SOF vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4933

hai sa nu mai insistam pe subiectul asta ca nu despre asta e vorba aici.....cum spuneam........greseli de scris sunt si vor fi...si doar cei care au mult timp si se plictisesc se vor gasi sa le comenteze.....
 

DeletedUser2404

ce va mai place sa va certati :)))
@wldsnk - ekke e jucatorul de langa king?
 

DeletedUser4933

nu ne certam.....discutam in contradictoriu...acum vad ca in paralel.....dar sper sa iasa ceva constructiv pana la final....
 

DeletedUser4933

Of cat de destept poti fi!!!.....sunt insignifiant pe langa tine, ma simt ca o furnica.....te rog sa imi trimiti desen.....si colorat sa fie, si te asigur ca voi incerca sa inteleg.....si te rog....nu te mai cobora la nivelul meu.....ca este umilitor pentru tine......vorbeste cu ceilalti......nu te mai obosi sa imi scri mie.....noapte buna.
 

DeletedUser2154

sa facem puyut cum am promis statistica intre circ si sof, dar iti spun din start, ca nu are nici o valoare, doar dpdv statistic sa spunem, alta era treaba daca erati unii langa altii..

2 CIRC 42,11 Mio.
6 Special Operation Forces 28,59 Mio.

la asta vroiai sa ma refer.

In primul rand nu stiu exact Circ cand a fost infiintat, adica a mai fost in trecut, dar la un moment dat era Elite, deci punctajul relizat de elite er trebui sa fie si el pe undeva pe acolo, oricum separat de cel al Circ-ului. Si de asemenea nu stiu daca punctajul actual este adunat cu puntajul circ de atunci de cand a mai existat. Daca tribul nu a fost desfintat atunci cand s-a creat elite, inseamna ca s-a adunat, daca nu, nu pot garanta.

Ce sa spun de statistica..circ a rupt mai multe trupe :)), eu avut si razboiul cu rip in trecut, unde au dat .. cat au dat da au dat in jucatori cu sprijin, mi se pare ca ei l-au dus pe leto pe 4 (4 leto 13,56 Mio.) ca aparator (poate gresesc dar stiu ca leto era pe k55 parca .. deci in zona circ), deci au atacat mai mult.. au luat satele mai greu.

Daca s-ar putea gasi statistica exacta in cadrul razboiului Sof-Circ, pt ca asta va intereseaza, ar fi ceva, dar acolo e clasamentul general, cu toate razboaiele adunate, de cand au fost infiintate triburile.. deci prea mari tangente cu acest razboi nu are. :)

eu asta vream sa scot in evindenta....ca si atacatori CIRC sta mult mai bine....de ce???pt ca au avut razboaie au atacat....pe cand SOF chiar daca sunt pe primul loc nu au avut un razboi de lunga durata si major in care tot timpul sa atace sa se apere.....sunt pe primul loc bvo lor...nu le ia nimeni aceasta recunostinta dar ma deranjeaza cand se lauda prea mult acest trib SOF ca si cum CIRC ar fi neikanimeni....apropo inforamativ...mentorul meu a fost in CIRC cand a fost creat prima data si iti garantez ca a fost desfiintat...deci nu are cum sa apara punctajul vechi ca atacator!!!!
 

DeletedUser2404

si tineti minte ca CIRC a venit din ELITE si au ramas si acolo multe puncte de atac.

@puyut - cine a fost mentorul tau? :)
 

DeletedUser

puyut, eu din cate vad sof nu se lauda, cel putin eu nu i-am vazut laudandu-se, poate imi arati tu unde, ca eu nu observ. Sunt alte caractere pe forum care ii ridica in slavi mereu, dar pe ei nu i-am vazut sa se laude, eu cel putin.
 

DeletedUser

eu asta vream sa scot in evindenta....ca si atacatori CIRC sta mult mai bine....de ce???pt ca au avut razboaie au atacat....pe cand SOF chiar daca sunt pe primul loc nu au avut un razboi de lunga durata si major in care tot timpul sa atace sa se apere.....sunt pe primul loc bvo lor...nu le ia nimeni aceasta recunostinta dar ma deranjeaza cand se lauda prea mult acest trib SOF ca si cum CIRC ar fi neikanimeni....apropo inforamativ...mentorul meu a fost in CIRC cand a fost creat prima data si iti garantez ca a fost desfiintat...deci nu are cum sa apara punctajul vechi ca atacator!!!!

Deci stimate domn, nu se lauda nimeni dar vad ca tu nu vrei sa intelegi ce a zis wldsnk cum se calculeaza punctajul la inamici invinsi. Eu te rog frumos sa iti vezi de academia ta si de probleme voastre si numai arata cu degetul catre SOF. Am mai zis-o cel mai ofensiv trib este SH, dar ei si-au vazut de treaba lor si nu au mai iesit pe forum sa se laude ca sunt number 1 la atacatori.
 

DeletedUser

parca in postul asta se discuta cat de tare e baghera care se lupta cu tot SOF.. :)) s-a schimbat ceva pe aici cat am lipsit eu :)
 

DeletedUser2154

puyut, eu din cate vad sof nu se lauda, cel putin eu nu i-am vazut laudandu-se, poate imi arati tu unde, ca eu nu observ. Sunt alte caractere pe forum care ii ridica in slavi mereu, dar pe ei nu i-am vazut sa se laude, eu cel putin.

pai la inceput ca au rupt CIRC etc...apropo te saluta mentorul meu....ti-a trazmis ceva dar nu pot sa iti zic aici!!
 

DeletedUser2154

Deci stimate domn, nu se lauda nimeni dar vad ca tu nu vrei sa intelegi ce a zis wldsnk cum se calculeaza punctajul la inamici invinsi. Eu te rog frumos sa iti vezi de academia ta si de probleme voastre si numai arata cu degetul catre SOF. Am mai zis-o cel mai ofensiv trib este SH, dar ei si-au vazut de treaba lor si nu au mai iesit pe forum sa se laude ca sunt number 1 la atacatori.

eu imi vad de treaba mea dar pt mine nu sunteti asa grozavi...dar la inceputul discutiilor se denigra CIRC un trib care parerea mea este peste voi!!!
 

DeletedUser

eu imi vad de treaba mea dar pt mine nu sunteti asa grozavi...dar la inceputul discutiilor se denigra CIRC un trib care parerea mea este peste voi!!!

Aici nimeni din SOF nu a spus ca, SOF e mai superior ca orice trib. Nu se vorbeste de superioritate. Timpul le va decide pe toate.
 

DeletedUser

eu imi vad de treaba mea dar pt mine nu sunteti asa grozavi...dar la inceputul discutiilor se denigra CIRC un trib care parerea mea este peste voi!!!

Si ca sa iti raspund ca sa vezi ca vorbesti numai prostii si in necunostinta de cauza, doar ca sa apari si tu pe forum uita-te la aceste statistici.

Clasament ATAC (inamici invinsi de catre membri actuali)

1.RIP :132,969,223
2.SH :121,328,400
3.CD :103,257,885
4.SOF :96,844,554
5.CIRC 94,756,715


Clasament ATAC- media pe trib/numarul de jucatori

1.SOF :1,467,341
2.SH :1,055,030
3.CIRC :550,911
4.CD : 549,244
5.RIP: 427,553
 

DeletedUser

Si ca sa iti raspund ca sa vezi ca vorbesti numai prostii si in necunostinta de cauza, doar ca sa apari si tu pe forum uita-te la aceste statistici.

Clasament ATAC (inamici invinsi de catre membri actuali)

1.RIP :132,969,223
2.SH :121,328,400
3.CD :103,257,885
4.SOF :96,844,554
5.CIRC 94,756,715



Clasament ATAC- media pe trib/numarul de jucatori

1.SOF :1,467,341
2.SH :1,055,030
3.CIRC :550,911
4.CD : 549,244
5.RIP: 427,553

Clasamentul acela facut de tine este inutil deoarece punctele tale si a celorlalti membri noi nu au fost facute in SOF :)
 

DeletedUser

Dar atat timp cat acuzi un trib din care fac parte si eu si alti membri ca nu stim sa luptam sau ca nu am dus razboaie grele, mai bine taci din gura si isi vede de treaba lui.
 

DeletedUser

Arata'mi postul meu in care am spus ca nu stiti sa atacati. Chiar te rog sa mi'l areti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus