SOF + RIP vs SH

DeletedUser

Daca claca era pe galben, dar e al dracului de verde . Si trimitea 100 de circulare pana acum , ca la 9 atacuri a trimis doua circulare, dar la n atacuri.
 

DeletedUser4933

a zis ca a clacat, ca nu mai stie ce sa faca...la asta se refera sarafan...adica nu riposteaza...s-a obisnuit cu ideea ca pierde si nu are ce face si asta e!
 

DeletedUser

Sarafane, gaby ala parca era prieten cu tine :)), de fapt nici macar nu juca el pe cont, sau cine stie cine draq juca de fapt =))
 

DeletedUser

Daca e slab omu ce vrei sa-i fac eu? am crescut cu aproape 1 mil la inamici invinsi, am si eu tactica mea pt ca el sa nu mai poata riposta. :)
Dupa cum ti-am mai spus, nu consider ca ti-am tradat increderea, ti-am explicat ce a fost.
Da piovra, stiu cel mai bine dece a fost concediat; pt ca picati voi prea naspa la statistica, noi un trib de 30 de oameni cu 5000 de sate sa luam atat de multe sate intr-un timp atat de scurt. Eu joc de placere jocul asta, chiar nu ma oftic daca pierd satele spre deosebire de *gaby* al vostru care a clacat vazand atacurile si cum ii dispar satele.


esti cel mai tare! am devenit din acest moment fanul tau nr. 1

1 mil in 2 zile nu e de ici de colo...:rolleyes:
 

DeletedUser

multumesc, am chiar si un fan club, daca doresti sa te inscrii let me know, ok?
 

DeletedUser

cred ca acest topic poate fi inchis avand in vedere disparitia SH prin fuziunea cu DST.
 

DeletedUser

multumesc, am chiar si un fan club, daca doresti sa te inscrii let me know, ok?


pfffuaaa...ma gandeam sa infiintez eu un fan club...asta e, am pierdut sansa...apropo, e mazare la gaby de iti cedeaza satele doar cu apararea din satele respective (asta ca sa cresti si tu la inamici invinsi) ? era o intrebare retorica...
 

DeletedUser4933

pfffuaaa...ma gandeam sa infiintez eu un fan club...asta e, am pierdut sansa...apropo, e mazare la gaby de iti cedeaza satele doar cu apararea din satele respective (asta ca sa cresti si tu la inamici invinsi) ? era o intrebare retorica...

Pfoai da ce ai ghicit!!! mai spuneam eu odata ca pari sa le sti pe toate.
 

DeletedUser

credeam ca esti un om care are coloana vertebrala...nu ma gandeam ca poti sa cobori atat de mult incat sa tipi in gura mare ca te lasi ca apoi sa poti pune in aplicare ''maretele'' tale planuri in liniste...
 

DeletedUser

Mazarica ti-ai lasat tribul in pielea goala? :eek: Nu erai tu mare sherif in SH :confused:
 

DeletedUser

Maretul trib SH care se bateau cu mana in piept, ca vor lupta pana la ultimul sat, ca vor face , ca vor drege au fugit la caldurica in DST ca ultimii lasi si au profitat de bunatatea mea pentru ca am dorit sa facem PNA cu tribul SH pe toata perioada sarbatorilor ca fiecare dintre noi sa ne putem bucura in liniste si sa mai uitam de jocul asta . Dar asa se intampla si in viata pe cine nu lasi sa moara, iti face felul. Parerea mea sincera ca simplu jucator , ca erati mai onorabili sa muriti pe campul de lupta decat sa fugiti la caldurica de frica pierderii satelor.
 

DeletedUser

credeam ca esti un om care are coloana vertebrala...nu ma gandeam ca poti sa cobori atat de mult incat sa tipi in gura mare ca te lasi ca apoi sa poti pune in aplicare ''maretele'' tale planuri in liniste...

Discutile astea nu cred ca duc niciunde, eu nu am facut nici un fel de "atac" sau nu te-am bagat in nici-o discutie de-a mea din simplu motiv ca nu te cunosc si chiar n-am treaba ta. Ti-as fi recunoscator daca ti-ai tine pt tine parerile tale despre mine. Cat despre coloana vertebrala se pare ca tu duci lipsa de ea daca sari la gatul meu fara sa-ti fi zis sau facut nimic dar fie, eu sunt ala asa si asa.
Te inteleg pe deoparte, suntem in triburi adverse si trebuie sa intepati sau sa acuzati pe cineva din moment ce mazare nu va mai raspundea la provocari. Oricum, nici eu n-am de gand s-o fac, chiar nu-mi plac polemicile astea si oamenii care doar isi dau cu parerile pe forum si ma enervez foarte repede cand va vad si iar ma pun sa bag carne-n gura la toti si n-am chef ca suntem in pragul sarbatorilor asa ca numai bine!
Sarbatori fericite tie si familiei tale + colegilor tai din trib care uni-mi sunt prieteni altii dusmani.
Cam asta am avut eu de zis
 

DeletedUser

Cine va opreste sa faceti razboi cu DST? Eu zic ca ati fi voi mai onorabili daca ati face razboi cu DST decat sa le cereti SH-istilor sa se predea (sa-si predea satele adica) :p
 

DeletedUser

Maretul trib SH care se bateau cu mana in piept, ca vor lupta pana la ultimul sat, ca vor face , ca vor drege au fugit la caldurica in DST ca ultimii lasi si au profitat de bunatatea mea pentru ca am dorit sa facem PNA cu tribul SH pe toata perioada sarbatorilor ca fiecare dintre noi sa ne putem bucura in liniste si sa mai uitam de jocul asta . Dar asa se intampla si in viata pe cine nu lasi sa moara, iti face felul. Parerea mea sincera ca simplu jucator , ca erati mai onorabili sa muriti pe campul de lupta decat sa fugiti la caldurica de frica pierderii satelor.

Auzi marius deja vorbesti aiurea sincer, tu chiar crezi ca ma intereseaza asa de mult amaratele astea de sate?Daca tii chiar asa de mult, iti pot da contul meu, iti mai dau inca 5 daca pui asa mare pret pe sate, eu pot sa am 10 conturi in 10 triburi diferite, indiferent de punctaj asa ca nu ne baga pe toti intr-o oala.
Eu inca te consider prietenul meu, chiar daca am iesit din tribul tau. Daca relatia de prietenie dintre noi s-a schimbat, te rog sa ma anunti si pe mine si o sa ma conformez.
 

DeletedUser

Cine va opreste sa faceti razboi cu DST? Eu zic ca ati fi voi mai onorabili daca ati face razboi cu DST decat sa le cereti SH-istilor sa se predea (sa-si predea satele adica) :p

Oare pe tine nu te opreste nimeni sa vorbesti prostii? Nu-i treba ta diplomatia dintre SOF si DST... si nici a mea :D
 

DeletedUser4933

Maretul trib SH care se bateau cu mana in piept, ca vor lupta pana la ultimul sat, ca vor face , ca vor drege au fugit la caldurica in DST ca ultimii lasi si au profitat de bunatatea mea pentru ca am dorit sa facem PNA cu tribul SH pe toata perioada sarbatorilor ca fiecare dintre noi sa ne putem bucura in liniste si sa mai uitam de jocul asta . Dar asa se intampla si in viata pe cine nu lasi sa moara, iti face felul. Parerea mea sincera ca simplu jucator , ca erati mai onorabili sa muriti pe campul de lupta decat sa fugiti la caldurica de frica pierderii satelor.

O bunatate nesfarsita...de parca conta ca e PNA de sarbatori sau nu, asa am hotarat ca facem si asta am facut, eram 30 de oameni si pana acum ne-am batut cu voi ca de la egal la egal, asa ca nu te lauda prea tare, pentru ca nu aveam 3 ani la dispozitie ca sa stau sa astept sa luati voi toate cele 5500 de sate, daca in 2 luni am pierdut 200 de sate, fa si tu o socoteala cam cat ar fi durat sa "murim pe campul de lupta"? poate sa las contul nepotului meu ca sa continue ca eu in razboiul asta nu am pierdut nici un sat, si ca mine mai sunt inca vreo 30 care nu au pierdut nici un sat, iar cei de la care ati luat cateva sate acum au mai multe ca atunci...:) asa ca....nu vad rostul acestei discutii..
 

DeletedUser

Nu te-am acuzat sarafan de absolut nimic si eu te consider in continuare prietenul meu si oricum o ai promisa rau ca voi ajunge si la timisoara. Nu ma intereseaza satele tale, pana la urma fiecare face ce vrea, dar tribul Sh va intra in istorie care au fuzionat in urma manevre de culise ca un trib care au fugit de frica.
 

DeletedUser

Mazare oricat te-ai lauda tu in fata tribului SOF v-am cam batut clar in statistici,deci in istorie va ramane scorul acum afisat nu balivernele care le indrugi tu. Sau tu nu intelegi ca tribul SOF si RIP sunt triburi diferite, pe mine ma intereseaza ce a facut tribul SOF si atat.
 
Sus