SH vs UNIQUE

DeletedUser20120

Succes lor, chiar au nevoie. Stii vorba aia: "Inceputu-i bun, sfarsitu-i tragic."
 

DeletedUser20120

"Mai baiatule", ia sa vedem cate sate ia SH-ul la un organizat asupra mea..sau mai bine zis, cate nu ia :)) :D
 

DeletedUser

De parca cei din SH ar fi atat de " stupizi " incat sa faca organizat pe tine dat fiind faptul ca esti in mijlocul lor motivul fiind ca in mod normal ar trebui sa fii blindat pana in dinti asa ca lasa laudele ca sunt degeaba :)) .... o sa cazi si tu dar mai la sfarsit asa ca bucurate :p
 

DeletedUser

Cel mai bun jucator de triburi, e cel cu cei mai buni prieteni pe triburi...
Cel mai bun jucator de triburi, e cel cu cel mai mult mult timp pentru triburi...


Peace,
Ralf10
 

DeletedUser20120

Maxim, deci MAXIM 1 sat veti lua maine la ora 11, cand ajunge organizatul. :))
 

DeletedUser43824

Succes Familiei SH , (stiu ca nu aveti nevoie , mai ales in formatia de acum :) Dar nu pot uita clipele petrecute pe l27 :) )
 

DeletedUser20120

Ar puteai sa il aibe si pe Messi in formatia lor, atata timp cat eu mai sunt pe harta, SH-ul nu are nici o sansa. :cool:
 

DeletedUser20120

Cum naiba? Ca nu exista asa ceva?

Ei au fost papati, eu nu.. Deci cum e posibil ca ei sa fie mai tari ca mine ? :O
 

DeletedUser43824

tu meriti sa fi "savurat" la ce gura ai

deci , in mai multe cuvinte : serivit usor
 

DeletedUser20120

E nevoie de destul de multa munca, foarte multa.

Am gura mare, dar cel putin imi permit :D Sunt un super jucator de triburile, iar nimeni nu poate nega asta!
 

DeletedUser

Actiunea va fi de un real succes, cu cat mai multe trupe bagate la el, cu atat mai multe sate goale vom lua de la UNIQUE din granita...nu au ei habar ce inseamna strategie si ce urmeaza...:confused: :cool:
 
Ultima editare de un moderator:
Sus