Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Aveti grija cu materialele pirotehnice, nu cred ca este frumos sa va jigniti, chiar daca sunteti adversari pe harta.
 

DeletedUser35292

Tu taci ma,cere-i lu kalistra sa iti dea si tie un cerc.

Mancati la rahat(turcesc) aiurea,ati plecat singuri,doar gerula a fost dat afara si voi ati iesit rapid dupa el ca de mult timp ati si asteptat.Aveati mari sperante ca o sa va faceti voi un trib si o sa faceti DIABLO.
Tribul VIP este format din jucatori care DIABLO i-a cules de pe drum ca sa nu fie inobilati.


Te inseli stimabile...era un topic..ceva cu onoare..parca. Asta-i diferenta intre noi cei care am iesit..si persoana ta. Noi cand am remarcat o greseala..chiar si din partea conducerii..am avut taria sa ne expunem punctul de vedere..o data...de 2 ori......Tu...ai inghitit...te-ai " Foarte enervat" cand ti-au luat jucaria...tribuletul...dar ai inghitit si ai trait impacat cu personalitatea ta...Ptr acest tip de player..pot spune doar...bleahhhhhhhhhhhh.
Sate..puncte...marire.....tot tu ramai...o "coroana aurita" nu te face sa fi de aur....vezi poate mai da vreo comanda conducerea diabolica...si nu esti la apel
 

DeletedUser20252

E clar ca nu ma cunosti absolut deloc.
Eu macar nu m-am asezat in genunchi si am pupat anumite parti ale corpului ca sa pot ajunge in DIABLO.
Voi sunteti niste tradatori si veti ramane asa.
 

DeletedUser35292

E clar ca nu ma cunosti absolut deloc.
Eu macar nu m-am asezat in genunchi si am pupat anumite parti ale corpului ca sa pot ajunge in DIABLO.
Voi sunteti niste tradatori si ve-ti ramane asa.

Exact cum spuneam..este o diferenta enorma intre noi... Mie unul nu-mi pasa de satele alea virtuale...decat sa fiu playerul morphen..locul N..in tribul nr.1 pe l7...dar fara niciun principiu ( chit ca este un joc )..prefer sa fiu playerul care a renuntat la toate "gloriile si taramurile fagaduintei" ptr ca nu a fost de acord cu ceea ce face conducerea diablo ( si aici...daca au caracter..si stiu ca multi din ei au...sa recunoasca subiectivusmul de care au recunoscut ca dau dovada in conducerea tribului)
Iar tu luci ( portile iadului)...vezi poate te pun al mai mare ddb...pfffffffff...cred ca te-au pus de a disparut si tribul ala...doar sa testeze oare pana unde poate merge decandenta unui player ptr o avere virtuala??? Poate mai ai o sansa..


E clar ca nu ma cunosti absolut deloc.
... si am pupat anumite parti ale corpului ca sa pot ajunge in DIABLO.
Voi sunteti niste tradatori si ve-ti ramane asa.


Experientele tale ...posibil traumatizante... chiar nu ma pasioneaza...parerea ta despre mine ( de rog..nu ma jigni prin a avea tu o parere despre mine...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29025

Tu ai iesit din trib pentru ca esti o femeie dinaia plangacioasa care una doua se simte jignita.
Hai fugi tare ca pierzi trenul,intotdeauna ai fost o petarda si pertarda o sa ramai in continuare.
Nu are rost sa imi pierd timpul cu el.

:)))
si tu ce esti mai ?...sluga lu diablo ;)
eu spre deosebire de tine nu accept sa fiu jignit fara motiv ;)
tu ai inghitit tot ce a venit spre tine :D
oricum se vede si din exprimarea ta cat esti de frustrat, cand nu mai stii sa dai o replica incepi cu jigniri ....

si asa plangaciaosa cum zici tu ca sunt, am fost bun pana acum, nu ?
oricum parerea ta e zero, nu am cum sa tin cont de parerea unuia ca si tine :)

nu o sa iti mai raspund la comentariile tale cu privire la mine ...oricum te-am bagat prea mult in seama deja :D
si stii vorba aia: aia mai destepti cedeaza primii ;)

ps :hai acum baga un post cu : du-te tare si 2, 3 jigniri si e ok :)))
 

DeletedUser

Text original Portile iadului
Tu ai iesit din trib pentru ca esti o femeie dinaia plangacioasa care una doua se simte jignita.
Hai fugi tare ca pierzi trenul,intotdeauna ai fost o petarda si pertarda o sa ramai in continuare.
Nu are rost sa imi pierd timpul cu el.

))
si tu ce esti mai ?...sluga lu diablo
eu spre deosebire de tine nu accept sa fiu jignit fara motiv
tu ai inghitit tot ce a venit spre tine
oricum se vede si din exprimarea ta cat esti de frustrat, cand nu mai stii sa dai o replica incepi cu jigniri ....

si asa plangaciaosa cum zici tu ca sunt, am fost bun pana acum, nu ?
oricum parerea ta e zero, nu am cum sa tin cont de parerea unuia ca si tine

nu o sa iti mai raspund la comentariile tale cu privire la mine ...oricum te-am bagat prea mult in seama deja
si stii vorba aia: aia mai destepti cedeaza primii

ps :hai acum baga un post cu : du-te tare si 2, 3 jigniri si e ok ))
__________________
Cu omul care n-are scoala te certi putin si ai scapat, dar duci o lupta colosala cu prostul care are scoala !


Ma da voi de cine vorbiti aici ,de Kalistra sau de tibi ltl ???:)
 

DeletedUser33089

atata va infocati aici pe niste chiestii care sunt clare :)oricum am adus pop cornul ca e prea penala discutia asta =))

e adevarat ca in mare parte satele luate de diablo acuma de la VIP sunt goale pt ca sprijinul era la granita cu TNT si dupa parerea mea nu cred ca exista vreo satisfactie sa iei sate goale de la cineva care te sprijinea pe tine sau colegul tau din DIablo asta insemnand ca le faci si jocul de la TNT ca nu mai ai cu ce sa te sprijini pe sate atat timp cat iei satele de la VIP. va-ti pus intrebarea cu ce inlocuiti satele de sprijin pierdute de la VIP?:D sau cred ca e intrebare de baraj si nu stiti raspunsul?
 

DeletedUser

atata va infocati aici pe niste chiestii care sunt clare :)oricum am adus pop cornul ca e prea penala discutia asta =))

e adevarat ca in mare parte satele luate de diablo acuma de la VIP sunt goale pt ca sprijinul era la granita cu TNT si dupa parerea mea nu cred ca exista vreo satisfactie sa iei sate goale de la cineva care te sprijinea pe tine sau colegul tau din DIablo asta insemnand ca le faci si jocul de la TNT ca nu mai ai cu ce sa te sprijini pe sate atat timp cat iei satele de la VIP. va-ti pus intrebarea cu ce inlocuiti satele de sprijin pierdute de la VIP?:D sau cred ca e intrebare de baraj si nu stiti raspunsul?


Bravo CRESTO,baga mare si spune tot......baga si popcorn....
 

DeletedUser19081

Oare nu trebuia sa inceapa discutia asta ca primii care au atacat dintre DIABLO si vip .. au fost vipurile ??
Va intreb pe tine cresto si pe tine tibi , cu morfen am vorbit la o bere .
 

DeletedUser

Exact cum spuneam..este o diferenta enorma intre noi... Mie unul nu-mi pasa de satele alea virtuale..

Morphen, daca nu iti pasa de satele virtuale, ramaneai in Heaven si mureai de gat cu ei , la fel cum a facut si altcineva. Asta inseamna onoare. Dar tu nu te incadrezi acolo, ai dat cu pupicul pe fundul lui profu, ca sa te crute si sa mergi in diablo... si tu ai ajuns sa pronunti cuvantul "onoare" ?
 

DeletedUser29025

alo alo, da coca24 mai e pe harta ? ....aaa mai este are aproape 116 puncte :))
tu mai bine taci ;)

despre morti numai de bine !
 

DeletedUser20252

Tibi,eu tie nu ti-am zis nimic insa tu te-ai bagat in seama aiurea.
Tu ai inceput cu jigniri si alte cele,deci nu te mai da asa de sfant ca nu esti.Trebuia sa iti vezi de treaba si nu iti mai ziceam nimic,dar daca iti place sa te bagi ca musca,e partea a doua.
 

DeletedUser29025

Oare nu trebuia sa inceapa discutia asta ca primii care au atacat dintre DIABLO si vip .. au fost vipurile ??
Va intreb pe tine cresto si pe tine tibi , cu morfen am vorbit la o bere .

ai dreptate :D
nu am intrebat cine a inceput sa atace :)

hai ca tot zic :)), luci tu ai zis de mine primul, m-ai inclus si pe mine impreuna cu aia care au iesit deci ...
si de jignit nu cred ca eu am inceput cu rahaturi si petarde pe aici ;)
 

DeletedUser20252

Ma omule,eu ti-am zis si azi cand am vorbit cu tine ca tu erai exclus fata de ceilalti ca la tine a fost alta treaba,dar acum chiar ca te bag in aceeasi oala cu ei.Sunteti aceiasi samanta si nu exista deosebire intre voi.
In fine,pacea domnului.
 

DeletedUser19081

ai dreptate
nu am intrebat cine a inceput sa atace
pai daca esti dezinformat , nu improsca cu noroi . In alta ordine de idei , poate ca noi ii lasam in pace dar aducindu-i in trib pe shau , pe cheles si dan 66 (toti 3 din tnt) - lucru luat ca o ofensa , deoarece cel putin 2 din dintre ei erau atacati de DIABLO , cel de al 3 lea - dan 66 , odata intrat in VIP s-a apucat sa lanseze atacuri asupra DIABLO . SUBLINIEZ FAPTUL ca a ODATA INTRAT acel cont in vip a inceput atacurile . ACUM SA IMI ZICI TU tibi si tu crestu , ce ati fii facut in locul conducerii DIABLO ? Ati fii stat cu mainile in san ? sau incercai o strategie ??
 

DeletedUser29025

si crezi ca imi pasa in ce oale ma bagi tu ? :))))
vad ca nu iti ia mult timp sa iti schimb parerea despre cineva... asta zice multe despre tine :D

(am o parere buna despre x pana ma pot folosi de el, apoi devine looser , noob si alea alea )

le: poi nu au atacat kalistra de exemplu !
a atacat dan 66, eu as fi dat doar pe el :D

oricum e rusinos sa iei sate si trupele de pe satele respective sa fie de exemplu la x din diablo pe granita....
si e faza ca se mai si lauda cu acele sate ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29025

corect
am vorbit si eu putin pe langa...dar cam toti de pe aici vorbesc la fel :)


coca relaxeaza-te ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus