ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser6054

da.
Stiu ca sunteti buni. Poate cei mai buni de pe L11.
Luptand doar cu wall ii prea usor pentru voi. Planul cu Geneza era doar pentru a va incetini nu pentru a castiga.
Adevarul ii ca toti aliati wall sau cam lasat de joc. Daca nu gasim un aliat stabil si activ o sa avem razboi in toate partile:)


si ajungi la vorbele mele, ca diplomatia voastra nu e tocmai una stralucita? eu am spus de multe ori: e foarte usor sa ajungi sus, mai greu e sa te mentii in top :)
 

DeletedUser8266




@imperiul moldav : erori in ceea ce ai postat . Abia azi gabiana a devenit activ asa ca zici doar prostii .


Inseamna ca eu am discutat cu ... o fantoma si la fel si caina ...era atacat de o fantoma....noroc ca am PNA cu satele de barbari ca maine poimaine ma atacau si astea :))) al dreaq inactivi.

p.s. eu am depus tikete la amandoi ...acu.

Deci sa vedem :D
 

DeletedUser5456

Mie miau spus jucatori de pe cont. Dar in caz ca nu ati intrat cu vrun proxy ceva....eu zic sa probam , uite depun eu un tiket 2 sa vedem.... si am impresia ca acu se poate verifica si daca intri cu proxy deci...sa vedem acu .
:)))

Baga mare. Pune aici conturile pe care reusesti sa le inchizi.
 

DeletedUser7711

Inseamna ca eu am discutat cu ... o fantoma si la fel si caina ...era atacat de o fantoma....noroc ca am PNA cu satele de barbari ca maine poimaine ma atacau si astea :))) al dreaq inactivi.

p.s. eu am depus tikete la amandoi ...acu.

Deci sa vedem :D


esti un scump . eu am mai zis odata , e prea greu pentru unii pentru a intelege cu adevarat jocul .
 

DeletedUser8266

da.
Stiu ca sunteti buni. Poate cei mai buni de pe L11.
Luptand doar cu wall ii prea usor pentru voi. Planul cu Geneza era doar pentru a va incetini nu pentru a castiga.
Adevarul ii ca toti aliati wall sau cam lasat de joc. Daca nu gasim un aliat stabil si activ o sa avem razboi in toate partile:)



Tin minte cand vorbit noi 2 de INQ si iti ziceam ca o sa ramai fara ei .... cat de mult ma contraziceai .... :))) acu ma bucur ca imi dai dreptate
 

DeletedUser

Va rog frumos pe cei din Wall sa nu ma mai atacati ca nu mai rezist.
 

DeletedUser

da.
Stiu ca sunteti buni. Poate cei mai buni de pe L11.


Am spus eu ca esti singurul care gandesti corect din tot tribul Wall.

Pentru AdrianBrutus...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6054

Uite sa iti zic si cum a fost la noi . (Am jucat o singura data pe L5 foarte putin deci stiu tribul BURN .)

Eu am jucat pe tw , w6 , w11 si acuma joc pe w43 parca [de plictiseala] . Pe w11 mia placut foarte mult gandirea si modul de a conduce un trib [uldor -> MCD] . Dupa ce am stat acolo aproape 2 ani , pe w11 si am invatat ceva despre modul de conducere a unui trib [vezi ca ia fost luat si interviu pe tw] am venit cu un proiect pe lumea 11 .ro . Asta nu e al 2 , nici al 4 , nici al 8 trib pe care il conduc ci doar 1 iar mie mis deajuns performantele ce le'am avut pana acum , performante pe care nu cred ca le are oricine la inceput . Echipa a fost formata din jucatori pe care nu ii cunosteam deloc dar am inceput sa ii cunosc cu timpul .

Poate sa iti zica adrian cum eram la inceput [acum mai greu ca nu am timp destul]




Deci shock , pentru ca un trib ca wall care abia a aparut pe l11 , cu un conducator care e "incepator" ca lider al unui trib eu zic ca ar trebui sa va fie voua rusine si nu noua .


@imperiul moldav : erori in ceea ce ai postat . Abia azi gabiana a devenit activ asa ca zici doar prostii .

N-am inteles, de ce sa ne fie rusine? Ca suntem pe locul 10? Ca un trib de mijlocul clasamentului conduce in statisticile cu voi? Ca voi dati cate 700 atacuri fara sa luati nici un sat, in schimb pierdeti? Eu sunt mandru de munca mea, de echipa care o am in spatele meu, de locul in clasament...si ii felicit pe toti cei din ShOcK pt asta, baietii mei stiu, nu locul in clasament, nu punctele reflecta valoarea unui trib, sau a unor jucatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa ne fie rusine ca atacam un trib mai mare ca al nostru si culmea ii si facem de comanda!!!
 

DeletedUser8266

@Caina 25 :)


@prophettul uni nu inteleg ca locul = 0 daca nu ai echipa/...uni considera punctele mai importante ca echipa.
 

DeletedUser6054

methalelf o singura intrebare: cati jucatori din fostul ~SR~, si fostul =300= (triburi cu care ati fost in razboi) sunt acum in componenta Wall?
 
Sus