si 500mii cav usoara si 20mii berbeci si catapulte:D si nu de alta dar in 50 de atacuri nici macar 1 nivel de zid nu a cazut;)) si pagube minime:p:p


Ps: Nu va puteti imagina cat sufera light dupa urma mea:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

sufera mey sufera :)) tu esti peste tot arm sa nu zici ca nu te-a ajutat cu nimic ci doar tu peste tot fara tine nui nimic :)
 

DeletedUser

cesar cred ca imi arata ce el nu va putea vreodata:))

sa apare un sat de la 70 de atacuri cu o ferma de 24.000:)))

multi sunt zmei dar putini au valoare.

nu stiu daca mai am un raport interesant de la mine:D unde nu aveam trupe ca sus ci aveam 1.2 mil de topoare si 500mii cav usoara si 20mii berbeci si catapulte:D si nu de alta dar in 50 de atacuri nici macar 1 nivel de zid nu a cazut;)) si pagube minime:p:p


Ps: Nu va puteti imagina cat sufera light dupa urma mea:))

cate ferme full de aparare ai bagat in satul ala inainte sa il pierzi?decat sa comentezi jocul lui sorin,mai bine taci.



Side 1:
Tribes:
Players: CesarS

Side 2:
Tribes:
Players: PUYA21

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

image.php
 

DeletedUser

va tine 1 vs 1 de tot va dati cocosi atita ?

macar taceti draq din gura ca sinteti varza , ca eu sint mai bun , ca eu fac macel , ca eu fac distrugere , ratustilor care tot macaniti ... faceti 1 vs 1 daca tot atita va dati buni , iesi pe arena sa o dati parte`n parte .. fara sprijin , fara aliati si fara sprijin din departari ...

eu v`o mai zic pe bune : toti sinteti praf in frunte cu mine , noroc ca aveti de unde ajutor si prindeti inactiv cand atacati ... atita tot
 

DeletedUser

dar de ce 1:1?fiindca multi:multi nu te tine?:))sau nu ai cu cine juca si te deranjeaza ca ne facem jocul de echipa/:)
degeaba arunci cu comentarii aiurea in stanga si-n dreapta incercand sa sabotezi triburi sau sa le intorci unul impotriva altuia...nu tine;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus