SH vs TOM (MIT)

  • Autor subiect mazareverde
  • Data de început

DeletedUser30856

si totusi, ei si-au creat un avantaj, cu toate rasuflarile...iar relatiile diplomatice de mai tarziu se fac in functie de cum e harta, cu avantaje si dezavantaje...prea rar o sa vezi o relatie diplomatica incheiata pe considerente morale (adica "tineti minte ca fraierii astia vroiau sa ne traga in teapa? hai sa nu ne aliem cu ei, ca-s bulangii, si sa fim scosi de pe harta de o alta alianta"...n-ai sa vezi asa ceva)

Sa stii ca mai vezi din astea si aici apare diferenta intre triburile de duzina(legend,tom) si triburile care cat de cat stiu ce fac.:eek:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SH, -SH-, =SH=, +SH+
Side 2:
Tribes: MIT-Ac, MIT-B, MIT-C, MIT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 421
Tabăra 2: 386
Diferență: 35---mai sus peste tot, inclusiv la total per familii, numai azi 68 de sate, pe primul loc dealtfel

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 9
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,062,397
Tabăra 2: 1,763,636
Diferență: 298,761

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110,353
Tabăra 2: 64,148
Diferență: 46,205

chart
 

DeletedUser8835

o harta nu s-a postat cu cele doua parti, sa ne dam seama exact de proportiile razboiului
 

DeletedUser13059

bafta SH ... cam in 1 luna de zile revin si eu ca pare interesant :)
 

DeletedUser

Arata bine si statistica, nu numai harta ;)

Side 1:
Tribes: SH, -SH-, =SH=, +SH+
Side 2:
Tribes: MIT, MIT-A, MIT-B, MIT-C

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 426
Tabăra 2: 374
Diferență: 52

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 13
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,005,653
Tabăra 2: 1,654,358
Diferență: 351,295

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 191,267
Tabăra 2: 92,118
Diferență: 99,149

chart
 

DeletedUser30856

Pai domnule Mazare...asta nu e statistica buna...ia organizeaza acolo ceva frumos asa ca pe l14...sa fim vecini mai repede pe harta:rolleyes:
 

DeletedUser

eu zic ca de azi in doua saptamani statistica aia va arata 100 de sate castigate de SH de cand a inceput razboiul....avem 17 pana acum, mai avem de luat inca 83 in doua saptamani....sa vedem.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot ce ati cucerit de la noi a fost din academie majoritatea din MIT-B daca era tribul mare langa voi nu va vedeam prea bine :)
 

DeletedUser8835

cele doua triburi nu ataca si se apara impreuna, sa intelegem? De regula, cand se formeaza o academie, sau in cazul vostru 87634894955096, pe aceasta premisa se merge, ca cele doua triburi sa functioneze ca un intreg
 

DeletedUser

hai ca o facem si pe asta
o sa venim mai aproape de tribul mare
sa ne vedem face2face
 

DeletedUser

Tot ce ati cucerit de la noi a fost din academie majoritatea din MIT-B daca era tribul mare langa voi nu va vedeam prea bine :)

Am sa il contrazic pe prietenul ovello un pic si am sa iti spun urmatoarele, te-ai uitat pe harta ca sa vezi unde este SH? pai satele cucerite din academia voastra le-a cucerit un alt SH mic din familia SH, pai daca eram noi SH simplu impreuna cu -SH- cu voi in granita, nu va vedeam eu bine deloc...dar incet incet vom ajunge si noi astia mai mari langa voi, sa vedem cam ce stiti...pana atunci, se bat astia mici intre ei, MIT-B si cu ~SH~ ..:)

Si nu uita, noi SH suntem un intreg pentru ca daia ne numim SH cu totii, daca voi nu dati doi lei pe MIT-B atunci abandonatii si nu ii mai numiti MIT, poate credeti ca va fac numele de ras, or fi numai noobi acolo, pai in acest caz, de ce ati fuzionat cu noobiii?? sau v-a interesat numai punctele? ori nu stiti ce aveti de facut pe parte de fuziuni si diplomatii? mai invatati ca sunteti in urma rau, pana una alta acceptati ca pierdeti indiferent ale cui MIT sunt satele....si iti spun eu ce sa faci ca sa dai bine in statistica, dai afara pe aia care pierd satele, poate asa o sa iesiti cu capul sus!

Pana una alta diferenta creste spectaculos de la o zi la alta, inca 12 sate ptr SH, deci bucura-te ca ajungem langa voi mai repede decat te astepti.


Side 1:
Tribes: SH, =SH=, +SH+, -SH-
Side 2:
Tribes: MIT-A, MIT-B, MIT-C, MIT

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 12
Diferență: 29

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272,154
Tabăra 2: 90,647
Diferență: 181,507

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iata si primul concediat pentru ca pierde satele in favoare SH si nu sunt in stare sa il sprijine, prefera sa il concedieze ca sa scape de "problema", activ stiu sigur ca este ca abia ce m-a atacat...am raport daca nu crede cineva...in curand se anunta concedieri masive din MIT, tot mai multi vor pierde satele... stau si ma gandesc totusi ca ei ne-au declarat razboi si ne-au colorat rosu fara ca macar sa ne anunte...eu sa fiu tribul H acum, nu as lipsi de la ospat, fara nici o recrutare, ne dam intalnire toti in centru hartii, dupa care putem sa ne apucam de alta lume...nu mi-au plcut niciodata fuziunile astea masive intre giganti doar ca sa ajunga pe locul 1 si doar pentru punctaj...uita pentru ce joaca si uita ca suntem aici sa ne distram, daca facem pace cu toata harta....la ce mai jucam??

Jucător UzzyBK
UzzyBK
Puncte: 30.154
Loc: 1990
Inamici învinşi: 78.590 (2643.)
Trib: Exclus din MIT-B
Sate Coordonate Puncte
satul lui UzzyBK 356|387 9.408
Satul Lui UzzyBK3 350|383 6.704
Satul Lui UzzyBK5 360|381 5.182
Satul Lui UzzyBK6 355|386 3.881
Satul Lui UzzyBK7 352|381 2.740
Satul Lui UzzyBK8 358|390 2.239

MIT-B Nimeni 13th February 2011 - 21:14:17 30,053
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa sunt unele triburi te tradeaza cand tie lumea mai draga ... spor la innobilat sh :*
 
Sus