SOF vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ok, asta inseamna ca este greseala mea. Imi cer scuze daca este asa.
Oricum, stiu ca ce am spus eu am aflat de la un admin. Nu imi dau seama cum a ajuns admin daca nu cunoaste jocul. Deci greseala mea ca nu m'am informat mai mult :)
 

DeletedUser4933

Este total gresit.

Clasamentul agresorilor se afla in functie de nr fermei pe care-l ocupa trupele care au fost nimicite de agresor.

Rapoartele "rosii" sunt actualizate dupa aprox 1 saptamana , ptr a nu se putea calcula nr trupelor care sprijina un sat in timp extrem de scurT( daca eu atac un sat si raportul este rosu, datorita acestui clasament pot afla exact cate trupe sunt in acel sat si pot lua o decizie ptr evenimentul urmator, deci este o decizie corecta de a se actualiza la o per cat mai mare).


NU chiar o saptamana.......uneori de la o zi la alta.......eu am urmarit si am vazut destul de clar.....am zis ore da nu am numarat efectiv.....da nici la o saptamana.....
 

DeletedUser2404

nici chiar de la o zi la alta, mie nici acum nu mi s-a actualizat de cand am atacat pe SOF si au trecut3 zile jum.
 

DeletedUser

NU chiar o saptamana.......uneori de la o zi la alta.......eu am urmarit si am vazut destul de clar.....am zis ore da nu am numarat efectiv.....da nici la o saptamana.....

Perioada variaza de la o lume la alta, in functie de speed si alte caracteristici.
 

DeletedUser4933

mie mi se pare ca aleatoriu timpul in care se actualizeaza.....odata mi-a fost actualizat la o zi......altadata la 2-3 si asa mai departe........nu e ceva fix.....probabil tocmai ca sa nu iti dai seama.......de parca nu ti-ai da seama dupa cat cade zidul......
 

DeletedUser2404

pai si daca sprijina tribul din interior? din cate stii noi cu sof avem o granita mica si cei de acolo nu pot sa ia toate satele de pe care ei se sprijina, plus ca acele sate sunt bine puse in mijlocul tribului si daca trimit nobili pe alea iti dai seama ca le blindeaza si tot asa :p
 

DeletedUser4933

@ Mazare , in viata mea nu am vazut ataea greseli intr-o per ata de scurta....Aveam pretentii de la tine....nu e nev sa-ti editezi toate posturile.


Multumesc pentru atragerea atentie.........da mi se pare normal sa ma corectez daca am gresit.......in legatura cu pretentiile sper sa nu te ridici cu prea multe ca nu cred ca iti pot satisface vreuna.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu atac de la 70 de ore si am reusit sa le iau :)), problema e alta, tu ataci singur probabil :))

probabil ataca doar un nr mic d sate in loc sa creeze un evantai de atacuri sustinute de fakeuri bine coordonate ----se numeste atac "a la circ" cu rezultate,din cate observ "de tot circul":)
 

DeletedUser4933

pai si daca nu scade zidul?


Eu zic ca daca nu cade zidul e clar ca trebuie sa renunti......e bine sa nu faci fixatie pe un sat daca simti ca nu il poti lua.....nu faci decat sa pierzi timp.....si aici putem intra in amanunte de tehnica de atac dar nu si-ar avea rostul......fiecare are stilul propriu si nu e bine sa il expunem in public.....ca am juca toti la fel.....
 

DeletedUser2404

s-au dat si fake-uri dar nu se poate acoperii o zona asa intinsa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus