SMR vs ALt+F4

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

re

daca sunt un om de nimic...ar trebui tu sa fi apreciat.
Adevarul e ca...eu stiu cel mai bine cum a fost totul si nu tu.
Adevarul e ca...vorbim peste cateva luni. Asa am crezut si eu in alianta cu magnatu pana o dadea la intors ca cica noi ii atacam si daduse un baiat din greseala 1 atac.

Asa de nimic cum sunt ne vom intalni pe joc.
 

DeletedUser4955

nu uita ca tu ai fost ala care o dadea la intors cand tribul a dat de greu .. a fost razboiul cu smr cand ai vazut ca nu le facem fata ai fugit .. spunand la toata lumea ca nu mai esti tu pe cont.. acum cand am inceput sa dam in tine ai revenit ? hmm interesant cred ca esti ceva Houdini
 

DeletedUser4955

intreaba si pe shogun si pe oricine vrei din SMR .. de cei care eram in k24 s-au temut cel mai mult in rest intrau ca in branza in k33
 

DeletedUser38706

intreaba si pe shogun si pe oricine vrei din SMR .. de cei care eram in k24 s-au temut cel mai mult in rest intrau ca in branza in k33


Ca sa fim sinceri pe k33 s-au dus lupte grele vreo 3 luni,iar cand jucatorii din HUNS?SCITII au inceput sa piarda primele sate ,probabil si-au pierdut subit interesul pentru joc si de atunci nici branza nu puteam sa mai spunem
 

DeletedUser

da

asa e bunule...pacat ca nu esti descoperit....nu te baga nimeni in seama.
Are dreptate csty ataca ztunoi2 de nebun SMR si pierdea...auzi Cobra ai fost in Scitii si te-ai dus in SMR sau PDB ?
Atunci ce mai vorbesti ? se vede ce jucator esti...ia vezi poti sa intrii in 88 sau URSS cand va vor ataca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4955

pot intra in 88 sau urss in orice clipa :) chiar si in alt+f4 pot intra daca vreau :)

sti de ce ? pentru ca eu pot .. eu sunt magician .. :D:D
 

DeletedUser38706

Ztunoi2 a atacat cand deja era prea tarziu.A fost de ajuns ca Dayro sa se lase si Taleon sa-si piarda cumpatul cand a pierdut primul sat pe L21 si aici s-a rupt echilibrul.Acesti 2 jucatori au tinut cam toata zona,mai ales cel de-al doilea.
 

DeletedUser4955

csty uitate cate sate au fost pierdute pe k24 si cate au fost pe k33

degeaba tii o granita daca nu esti in stare sa o si cuceresti oricine poate blinda 10 sate si sa tina o granita .. dar cand reusesti sa o cuceresti atunci poti zice ca ai facut ceva
 

DeletedUser38706

Nu am contestat lucrul asta.Acolo jucatorii au colaborat bine si era deja un nucleu in timp ce pe k33 fost mult de munca datorita faptului ca eram dispersati iar colaborarea era ingreunata de distanta.Asta ne-a facut vulnerabili si ne-a ingreunat dezvoltarea in zona
 

DeletedUser30628

pai normal,ce crezi ca 88 recruteaza de pe toata harta sau cum?? :)) neah....stai cuminte
 

DeletedUser4955

nu bre stai linistit stiu ca nu recruteaza decat ferme pentru urss :)
 

DeletedUser30628

mai bine lasa'l cobra , asta vorbeste mult si degeaba

de unde ai mai tresarit si tu ma....pustiu de batman :))te bagi ca tanga intre....

discut si eu cu oamenii si tu hop top sari rapid :)) ia vezi de viata ta acolo si nu iti mai baga nasu
 

DeletedUser4955

astia din 88 sunt clujeni toti (sau majoritatea) =) ar trebui sa faceti o reunire mare in cluj :)
 

DeletedUser

de unde ai mai tresarit si tu ma....pustiu de batman :))te bagi ca tanga intre....

discut si eu cu oamenii si tu hop top sari rapid :)) ia vezi de viata ta acolo si nu iti mai baga nasu

dute ma si cauta-ma pe afara poate ma gasesti pe acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus