SMR vs ALt+F4

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

le multumesc celor care m-au considerat si ma considera un jucator bun.
Nu am de ce sa dau explicatii unui jucator ca suanni care nu stie probabil sa lanseze niste atacuri fara acele SCRIPTURI sau altii care se considera jucatori buni.
Nu e usor sa te lupti singur fara sprijin de la TRIB, cu TS, SMR si PDB.
Nu e usor sa NU FOLOSESTI nici un script facandu-ti adversarii sa te laude.
Nu e usor sa NU POTI sa joci,asa cum am patit eu...nemaiputand sa joc 2 luni nici 5 minute(apoi auzind "jucatori" ca nu sunt bun).


Nu am ce sa demontrez mai mult decat ca ma lupt cu orice jucator de pe lumea 21 la orice ora FARA NICI 1 SCRIPT.


Greseala mea a fost ca am avut incredere in oare?(dovedind ca nu este altceva decat o jucatoare care nu stie sa lupte alaturi de un trib).
ztunoi2 si oare? pentru mine vor fi mereu niste...nimeni.
De ce spun asta? Am luptat o gramada sa ridic un trib intre 4 triburi puternice MoH(PDB),SMR,Alt F4 care inaintau puternic si VIKING care la vremea aceea erau puternici.


Cine ma acuze defapt nu stie ce inseamna nopti pierdute sa cladesti un trib,sa ai 1 singura Alianta (MoH) si sa te bati cu VIKING si SMR.

Asa e m-au cucerit...dar nu ca am fost eu on,m-au cucerit in lipsa mea(asta chiar si de sarbatori,daca nu le era frica de mine de ce nu au asteptat sa ma pun pe picioare si apoi sa ne luptam ?).
E foarte clar...sunt foarte putini jucatori buni in L21 si acestia pot fi enumerati lejer.


Din SMR unu singur e bun...si anume shogun rua,in rest sun jucatori de duzina(se pot supara dar fara scripturi stiu foarte bine ca asa e).
In PDB e AQNANA jucatoare buna.
In 88 sunt cativa...iar cel mai bun e Abelar
In alt f4 TOTI ERAU BUNI si asta ma convins sa ma alatur lor,chiar daca multi au renuntat si vom disparea,disparem doarece NOI NU FOLOSIM MULTICONT,NU AVEM ADMINI in echipa si nu suntem cu mai multe fete.

Promit asa : pe prima lume pe care gasesc urmatorii jucatori ii voi sterge de pe harta ca sa vada CUM SE JOACA ADEVARAT : oare? , magnatu.

Si eu daca as fi avut prieteni admini n-as i pierdut nici 1 sat,dar stiti...eu vreau sa devin mai bun nu sa ma numesc oare?.

judecand dupa faptul ca ai zis de mine ca folosesc scripturi pt a da atacuri, tind sa cred ca si restul de acuzatii care leai adus celorlalti sunt tot aberatii. in perioada in care teau inobilat astia eu nici premium nu aveam, iar pe satele care ti leam luat nici macar nu am dat la secunda... ca stiam ca nu esti on. niciodata nu am folosit nici un alt script in afara de scriptul de farm. si ce spui tu despre marele trib scitii care lai ridicat si lai facut si lai dres... ai dat cu invitatii si aliante in stanga in dreapta fara mila, in timp ce niste nubi precum ztunoi se incalzeau din interne. si cerseai aliante periodic, de fiecare data bagand acelasi disc stricat ca nu mai esti tu pe cont(evident pe forumul tau apareau informatii care ajungeau si la noi si dovedeau ca esti acelasi), dar nu sa pus niciodata problema sa fac alianta cu scitii... am dus razboi in calitate de trib de 2 mil cu trib de loc 3, si lam dus pana sau desfiintat scitii si am ajuns noi la 30 mil. ati fost un fel de sate de barbari crescute... tot tribul. mare realizare, ai dat invitatii multe, ai facut 5 academii? pfff
 

DeletedUser

Nu asa ceva nu...magnatu e un player bunicel.
Nu exista esti varza "nici in gluma" nu trebuie sa ne jignim intre noi.
Valoarea o arati in joc nu prin cuvinte ATAT DE JIGNITOARE.
Te bat,te fac e altceva,dar sa spui varza nu.

50 de sate magnate nu? Imi pare rau ca le-ai pierdut,mi-as fi dorit sa nu se bage nici 1 admin dar...asa e romanul.

Daca ar fi fost dupa mine,REGULA esti admin? nu ai voie sa joci pe .RO
O fi greu sa il sun pe un prieten ca e admin si sa imi bage armata sau mai stiu eu ce? Asa ceva nu ar trebui sa existe.

Daca ar fi dupa mine AR FI INTERZISE ORICE GEN DE SCRIPT.


Exact ca lumea 21 sa fie si 24 si intruu acolo. Fara biserica si cu viteza 2 la trupe si ma veti gasi in L24.

Sper din tot sufletul sa intre sebica19,Illidan,moryoka(mentorul meu),si cei mai buni jucatori intr-o echipa de 4 ori noobs(Alt F4) , Scitii L3 , Die (un trib extraordinar si niste jucatori SUPERBI DE BUNI) si nu in ultimul rand...alti jucatori supremi DIABLO.

Acestea sunt cele mai bune 4 triburi din .RO de pe acum.

De aici sa nascut magia jucatorilor buni,de la ei au invatat multi. Mi-as dori din tot sufletul

un L24 asa : triburi Scitii,Die,DIABLO,LS-AX,noobs(Alt F4),VIKING(cu moryoka in frunte),Raflo,~BW~,BURN,URSS ce lume ar fi....

in primul rand iti pun setarile lumii 21 poate de acum inainte vei gandi de 20 de ori inainte sa postezi ceva
Setări
Viteză de joc 2
Viteza trupelor 1
Demolarea clădirilor activ
Moral activ (depinde de timp)
regula pentru fermă inactiv
Apărarea de bază 20
Limita atacurilor fake 1% din punctajul satelor
Sistem de cercetare cercetare simplificată

Biserică inactiv
sate părăsite crescătoare activ (până la 1500 puncte)
Sate bonus sate bonus îmbunătăţite
Întreruperea atacurilor 10 minute
Întreruperea plecării negustorilor 5 minute
Bonus de noapte activ de la ora 0:00 pâna la ora 8:00
Protecţie de începător 5 zile
max. raport între agresor : apărător inactiv

oi fi si tu alt zmeu care face si drege doar din gura?:confused:

nu va ganditi ca prin amenintari gen "eu te trimit la margine pe urmatoarea lume", te faci doar de kko? in primul rand ai pus in acel mesaj "daca vei fi cat de cat in zona mea"?
lasatii pe altii sa va laude ca va faceti de tot rahatul laudandu-va singuri...
iar cu "demonstratul" in joc, mai intai faceti (ceea ce va laudati pe aici ca veti face) si pe urma daca tot ai boala pe un jucator da-i cu statisticile peste nas...
din cate citesc eu pe aici am impresia ca esti jucator din Alt+F4
CA BINE FACEA CEL CE VA INTERZICEA SA POSTATI PE EXTERN,DATORITA UNORA CA TINE FACI TRIBUL DIN CARE FACI PARTE DOAR DE KKT!

cu afirmatii gen "mai au si viata privata" iti faci colegii (sau fostii) doar de kko, stii ce reiese din aceasta afirmatie?:confused: iti zic eu...pana acum nu au avut viata privata, esti constient pe cati de ai tai ii jignesti cu asemenea vorbe? sunt curios daca vei mai face echipa cu ei :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

citeva zile si dispare alt. e adevarat ca n au pierdut razboiul, doar l au ocolit :D
 

DeletedUser

Imi pare rau pentru ca or sa dispara niste jucatori buni ai Lumii 21 , sunt convins ca sunt niste adversari cum rar mai gasesti pe .ro (ca si caracter, cooperare si bun simt)! Chiar mi-as fi dorit sa vad un razboi mai lung , cu o granita mai mare! Sunt de apreciat ca au reusit sa zica STOP , si au iesit din L21 cu capul sus , cu mai toate obiectivele indeplinite! Mult respect din partea mea , mult noroc in real life!
 

DeletedUser36141

Razboiul s-a terminat.Felicitarile mele atat invingatorilor cat si invinsilor :)
 

DeletedUser33979

Bravo lor!

Bravo celor din SMR care au reusit sa se lupte cu un trib de loc 4 si totusi au reusit sa invinga.BRAVO LOR!
 

DeletedUser523

Side 1:
Tribes: SMR
Side 2:
Tribes: Alt+F4

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 13
Diferență: 58

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 656,492
Tabăra 2: 105,303
Diferență: 551,189

chart


urmeaza SMR vs 88:confused::rolleyes::cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu 2 sate innobilate?=)))) halal razboi castigat :):):)

daca le au cazut nagragii si dau stergere, ce sa i faci? au priceput ca nu pot sa cistige si li se duce naiba imaginea de zei si au dat stergere. ce sa ti povestesc. sint chiar de apreciat. lasiiiiiiiiiiiiiii !!!!!
 

DeletedUser30628

vedem in cateva luni sau veti da si voi stergere din cauza ca nu mai aveti timp ? sau sa iesiti cu fruntea sus si sa ziceti ca nu ati pierdut nici un razboi

ma kobra...da asa batman esti tu?????88 nu pica asa usor :) posibil nu ai inteles inca....cat exista 10 persoane in tribu asta,orice trib de pe harta isi poate ramas bun ca vor castiga un razboi contra noastra...

plus cu urss da,avem statistici pe -....dar nu inseamna ca am pierdut razboiul :) poate dura si 1-2 ani acest razboi.....nu se stie niciodata....sau poate se vor satura ei mai rapid si vor da stergere cont,nu se stie niciodata

asa ca te rog de acum incolo nu te mai referi la triburi ce nu te privesc pe tine si plus de asta cum ai zis pe alt topic aici pe 21....ca primesti invitatie si in 88 si in alt f4.....dar te-ai intrebat daca te invita cineva pe tine??? :))))))))))))
 

DeletedUser

Am vorbit cu fryska si pe privat dupa sarbatori,a fost on 24/24,am "schimbat " impreuna vreo 18 atacuri pentru un singur sat.Nici eu nu folosesc scripturi ,nu stiu,nu dau atacuri la secunda pentru ca nu-mi ies,sunt un noob,nu cunosc jocul dar poate ca ma pricep mai mult la oameni.Ceia ce a postat fryska pe forumul extern si discutia de acum 2 zile m-au facut sa cred ca n-ar fi acelas jucator pe contul ala,este o logica diferita,un alt mod de abordare a discutiei,limbaj ce denota o asa zisa superioritate,bun simt ce tinde catre minim,...oare?

A sa nu uit ,cred ca ti-am apreciat gresit forta,n-am crezut ca vii pe recuperare cu asa putine trupe din moment ce ai vazut sprijinul la secunda,iar atacul de dupa 10 minute era tot cu nobili deoarece am judecat in mod eronat situatia si am crezut ca ai atata minte ca sa trimiti trupe mai multe pe recuperare
La fryska in acea perioada a fost sitter andreea0905 care e un jucator foarte bun.
Acum pentru cei care zic ca alt+f4 am renuntat de frica, chiar nu va inteleg, am pierdut sate in afara de cele de la fryska? nu, cea ce voi nu intelegeti este ca uni joaca pentru distractie majoritatea jucatorilor de baza alt+f4 sunt jucatori de start care joaca pana la cel mult 50-100 de sate dupa se plictisesc, pana la urma e un joc nu un joob, pe toate lumile unde am mai jucat in aceasta formula la nivelul acesta am dat stergere in grup, asa ca ne vedem pe o lume viitoare.
 

DeletedUser

bla bla bla, kaka maka. iar texte si figuri. au plecat 2-3 de acolo si restul v ati scapat pe voi. hai ma terminati!! fara aia care tineau ritmul restul erati varza, degeaba va tot scremeti pe aici ca pina la urma nu a iesit nici un pirt. pina una alta a ti fugit si nu a ti demonstrat nimic, lasitate pura. voi aveti probleme de viataaa. cum am mai zis, la noi pe marte o ducem bine, nu ca voi in tara asta mareata. toti sinteti membrii PD de aveti asa texte? sau sinteti nepotii lui Boc de gasiti argumente la orice?
 

DeletedUser4132

tu cine esti mai? te-ai trezit cu o tastatura in fatza si te-a apucat scrisul? de ce nu se afla nici un cont in joc cu nickul tau? ai atat de multe de spus? fa-o pe harta si nu mai trancani atata.

topicul asta nu si-a avut din start nici logica nici rost. SMR nu a facut altceva decat sa-si inchida granitele si sa joace dupa cum i-a dictat pdb. adevaratul razboi n-a fost cu smr niciodata, ci cu pdb. dar nici ei nu ne-au invins, drept dovada ca eu unul am innobilat la ultima rafala de atacuri lansata sate desi atacasem de la peste 25 de ore. nu exista zei pe triburile. sa va intre bine in cap treaba asta. exista doar jucatori cu mult timp liber pe mana, iar timpul nostru liber, al celor din alt+f4 s-a terminat undeva cu mult inainte de vacanta de sarbatori. cand intr-un trib de 50 de oameni ai in permanenta 15 sittere si activi pe bune doar 15 , ala nu mai e joc. si devreme ce suntem un grup de prieteni, am inceput jocul doar ca sa ne distram pe 21 , mi se pare normal sa incheiem harta tot ca o echipa. puteam foarte frumos sa ramanem sa jucam fara colegii vechi care s-au lasat, 88 ne putea oferi sprijinul fara nici o problema, insa nu-si are sensul.

poate unii anonimi ca oldx nu-s in stare sa inteleaga termenul de unitate. eu unul va spun cu mana pe inima , am avut cea mai tare echipa in 3 ani de cand joc, si singurul regret pe care-l am e ca placerea de a juca alaturi de ei pe l21 s-a terminat.


P.S. Felicitari SMR ptr recrutarea jucatorului dan baran. sa tineti bine de el, ca sigur va innobileaza intern pe toti pana la sfarsitul lumii.
 

DeletedUser

cand intr-un trib de 50 de oameni ai in permanenta 15 sittere si activi pe bune doar 15 , ala nu mai e joc.

da, sint un dobitoc ce s a trezit cu tastatura in fata si vroiam neparat sa recunoasca cineva :)
deci motivul e ca incet incet s au lasat multi si ceilalti si au dat seama ca nu mai au nici o sansa. asta suna mult mai corect. felicitari ca cineva a recunoscut pina la urma. ai dreptate nu merita sa ti bati capul asa, mai ales pentru o cauza pierduta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus