Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bre' terminati cu off-topicul sincer acum...

Sa actualizam rubrica:
Banare membrii VIP (cativa nu toti, deocamdata)

Astept opiniile dumneavoastra in legatura si cu aceasta stire de ultim moment :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29025

interesanta miscare ....
ma intreb ce ar fi fost daca pna-ul cu tnt ar fi fost valabil ? :)))
ce s-ar mai fi atacat ?:confused:
 

DeletedUser

VIP=Looseri

Au iesit din DIABLO ca sa se baneze intre ei.Penibil si pentru ei :))
 

DeletedUser29025

elfule mai joci pe 7 ?'
posteaza cu nick-ul tau ;)
sau iti e rusine ? :))
vad ca toti frustratii isi dau cu parerea despre looseri, looserii aia au facut multe !
si vor mai face ;)
 

DeletedUser33089

elfule mai joci pe 7 ?'
posteaza cu nick-ul tau ;)
sau iti e rusine ? :))
vad ca toti frustratii isi dau cu parerea despre looseri, looserii aia au facut multe !
si vor mai face ;)

Night elf din cate a zis a fost un fost sef de-al meu in =D-B= si eu stiu un singur sef de acolo :) dar nu are curaju sa spuna :D
 

DeletedUser20252

Na ma ca postez cu nick-ul meu,si tot looseri ii fac.Sau ce,crezi ca mi-e si frica de ei?
Ce o sa faca ei in continuare?Or sa piarda satele si nimic mai mult,poate vor ataca o data sau de doua ori dar daca se mai apara mult cu atacul nici de atacat nu or sa mai poata.

Hai sa fim seriosi,sunt sortiti pieirii de pe serverul lumii 7,sa se apuce de alta lume,ca aici nu mai e loc pentru ei.
 

DeletedUser

Na ma ca postez cu nick-ul meu,si tot looseri ii fac.Sau ce,crezi ca mi-e si frica de ei?
Ce o sa faca ei in continuare?Or sa piarda satele si nimic mai mult,poate vor ataca o data sau de doua ori dar daca se mai apara mult cu atacul nici de atacat nu or sa mai poata.

Hai sa fim seriosi,sunt sortiti pieirii de pe serverul lumii 7,sa se apuce de alta lume,ca aici nu mai e loc pentru ei.

mda ..si NAZISTI credeau ca vor cuceri lumea ..

Ramaneti stapani peste barbari ca doar cu astea te lauzi la activ si interne ..de mult trebuia sa fi la pensie ..pastraza rapoartele de cucerire pe satele mele cu toate ca nu iti recomand sa le arati ..ca se vad trupele de pe drum ..si satul fiind gol nu prea ti-a fost greu .......
vitejii DIABLO acum s-au vazut ..cum se reped pe sate goale sa nu ajunga trupele acasa ..de pe satele din granita tot pe DIABLO trimise ..a ..sau graba asta si dupa marele atac dat de profucv ..unde a murit atacul ..bineinteles ca nu aveam cum riposta ..dupa ce nakuku a facut inventarul (siter de verificare ) inainte sa stie omul cum avem prin ograda ..ce gaini mai grase sa vaneze ..deci nu mai tot va laudati ca nu prea aveti audienta decat poate tot pe cei ca voi !

E PRIMA SI ULTIMA MEA POSTARE PE AICI ..BAFTA !!!
 

DeletedUser

Na ma ca postez cu nick-ul meu,si tot looseri ii fac.Sau ce,crezi ca mi-e si frica de ei?
Ce o sa faca ei in continuare?Or sa piarda satele si nimic mai mult,poate vor ataca o data sau de doua ori dar daca se mai apara mult cu atacul nici de atacat nu or sa mai poata.

Hai sa fim seriosi,sunt sortiti pieirii de pe serverul lumii 7,sa se apuce de alta lume,ca aici nu mai e loc pentru ei.



da ma intr-o luna ne scoateti daca noi am atacat acum 3 zile pt voi si ne-am rupt tot atacul pt voi .. aveam sprijin la voi .. si voi dati imediat in noi ... dar na frica e mare
 

DeletedUser10432

da ma intr-o luna ne scoateti daca noi am atacat acum 3 zile pt voi si ne-am rupt tot atacul pt voi .. aveam sprijin la voi .. si voi dati imediat in noi ... dar na frica e mare

pai tu nu mai joci de mult pe lumea asta, la ce atac ai participat tu de ai atacat pt noi
 

DeletedUser

Trimis mai departe de către: portile iadului
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 2.2%
Moral: 100%

Agresor: portile iadului
Origine: Lords Of War (178|384) K31

Număr: 0 0 0 0 0 250 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: kalistra
Ţel(direcţie): VIP-Vedete (174|386) K31

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

5000 3705 0 6575 210 0 0 761 0 0 0 0
Prada: 0/20000
Adeziune: Scăzută de la 4 la -29

trofeu de vanator :)
 

DeletedUser29025

e rusinos sa te lauzi cu rapoarte de astea !
orice prost stie sa dea cu nobili pe sate goale !
da ce sa le ceri la astia ? doar asta stiu sa faca ....
sunteti penibili astia care va laudati cu rapoarte de genu !
 

DeletedUser

mai mai mai, ce s-a animat lumea asta, exact cand am eu chef de ea :rolleyes::rolleyes:

luci vezi ca mi-ai promis azi ca ma innobilezi si pe mine... poate nu te tii de cuvant :cool::cool:
 

DeletedUser20252

e rusinos sa te lauzi cu rapoarte de astea !
orice prost stie sa dea cu nobili pe sate goale !
da ce sa le ceri la astia ? doar asta stiu sa faca ....
sunteti penibili astia care va laudati cu rapoarte de genu !

Tu taci ma,cere-i lu kalistra sa iti dea si tie un cerc.

Mancati la rahat(turcesc) aiurea,ati plecat singuri,doar gerula a fost dat afara si voi ati iesit rapid dupa el ca de mult timp ati si asteptat.Aveati mari sperante ca o sa va faceti voi un trib si o sa faceti DIABLO.
Tribul VIP este format din jucatori care DIABLO i-a cules de pe drum ca sa nu fie inobilati.
 

DeletedUser29025

cred ca tu ai mancat rahat de ala de care amintesti...scrii cam multe prostii aici ;)

nu am iesit pentru gerula din trib !
nu te tot ambala aiurea ca te faci de ras ;)
tie ti se pare ca mi-am facut trib sa sparg pe diablo? :))))
vezi ca doar scrii sa te afli si tu in treaba ...
n-are rost sa iti mai explic ca oricum o fac degeaba :-j

si in legatura cu kalistra ...
eu nu imi atac fostii colegi !
nu am ajuns chiar in halul asta , mai ales ca nu mi-a facut nimic kalistra !
prefer sa pastrez o prietenie decat sa iau 2 sate ;)
nu sunt fomist, sunt destui pe aici :mad:
 

DeletedUser20252

Tu ai iesit din trib pentru ca esti o femeie dinaia plangacioasa care una doua se simte jignita.
Hai fugi tare ca pierzi trenul,intotdeauna ai fost o petarda si pertarda o sa ramai in continuare.
Nu are rost sa imi pierd timpul cu el.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus