SOF vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai si daca sprijina tribul din interior? din cate stii noi cu sof avem o granita mica si cei de acolo nu pot sa ia toate satele de pe care ei se sprijina, plus ca acele sate sunt bine puse in mijlocul tribului si daca trimit nobili pe alea iti dai seama ca le blindeaza si tot asa :p

Intradevar granita mica CIRC-SOAF, insa sa nu uitam un amanunt detsul de important, faptul ca CIRC trebuie sa acopere o granita destul de importanta si cu tribul YKZ, care stim foarte bin3 ce fel de trib este, in ce fel au declarat razboi , sau nu....etc.......

Timpul le va rezolva pe toate!
 

DeletedUser

astai tare :))

@techno, va descurcati voi ca sunteti baieti destepti, doar nu o sa va fac si planul de atac , dar ti-am spus ca exemplu, maine deschid si eu razboi cu king de exemplu. Singura "granita " sunt niste sate ale unui membru sh, la distanta cam de 30 de ore cu nobilul de king. Le blindam si apoi incepem imreuna cu king sa vorbim zilnic de aceasta problema :)) uite un exemplu de dialog :

sh: hahahah , nu ne puteti lua satele si avem doar un jucator acolo
king: da , dar voi aveti sprijin
sh: si ce daca , voi atacati multi

si tot asa de 2 luni incoace =))
 

DeletedUser

Multumesc pentru atragerea atentieiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........da mi se pare normal sa ma corectez daca am gresit.......in legatura cu pretentiile sper sa nu te ridici cu prea multe ca nu cred ca iti pot satisface vreuna.....

Dap. si mie mi se pare la fel de normal sa te corectezi, insa .........


Cat despre pretentiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Sa ai o seara minunata!
 

DeletedUser4933

Ca sa omori multe trupe...cu pierderi minime.....sa demoralizezi, si sa lasi gol adversarul si pe cei care il sprijina,......trebuie sa te inscri la un curs SH de atac.... nu dureaza mult si e promotie in vara asta......:D
 

DeletedUser

Ca sa omori multe trupe...cu pierderi minime.....sa demoralizezi, si sa lasi gol adversarul si pe cei care il sprijina,......trebuie sa te inscri la un curs SH de atac.... nu dureaza mult si e promotie in vara asta......:D

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

DeletedUser4933

hai ca te dai in barci.......citeste-ti posturile si greselile proprii si pe urma corecteaza-le pe ale celorlalti
 

DeletedUser4933

Intradevar granita mica CIRC-SOAF, insa sa nu uitam un amanunt detsul de important, faptul ca CIRC trebuie sa acopere o granita destul de importanta si cu tribul YKZ, care stim foarte bin3 ce fel de trib este, in ce fel au declarat razboi , sau nu....etc.......

Timpul le va rezolva pe toate!

ia apuca-te si editeaza
 

DeletedUser4933

cand te afli pe un topic unde nu ai ce sa spui.....incerci sa te iei de lipsa unor litere din propozitiile celorlalti care vorbesc despre subiect...... adica incerci sa fi prezent fara sa fi capabil sa spui ceva constructiv.....
 

DeletedUser

cand te afli pe un topic unde nu ai ce sa spui.....incerci sa te iei de lipsa unor litere din propozitiile celorlalti care vorbesc despre subiect...... adica incerci sa fi prezent fara sa fi capabil sa spui ceva constructiv.....

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 

DeletedUser

da, s-au ajuns la alte balarii pe aici, am explicat ce ramasesem dator sa explic, presimt ca daca mai stau mult o sa incep sa ma enervez... so ies :)
 

DeletedUser4933

aaaaa treidei3 imi cer scuze....acum am vazut ca ai suferit o tragedie si cumva ai ajuns la margine....inteleg acum posturile tale rautacioase fata de unii jucatori...... da sincer, nu am eu nici o vina ca ai doar un sat mic la margine.... oricum iti urez insanatosire grabnica ......multa sanatate!!.......soarele te poate ajuta mult.....
Hai ca am poluat topicul asta numai cu off topic......
 

DeletedUser

aaaaa treidei3 imi cer scuze....acum am vazut ca ai suferit o tragedie si cumva ai ajuns la margine....inteleg acum posturile tale rautacioase fata de unii jucatori...... da sincer, nu am eu nici o vina ca ai doar un sat mic la margine.... oricum iti urez insanatosire grabnica ......multa sanatate!!.......soarele te poate ajuta mult.....
Hai ca am poluat topicul asta numai cu off topic......



Iti sugerez sa studiezi programe ajutatoare, sunt detule....fara nici o suparare.......

Daca nu te descurci intreaba un prieten poate el te ajuta...
 

DeletedUser4933

nu prea caut informatii despre jucatori...nu ma intereseaza.....ma incarc cu informatii nefolositoare......da vazand ca ai oarece probleme am cautat sa vad de unde provin.....trebuie doar sa recunosti ca ai ceva probleme si esti pe calea cea buna.....nu ai un singur post in care sa nu ai una sau doua greseli de scris...deci nu vad de unde si pana unde pretentiile tale sa nu fac eu greseli.....poate ai crezut ca sunt perfect??!!:D.....eee hai sa nu exageram...nimeni nu este perfect......:)
 

DeletedUser

aaaaa treidei3 imi cer scuze....acum am vazut ca ai suferit o tragedie si cumva ai ajuns la margine....inteleg acum posturile tale rautacioase fata de unii jucatori...... da sincer, nu am eu nici o vina ca ai doar un sat mic la margine.... oricum iti urez insanatosire grabnica ......multa sanatate!!.......soarele te poate ajuta mult.....
Hai ca am poluat topicul asta numai cu .....

Poti sai zici si oftopic...oricum noi intelegem...
 

DeletedUser

nu prea caut informatii despre jucatori...nu ma intereseaza.....ma incarc cu informatii nefolositoare......da vazand ca ai oarece probleme am cautat sa vad de unde provin.....trebuie doar sa recunosti ca ai ceva probleme si esti pe calea cea buna.....nu ai un singur post in care sa nu ai una sau doua greseli de scris...deci nu vad de unde si pana unde pretentiile tale sa nu fac eu greseli.....poate ai crezut ca sunt perfect??!!:D.....eee hai sa nu exageram...nimeni nu este perfect......:)

Citeste regulamentul si vezi ce zice in leg cu greselile de ortografie...
Nu asta e problema...ci mentalitatea....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus