SMR vs ALt+F4

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bai frate, tu chiar esti greu de cap. exact asta ti-a spus: ai o singura granita si te concentrezi pe ea. ca ai trimis un sat sau 1000 nu conteaza. da' ma rog...!
bine a spus cine-a spus: 'prosti, da multi!' - Lapusneanu cumva?!


nu ma! era tata. ma bucur ca acum sti:p
 

DeletedUser

asa deci. mai departe. ma oi fitare in gura sau in prostie daca declari razboi la jumate harta? toata lumea e de acord ca nu faci fata, dar pe urma urla ca ai prea putini dusmani!! probavil o sa aiba si SMR alti dusmani, dar dupa ce termina cu Alt. mai nou aflam ca Alt incep sa se plictiseasca. nu zau. au mincat prea multe triburi si s au gretalit? sau vor sa dispara cu fruntea sus ca sa nu zica lumea ca au luat o in freza. nu de alta, da noobz:) e format numai din zmei, care peste tot au facut praf ce au intilnit si pe urma s au retras la tara sa si traiasca batrinetile. hai ma ca ma doare sufletul !!!
 

DeletedUser

la asta ma refeream domnule to bearo cand am scris ce-am scris. care e a doua granita? cea cu barbarii de la marginea hartii? ca alte triburi importante pe langa voi nu mai aveti.

nu vad ce legatura are lumea 3 cu lumea 21 :) daca pe 3 joc cu scitii, pe alte lumi trebuie sa merg de mana cu ei? nu-mi spune ca esti atat de limitat in gandire.

nu stiu de unde ma stii tu de pe l3, si unde-am avut eu gura mare :) cred ca am sub 50 de postari pe extern incluzandu-l pe acesta.
oricum, ma bucur sa vad ca aveti traume din cauza noastra. fie ca suntem sciti, fie ca suntem noobs, fie ca suntem alt+f4. inseamna ca echipele din care fac parte, isi fac treaba ;)

cat despre chestia cu vizita in k35, nu vad ce te retine. grow a pair and do it :) pun de-un gratarel special ptr tine. doar sa te prezinti cand suni la usa, sa stiu sa nu te intampin cu maciuca in loc de covor rosu :p


E foarte simplu , suntem vecini pe L3!Si ce te face sa crezi ca n-am avut acces/am acces la forumul dumneavoastra?Si sti vorba aia tineti prieteni aproape si dusmani si mai aproape!

Sa revenim la oile noastre , nu exista granita numai cu voi , exista mici granite in diferite K-auri , si asta se datoreaza munci jucatorilor din SMR , care au cucerit tot ce a stat intre noi si aliati! Astfel triburi "marete" precum Huns au ajuns sa se destrame ! Nu este singura granita cea cu Alt , si daca ar fi singura granita ar avea vreo relevanta? Daca aveti razboi in 3 puncte cardinale credeti ca se datoreaza cumva noua? Asta e politica tribului dumneavoastra ! Granita smr Alt se va mari , iti promit eu ca asa va fi , vor urca si statisticile , in favoarea noastra sau in favoarea voastra , niciodata nu sti ce se poate intampla ! Dece te tot agiti ca stila de cola cu granita? Granita aceasta a fost creata de voi , chiar nu simteam nevoia sa va adaugam la lista de dusmani , dar atata timp cat figuram la voi ca si dusmani am facut cea ce era noral sa se intample , v-am adaugat la dusmani!


Cat despre "traumele" specificate de tine in textul de mai sus exista chiar exista! "Traume" la adresa lui anduril , un bun conducator care stie sa tina oameni uniti pentru un scop comun , "traume" la adresa lui melbel si yetisor! Mai sunt cativa da hai sa lasam discutia despre l3 , stiu ca eu am inceputo da nu are sens sa o purtam pe L 21!
 

DeletedUser4132

nu am nici un vecin pe l3 cu nickul to bearo. poate binevoiesti sa te prezinti, sau sa nu mai pomenesti de lumea aia :) merci!

am postat ce-i drept mai mult decat e cazul aici, dintr-un motiv simplu. am aflat de voi abia in momentul in care dosoftei avea sat blindat in mijlocul nostru si a inceput sa spioneze in jur. nu l-am vazut pana atunci ptr ca .... nu erati marcati corespunzator pe harta. asta se intampla... saptamana trecuta :)) dar na, fie. imediat dupa aia 5 spioni ai lui dosoftei am facut greseala sa intru pe forum, si ce-am vazut, marele razboi smr alt+f4. asa ca da-ti seama ce uimire am avut cand am vazut tot ce-ati postat cum ca noi v-am declarat razboi si alte alea.. poate m-am dilit eu, tot ce e posibil insa nu tin minte sa se fi anuntat la noi in trib ca avem razboi cu voi.. da.. atacam tot ce-i nu-i mov sau albastru pe harta, dar..atat.

si cu asta gata, eu inchei postarile aici ptr ca nu-si are rostul. om vedea ce rezerva viitorul..
 

DeletedUser

Multumirea

le multumesc celor care m-au considerat si ma considera un jucator bun.
Nu am de ce sa dau explicatii unui jucator ca suanni care nu stie probabil sa lanseze niste atacuri fara acele SCRIPTURI sau altii care se considera jucatori buni.
Nu e usor sa te lupti singur fara sprijin de la TRIB, cu TS, SMR si PDB.
Nu e usor sa NU FOLOSESTI nici un script facandu-ti adversarii sa te laude.
Nu e usor sa NU POTI sa joci,asa cum am patit eu...nemaiputand sa joc 2 luni nici 5 minute(apoi auzind "jucatori" ca nu sunt bun).


Nu am ce sa demontrez mai mult decat ca ma lupt cu orice jucator de pe lumea 21 la orice ora FARA NICI 1 SCRIPT.


Greseala mea a fost ca am avut incredere in oare?(dovedind ca nu este altceva decat o jucatoare care nu stie sa lupte alaturi de un trib).
ztunoi2 si oare? pentru mine vor fi mereu niste...nimeni.
De ce spun asta? Am luptat o gramada sa ridic un trib intre 4 triburi puternice MoH(PDB),SMR,Alt F4 care inaintau puternic si VIKING care la vremea aceea erau puternici.


Cine ma acuze defapt nu stie ce inseamna nopti pierdute sa cladesti un trib,sa ai 1 singura Alianta (MoH) si sa te bati cu VIKING si SMR.

Asa e m-au cucerit...dar nu ca am fost eu on,m-au cucerit in lipsa mea(asta chiar si de sarbatori,daca nu le era frica de mine de ce nu au asteptat sa ma pun pe picioare si apoi sa ne luptam ?).
E foarte clar...sunt foarte putini jucatori buni in L21 si acestia pot fi enumerati lejer.


Din SMR unu singur e bun...si anume shogun rua,in rest sun jucatori de duzina(se pot supara dar fara scripturi stiu foarte bine ca asa e).
In PDB e AQNANA jucatoare buna.
In 88 sunt cativa...iar cel mai bun e Abelar
In alt f4 TOTI ERAU BUNI si asta ma convins sa ma alatur lor,chiar daca multi au renuntat si vom disparea,disparem doarece NOI NU FOLOSIM MULTICONT,NU AVEM ADMINI in echipa si nu suntem cu mai multe fete.

Promit asa : pe prima lume pe care gasesc urmatorii jucatori ii voi sterge de pe harta ca sa vada CUM SE JOACA ADEVARAT : oare? , magnatu.

Si eu daca as fi avut prieteni admini n-as i pierdut nici 1 sat,dar stiti...eu vreau sa devin mai bun nu sa ma numesc oare?.
 

DeletedUser

Important

Cei care ma respecta...inseamna ca stiu ce inseamna onoarea.
Nu voi fugi niciodata in alte triburi ca sa raman sus,nu sunt genul(mai bine pierd cu fruntea sus decat sa joc alaturi de DUSMANI).

Nu trebuie sa notezi atacurile ca sa le poti face fata.


O mica povestioara...atat de tare sa TEMUT SMR de mine...caci atunci cand m-au atacat de sarbatori si-au pus om sa vorbeasca cu mine daca sunt ON. ahahahahahah

Atat de buni sunt caci nu puteam sa ma loghez(ii multumesc lu oare? pentru asta).


Atat de buni sunt caci...dadeau sprijin in secunda urmatoare dupa toate atacurile si nobili AJUNGAND sa ma sprijine....pe mine.

La 150 de atacuri pe mine va spun sincer ca eram cu zambetul pe buze,ma uitam la film si vorbeam cu acel baiat pus de cei din conducere sa vada daca sunt ON.


Nu m-am aparat bine...daca ma aparam bine nu pierdeam nici un sat.


Unii aspira la sate,altii aspira sa devina mai buni.
Le promit celor din SMR si PDB ca voi fi pe harta...intr-un trib MARE si ma voi lupta cu ei :)

Cei care au respect pentru mine va multumesc.

Niciodata nu voi iesi sa ma duc la dusmani, e adevarat ca e prima oara cand pierd si o lupta,dar o pierd deoarece am avut incredere in oare si ztunoi2 si si-au batut joc.
Am pierdut deoarece alt f4 au renuntat la joc...de aia.

Pe viitor am invatat o sa joc...dar nu in .RO caci unii oameni carora le acorzi incredere iti intorc spatele.
 

DeletedUser

auziti

Nu mi-e rusine sa o spun....desi unii se considera buni,eu pot spune: -datorita mie a ramas oare? pe joc(am vrut sa o cuceresc eu avand 5 sate ea 1 si am renuntat si i-am intins o mana intr-un trib mare) si cu ce m-am ales?
A plecat la dusmani si mi-a intors spatele...si acum SMR se considera buni.
Da SMR e bun cu ajutorul unui admin.
Da ,multi sunt mari caci eu i-am ajutat candva sa nu dispara de pe harta.
Da...romanii nu stiu sa fie fideli,nu stiu sa multumeasca,nu stiu sa fie....OAMENI.
De aia e tara asta unde e si probabil ca vom fi mereu cu 50 de ani in urma celorlalti,caci invidia la noi e mare.
 

DeletedUser

Ai mare dreptate , pe .ro 70% din jucatori sunt "nu stiu sa fie fideli,nu stiu sa multumeasca,nu stiu sa fie....OAMENI."!
Deja am inceput sa o dam in acuzati NEFONDATE "Da SMR e bun cu ajutorul unui admin."
Aratami 1 singura dovada ca s-ar intampla asta si eu in secunda 2 dau parasire trib !
 

DeletedUser

re

am spus....e vorba de oare?
Oricum nu vreau sa iasa de pe joc....chiar vreau sa o intalnesc intr-un duel,sa vad ce mai stiu adminii, mai pot sa joace de pe L3 pana acum ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29671

frysk23, eu nu te cunosc si ma bag si eu aici in seama din lipsa de ocupatie, dar eu nu sunt de acord cum ca jucatori buni sunt doar cei fara scripturi. scripturile te ajuta sa joci mai ales pentru ca reduc drastic timpul necesar intretinerii contului
 

DeletedUser4955

Sa fim seriosi fryshka.. toti membri Scitii stiu cat de activ ai fost pentru trib .. pacat ca nu mai am circularele sa le pun aici , Trimiteai circulara gen " M-am intors haideti la treaba sa atacam si sa dregem " in secunda urmatoare dispareai iara pentru un timp 2-3 saptamani pe urma iar ai revenit tot cu o circulara de genul asta.. oare? te-a ajutat foarte mult mai bine ai tacea .. daca un om ca tine dupa ce ca ti-o stat pe cont dupa ce ai revenit ai inceput sa te iei de ia ca de ce nu ti-o batut taleri ( nu aveai premium ) si de ce te-o intrecut la puncte , de ce as fi loial unui om care trage doar pentru el si pe care nu ma pot baza niciodata ? da bineinteles fiecare joaca dupa cum ii place .. dar ceea ce ai facut tu acum a fost doar sa te dai ranit ca un catelus cu ochii in lacrimi
 

DeletedUser38759

Cobra stai potol ca nu e adv oare si ztunoi au comiso grav daia sa lasat de joc fryshka ala facea 100 de academii oare a lasato sitter si sia batut joc.
si multe altele care tu nu ai cum sa le sti + ca am vazut tot ce sa intmplat in atacu de la smr si pdb rusinos playeri jalnici care au peste 1 mil si ataca 4-5 pe unu de 400 de mii de pc si abea reusesc sal bata =))))
 

DeletedUser4955

Cobra stai potol ca nu e adv oare si ztunoi au comiso grav daia sa lasat de joc fryshka ala facea 100 de academii oare a lasato sitter si sia batut joc.
si multe altele care tu nu ai cum sa le sti + ca am vazut tot ce sa intmplat in atacu de la smr si pdb rusinos playeri jalnici care au peste 1 mil si ataca 4-5 pe unu de 400 de mii de pc si abea reusesc sal bata =))))

pai spune ce a facut .. sau trimite-mi un mesaj .. daca vi cu asemenea afirmatii .
cat despre prietenul ztunoi asa a facut si pe l3 si-a creat propriul trib le-a promis marea cu sarea si cand au fost atacati de scitii el a intrat in scitii si ia innobilat aproape pe toti asa ca nu aveam nici un motiv sa mai stau cu el in trib si sa ma gandesc cand va fi randul meu ;)
 

DeletedUser

Nu mi-e rusine sa o spun....desi unii se considera buni,eu pot spune: -datorita mie a ramas oare? pe joc(am vrut sa o cuceresc eu avand 5 sate ea 1 si am renuntat si i-am intins o mana intr-un trib mare) si cu ce m-am ales?
A plecat la dusmani si mi-a intors spatele...si acum SMR se considera buni.
Da SMR e bun cu ajutorul unui admin.
Da ,multi sunt mari caci eu i-am ajutat candva sa nu dispara de pe harta.
Da...romanii nu stiu sa fie fideli,nu stiu sa multumeasca,nu stiu sa fie....OAMENI.
De aia e tara asta unde e si probabil ca vom fi mereu cu 50 de ani in urma celorlalti,caci invidia la noi e mare.

ba voua chiar v au luat mintile bauturile de sarbatori !! sinteti penibili
 

DeletedUser

hai sa ne rupem in figuri si terminati naiba cu aberatiile. toti i si dau cu parerea pe aici anapoda, frisca sau fie si spuma era imposibil sa faca fata unui trib intreg care si varsa ciuda pe ce a mai ramas dintr un trib care i a facut zile negre, binenteles ca timpitii din SMR trimiteau atacuri fara nobili si adminul fantoma cucerea satul. si eu sint pescar si am prins un somn de 150 kg. ce mica e granita, ce tare sint eu da nu am cui as i demonstrez, ce muschi am hai ma... visti viteza. viitorul o sa vorbeasca. pina una alta SMR cei parsivi si zimbitori dau din coate. cui nu i convine, as schimbe culoarea hartii. prosti da multi. multumim de apreciere. decit destepti si morti....... sau potcoave de cai morti, om vedea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus