SH vs TOM (MIT)

  • Autor subiect mazareverde
  • Data de început

DeletedUser

Cu AoW abia am facut alianta, cu RS nu a fost necesar, sunt foarte departe de noi, dar exista simpatii reciproce dupa proverbul dusmanul dusmanului meu imi este prieten
 

DeletedUser

Cu AoW abia am facut alianta, cu RS nu a fost necesar, sunt foarte departe de noi, dar exista simpatii reciproce dupa proverbul dusmanul dusmanului meu imi este prieten

bv o duceti ** atunci ... suces la innobilat . sper ca nu se supara nimeni ca imi exprim si eu parerea aici ... oricum sh este un trib de viitor parerea mea avand in vedere cum e pozitionat . acum depinde ce aliante vor mai face . eu vadorescspor in acest razboi
 

DeletedUser28540

Excelent ca intodeauna, te cunosc sub un alt nick? frumos este sa te prezinti daca tot ma cunosti si ai un alt nick necunoscut mie.

maine fac o ciorba de mazare,ii invit si pe cei din MIT sa ia parte ospat,promit sa folosesc si carne (ps te cunosc de pe l 14 :)

on topic bafta tuturor triburilor implicate
 

DeletedUser

maine fac o ciorba de mazare,ii invit si pe cei din MIT sa ia parte ospat,promit sa folosesc si carne (ps te cunosc de pe l 14 :)

on topic bafta tuturor triburilor implicate

E clar, am fost paremise dusmani dupa felul cum scri, in orice caz, nu ai jucat cu nick-ul asta, pofta buna la ciorba si mai ales la carnea din ea, eu am cate ceva in frigider, daca vrei iti imprumut..:)
 

DeletedUser

fiti macar o clipa si voi seriosi .. si pentru hepatita exista ceaiuri ... si mazare .. daca tot te respecti si vrei marea cu sarea .. dc nu vrei 200 sate in 2 saptamani ... faceti mai fratilor delimitarea intre viata reala si joc ... pe unii va prea cuprinde ... unde este problema daca vom juca de la margine ???
 

DeletedUser

fiti macar o clipa si voi seriosi .. si pentru hepatita exista ceaiuri ... si mazare .. daca tot te respecti si vrei marea cu sarea .. dc nu vrei 200 sate in 2 saptamani ... faceti mai fratilor delimitarea intre viata reala si joc ... pe unii va prea cuprinde ... unde este problema daca vom juca de la margine ???

facem facem, nu amesteca nimeni nimic, viata reala e viata reala, aici e doar cancan, si seriosi? parem noi neseriosi?, apropo, in margine suntem noi, nu mai e loc pe partea de nord-vest...cam 20% din marginea hartii e a noastra, da vezi tu, unora, aerul din centru le da senzatia ca sunt batman!! cum sunt mihaidarius si dakoman, s-au chinuit din rasputeri sa provoace razboiul, asa ca....restul e statistica si matematica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu in 2 se rezuma un trib .. asea ca fii te rog mai ingaduitor cu vorbele si incearca sa ** la singular .. ca si noi suntem fiinte vii :))
 

DeletedUser

nu in 2 se rezuma un trib .. asea ca fii te rog mai ingaduitor cu vorbele si incearca sa ** la singular .. ca si noi suntem fiinte vii :))

Asa cum eu sunt raspunzator de tribul meu asa si ei erau raspunzatori de tribul lor, ca doar voi i-ati ales sa va conduca, daca nu ar fi asa, nu ar mai figura acolo la profil sau nu ati mai fi voi in tribul ala...fiecare sa isi asume "meritele" acestui razboi, eu i-am spus si repet, noi eram si suntem pregatiti sa ducem acest razboi...statistica va confirma ceea ce scriu eu pe aici....cat despre recrutarile alea de noobi si concediati...numai aia vor fi cele 50 de sate din cele 100, ce sa zic, e un joc dur, desi e joc, nu e pentru oricine.
 

DeletedUser

Leule lasa-i sa comenteze cat vor,ei se da mare ca au luat cateva sate din academii,in curand o sa ajunga tribul mare pe langa ei si o sa le inchidem ciocu :)
 

DeletedUser

Lumea 22
nick; Yuso
of yuso face si leul ce poate,noi daca ne luam dupa declaratile voastre nu mai existam de 2 luni
 

DeletedUser

Leule lasa-i sa comenteze cat vor,ei se da mare ca au luat cateva sate din academii,in curand o sa ajunga tribul mare pe langa ei si o sa le inchidem ciocu :)

Apropo de cioc, ca sa fiu ontopic, "ciocu mic si joc de glezna" ca aici e viteza 1, eu fiind jucator de viteza 1 (lumea 1) stiu exact cum vor decurge lucrurile, cand noi vom ajunge langa voi, inseamna ca am ras deja tribul MIT-B de pe harta, voi veti fi un fel de desert servit dupa friptura, SH in acel moment fiind de doua ori cat voi...mai avem mult pana atunci...sa nu ne aventuram in declaratii SF.

PS Rog un moderator sa schimbe titlu topicului in SH vs MIT
 

DeletedUser

on topic: hai sh sa ajungem la asa zisii buni .


stiu sa imi respect adversari nu zic ca nu aveti juacatori buni dar nu aveti conducatori buni(unii si in aceasta categorie) mult noroc tuturor partilor desi dupa cum sta harta va trebuie un miracol.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

on topic: hai sh sa ajungem la asa zisii buni .


stiu sa imi respect adversari nu zic ca nu aveti juacatori buni dar nu aveti conducatori buni(unii si in aceasta categorie) mult noroc tuturor partilor desi dupa cum sta harta va trebuie un miracol.

la ce ne mai trebuie conducatori buni daca suntem zei ?

*Zeii erau condusi de cineva ? nu prea cred .. la fel si aici ne facem de cap .. si o facem bine
 

DeletedUser

Suntem peste la toate capitolele, si per total si impotriva lor...zambeste maine va fi mai rau.

Side 1:
Tribes: SH, -SH-, +SH+, =SH=
Side 2:
Tribes: ~MIT~, MIT, MIT-A, MIT-B, MIT-C

Timeframe: 06/02/2011 00:00:00la17/02/2011 20:51:38

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 689
Tabăra 2: 650
Diferență: 39

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 17
Diferență: 65

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,072,743
Tabăra 2: 2,794,697
Diferență: 278,046

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 485,609
Tabăra 2: 114,684
Diferență: 370,925

chart
 
Sus