SOF + RIP vs SH

DeletedUser3061

ma omoara si pe mine curiozitatea nu de alta dar de ce va deranjeaza ca s-a intors mazare sau ca a decis sa joace in continuare? daca bineinteles ar fi mazare pe contul lui...
 

DeletedUser

pentru ca a facut un intreg circ ca se lasa in rest este numai treaba lui! cat despre chestia cu daca e el ce zici de doua citate?
primul e "zorro"
"Of...nu sti sa citesti ce am scris mai inainte...eu joc pe contul lui mazare, nu sunt el ...eu sunt zorro....un alt jucator din lumea 11 prieten cu mazare...ce nu intelegi...esti greu de cap? "

al doilea e mazare din topicul care anunta retragerea
"Numai un psihopat care nu are viata reala ar putea scrie asa ceva....dar daca atat te duce capul e numai treaba ta...pacat ca mai vad si mai citesc si altii si ne dam seama toti ce ai in cap...doar joc,joc,joc si iar joc."
nu ti se pare ca topica seamana izbitor?daca vrei mai multe elemente de comparatie compara postul in care spune ca a preluat contul cosmoplus( de mai sus) cu cel in care isi anunta retragerea din la inceputul topicului "Anunt SH"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nr65...tu ai minte?este o intrebare foarte serioasa
deci omul a comparat modul de a vorbi,de exprimare....aloooo pustiul intelegi ce e ala sarcasm?nu mai compara tu atat discursurile,doar ce a vorbit omul de "zorro de pe lumea 11"=)))
aoleu,detectivul lui peste,a facut el o descoperire=)))
acum serios,la cat va duce capul pe unii ,practic implorati sa fiti luati la misto;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"batrane" cred ca stiu mult mai bine ca tine sensul cuvintelor si am facut acea analiza pt ca imi place sa argumentez cand sustin ceva nu sa arunc cu vorbe cum fac altii. cat despre melodrama creata de mazare nu stiu daca mai au sens discutiile, spunea ceva de obsedati care nu traiesc decat pt joc probabil ca se uita in oglinda in acel moment
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar vad ca pe tine te afecteaza rau ce face mazare
invatati mai sa va vedeti de treaba nu sa fi obsedat daca se lasa sau nu....uneori te lasi,apoi te razgandesti a doua zi
care e problema?tre sa-ti dea tie explicatii?nu cred...
cat despre "sensul cuvintelor" eu ma refeream ca atata timp cat mazare a facut o caterinca destul de evidenta-zorro de pe lumea 11=)))-de care cred ca s-au prins toti, iar u nu poti decat sa compari textele pt a afla ca de fapt e mazare mi se pare teribil de amuzant
 

DeletedUser4933

"batrane" cred ca stiu mult mai bine ca tine sensul cuvintelor si am facut acea analiza pt ca imi place sa argumentez cand sustin ceva nu sa arunc cu vorbe cum fac altii. cat despre melodrama creata de mazare nu stiu daca mai au sens discutiile, spunea ceva de obsedati care nu traiesc decat pt joc probabil ca se uita in oglinda in acel moment

l-am sunat acum la telefon si zice ca s-a lecuit de triburile si sa iti transmit toate cele bune si din partea lui narcis.Cu oglinda zice ca nu e adevarat, despre obsedatie neaga tot, de melodrama a zis ca nu mai are sens sa explice, e doar in capul tau.
 

DeletedUser3061

lasa mah omul in pace nu il mai teroriza atat....:)) il bagati in spital vreti sa deschida omul vreo ancheta ceva....pfffffff

nrs65 ca un mic sfat eu in locl tau as incerca sa mai iau ceva sate de la sh... decat sa stau sa fac ancheta sa vad e sau nu e mazare...sincer avem alte pretentii la tine.....
 

DeletedUser4933

lasa mah omul in pace nu il mai teroriza atat....:)) il bagati in spital vreti sa deschida omul vreo ancheta ceva....pfffffff

nrs65 ca un mic sfat eu in locl tau as incerca sa mai iau ceva sate de la sh... decat sa stau sa fac ancheta sa vad e sau nu e mazare...sincer avem alte pretentii la tine.....

sa inteleg ca il instigi sa ne atace? :D

Deci eu va spun, din partea lui mazare, va transmite prin bluetooth, anul ce vine fiti mai buni, mai reconcilianti, faceti pace in lume, si jucati asa cum ati invatat, si cum unii au si reusit sa ajunga sus, nu mai atacati sate locuite!, atacati numai sate de barbari, si de la cei care vi le cedeaza moka, in felul asta se va instaura pace mondiala, si nu veti mai avea de ce sa va certati.

Iar fara doar si poate anul acesta premiul nobel pentru pace il merita alexcobra, ar mai fi cativa dar nu ii enumar ca sa nu scap pe vreunu si sa se simta jigniti. Felicitari alexcobra ca ai reusit sa treci anul 2008 fara sa ataci vreun jucator!!!! meriti premiul cu prisosinta!! bravo!! un exemplu pentru colegii tai si sper sa iti urmeze exemplu toti!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

pentru ca a facut un intreg circ ca se lasa in rest este numai treaba lui! cat despre chestia cu daca e el ce zici de doua citate?
primul e "zorro"
"Of...nu sti sa citesti ce am scris mai inainte...eu joc pe contul lui mazare, nu sunt el ...eu sunt zorro....un alt jucator din lumea 11 prieten cu mazare...ce nu intelegi...esti greu de cap? "

al doilea e mazare din topicul care anunta retragerea
"Numai un psihopat care nu are viata reala ar putea scrie asa ceva....dar daca atat te duce capul e numai treaba ta...pacat ca mai vad si mai citesc si altii si ne dam seama toti ce ai in cap...doar joc,joc,joc si iar joc."
nu ti se pare ca topica seamana izbitor?daca vrei mai multe elemente de comparatie compara postul in care spune ca a preluat contul cosmoplus( de mai sus) cu cel in care isi anunta retragerea din la inceputul topicului "Anunt SH"


nu a facut un intreg circ ... doar a facut caterinca de noobi ca voi care abia asteptau sa dispara mazare ... cand ati auzit ca se lasa vati apucat de baut, erati fericitit ca puteti bate taleri *** cuceri sate de barbari in continuare ;)
 

DeletedUser4933

Titlu alexcobra atacă 021 (501|481) modificarea numelui
Expediat 16.12.08 21:55
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 2.9%
Moral: 100%
Agresor: alexcobra
Sat: Noryaky 2 (507|476) K45

Număr: 0 0 0 0 0 300 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 300 0 0 0 0 0 1
----------------------------------------
Agresor: alexcobra
Sat: MATRIX 5 (506|480) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 132 0 0 0 1
-------------------------------
Agresor: alexcobra
Sat: Noryaky 2 (507|476) K45

Număr: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0

si cum spuneam.....e greu tare!!!!

Titlu alexcobra atacă DST60 (465|505) modificarea numelui
Expediat 17.12.08 01:29
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-2.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: alexcobra
Sat: ~Cred ca da 2~ (492|509) K54

Număr: 0 0 0 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 135 0 0 0 0 0 1

Ireal!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Scuze ca ma bag dar cred ca cei din SH se cred invincibili dar nu e asa vorbiti voi mult pe forum dar in jok sunteti niste muraturi ... aici se vede ca aveai aparare foarte putina deci omul tia curatat satul

Titlu alexcobra atacă DST60 (465|505) modificarea numelui
Expediat 17.12.08 01:29
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-2.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: alexcobra
Sat: ~Cred ca da 2~ (492|509) K54

Număr: 0 0 0 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 135 0 0 0 0 0 1

deci se vede ca are experienta deoarece tia curatat satul dar nu a trimis destule trupe asta e se mai intmpla mi sa intamplat si mie


Aici nu inteleg cum de nu ia murit nobilul ...

Agresor: alexcobra
Sat: Noryaky 2 (507|476) K45

Număr: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0


si cum spuneam mai sus tia curatat satul dar nu a trimis destule trupe

Agresor: alexcobra
Sat: MATRIX 5 (506|480) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 132 0 0 0 1
 

DeletedUser

alexcobra e oricum o muratura, cine il cunoaste bine stie ce fricos este :)
 

DeletedUser4933

Scuze ca ma bag dar cred ca cei din SH se cred invincibili dar nu e asa vorbiti voi mult pe forum dar in jok sunteti niste muraturi ... aici se vede ca aveai aparare foarte putina deci omul tia curatat satul

Titlu alexcobra atacă DST60 (465|505) modificarea numelui
Expediat 17.12.08 01:29
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-2.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: alexcobra
Sat: ~Cred ca da 2~ (492|509) K54

Număr: 0 0 0 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 135 0 0 0 0 0 1

deci se vede ca are experienta deoarece tia curatat satul dar nu a trimis destule trupe asta e se mai intmpla mi sa intamplat si mie


Aici nu inteleg cum de nu ia murit nobilul ...

Agresor: alexcobra
Sat: Noryaky 2 (507|476) K45

Număr: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 227 0 0 0 0 0


si cum spuneam mai sus tia curatat satul dar nu a trimis destule trupe

Agresor: alexcobra
Sat: MATRIX 5 (506|480) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 132 0 0 0 1

O sa iti explic pe indelete ca vad ca nu le ai...unde nu vezi nobilul mort e ca nu l-am prins cand am dat copy, daca ai numara zerourile ti-ai da seama, dara e greu sa numeri se pare, in al doilea rand...nu a curatat nimic ca satul era gol, i-am bagat ceva trupe suficient cat sa ii omor amaratul ala de nobil trimis noaptea cu 200 de ceva, cosmo nu e in SH deci esti muratura ca nu prea intelegi nimic din joc, experienta lui alex e comparabila desigur cu a ta...numai ca el are 4 milioane...adica de 4 ori mai mult ca tine, si din cate sate are nu e in stare sa atace cum trebuie un sat gol...asta am scos in evidenta, ca el trimite trupele clasic ca si cum ar trimite pe sat gol de barbari nelocuit, i-a intrat in reflex....altceva????
Dar ca unu din AKI sa ii ia partea unuia din SOF cum e alexcobra spune multe despre tine....cred ca esti un amarat de spion infiltrat in aki, o sa pun sa te verifice...ori tu nu esti proprietarul contului si acesta ti-a fost cedat, tu fiind....lasam imaginatia sa zboare....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu vad problema, ce-ai fi vrut sa dea cu full offence, i-ai omorat un nobil bravo tie, ce mare isprava ai facut, un nobil se face in 3 ore un full offence se face in 2 saptamani, dar sincer nu am vazut atata rautate cat poate sa existe in unii oameni. Puteam sa postez si eu o gramada de rapoarte cu ce atacuri ati avut, dar nu imi sta in caracter sa razi de cineva , dar asa sunt unii. Sunt curios tu cum iti omori nobilii cand ai nevoie in alta parte iti pui armatele sa se razboiasca intre ele ca sa moara si nobilii, cred ca toata lumea asa face isi rupe nobilii pe cel mai apropiat sat sau al celui mai apropiat aliat . Eu nu cred ca exista vreun jucator pe lumea asta care sa nu fi facut vreo greseala copilareasca chiar daca este un jucator bun,dar asta nu inseamna ca trebuie sa radem de el.
 

DeletedUser

Side 1: SOF

Side 2: SH

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,021
Tabăra 2: 2,934
Diferență: 3,087

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 490
Tabăra 2: 103
Diferență: 387

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 56,474,172
Tabăra 2: 28,270,610
Diferență: 28,203,562

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,184,895
Tabăra 2: 1,091,488
Diferență: 4,093,407

image.php
 

DeletedUser4933

Eu nu vad problema, ce-ai fi vrut sa dea cu full offence, i-ai omorat un nobil bravo tie, ce mare isprava ai facut, un nobil se face in 3 ore un full offence se face in 2 saptamani, dar sincer nu am vazut atata rautate cat poate sa existe in unii oameni. Puteam sa postez si eu o gramada de rapoarte cu ce atacuri ati avut, dar nu imi sta in caracter sa razi de cineva , dar asa sunt unii. Sunt curios tu cum iti omori nobilii cand ai nevoie in alta parte iti pui armatele sa se razboiasca intre ele ca sa moara si nobilii, cred ca toata lumea asa face isi rupe nobilii pe cel mai apropiat sat sau al celui mai apropiat aliat . Eu nu cred ca exista vreun jucator pe lumea asta care sa nu fi facut vreo greseala copilareasca chiar daca este un jucator bun,dar asta nu inseamna ca trebuie sa radem de el.

Mai tu iei jocul prea in serios...noi ne distram aici si radem de oricine greseste, si pentru asta postam aici, sa ne destindem, sa ne distram, pentru voi asta deja parca nu mai e joc...ce va ofticati asa? a dat cu 2 nobili pe un sat pe care il mai atacae inainte, deci nu i-a trimis sa ii omoare, ok, a gresit, e dreptul meu sa rad, trimite nobili cu cate 200 de ceva fara curatari inainte, sau dupa o ora de la curatare noaptea, iarasi e dreptul meu sa rad, care rautate? tu nu te vezi pe tine cat de serios esti? iei jocul prea in serios si o sa va imbolnaviti, sa se distreze si el pe seama altora care gresesc, ca asta e scopul jocului, cand vorbeste omul cu voi vorbiti de joc de parca sunteti zeii lumii 1 si noi astia tremuram si speram sa apucam ziua de maine, voi chiar credeti ca sunt multi ca voi? eu stau pe joc de placere si decat sa apara de barbari mai bine intru odata la 3 zile si mai pierd si eu vremea pe aici...deci ascultati-ma...relaxati-va ca nu da nimeni 2 lei pe satele astea si daca vrei sa vinzi un cont nu obti nici macar 10 lei, asta ca sa sti cam cat valoreaza.


PS. si cu statistica aia de sus te lauzi? foarte tare! sunt impresionat pana la lacrimi.
 

DeletedUser4933

Cand ati declarat razboi VOI cele 2 triburi de pe primul si al doilea loc s-a si infiintat topicul asta care se numeste RIP+SOF vs SH...asa ca hai sa vedem impreuna ce ati facut pana acum pentru ca ati plecat impreuna la drum fiind de cate ori mai multi??? dar nu e asta o scuza, ci doar o observatie.

Side 1: RIP SOF

Side 2: SH

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,156
Tabăra 2: 2,929
Diferență: 10,227

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 709
Tabăra 2: 503
Diferență: 206

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 110,004,826
Tabăra 2: 28,218,064
Diferență: 81,786,762

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,467,455
Tabăra 2: 5,256,685
Diferență: 2,210,770

image.php
 

DeletedUser4933

Daca privim atent mai sus sunt 206 sate cucerite de voi triburile de pe locul 1 si 2 impotriva locului tribului de pe locul 10....nu iti vine sa razi???!!! mie imi vine...deci? NE DISTRAM!!!! asa ca hai sa radem cu totiii!!!! Asa ca hai sa lasam statisticile....
 
Sus