SOF vs HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aceste discutii nu isi mai au rostul acum, zic eu.
Sa ne vedem pe harta si cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser

Lordule ,ce sa zic..iar ma superi.

Pai lui 35 dasi ii dai sate ca sa scapi de ele si mie niciunul?
Iti tremura oul piciorului?

Uite, daca imi dai mie alea 20 de sate care ti le cere 35 dasi iti promit aici pe extern ca nu te voi calca pe teasta,ca nu imi voi rasuci calcaiul in gatul tau si ca nu te voi folosi pe post de stergator de picioare in fata usii de la grajd.

In fine,voi tine la tine ca la inceput cand nu ne cunosteam.:cool:
 

DeletedUser5151

Mie nu imi tremura nimic.. Nu ii dau sate de la mine stai calm.. De cand fac eu asa ceva? :))
 

DeletedUser

Ehh .. rautacioasa mica . . imediat ti`ai bagat tu nasu` pe forumul nostru . . Lordkaos nu prea cred ca ar ceda vreodata sate .. din cauza ca nu ar avea cu ce le apara :p . ai citit prost .. i`am zis sa`mi faca rost de 20 de sate la granita .. iar el mi`a facut :p
 

DeletedUser

Mie nu imi tremura nimic.. Nu ii dau sate de la mine stai calm.. De cand fac eu asa ceva? :))

Asa scria la comemorari.:cool:


Ehh .. rautacioasa mica . . imediat ti`ai bagat tu nasu` pe forumul nostru . . Lordkaos nu prea cred ca ar ceda vreodata sate .. din cauza ca nu ar avea cu ce le apara :p . ai citit prost .. i`am zis sa`mi faca rost de 20 de sate la granita .. iar el mi`a facut :p

Si eu p'acilea ca e free.:cool:
 

DeletedUser

Lord vezi cum imi mai aranjezi cateva sate la granita cu CD .. macar 20 :X . . i`ar el a raspuns cu un calduros :incerc acum sa fac rost :)
 

DeletedUser

Vezi ca io nu vreau sa prinzi drag si de mn ca de lord .. Ca incepi cu nebuneli dalea de gay :)) .. mie imi plac doar femeile ..

Nebuna mica ce te aflii,ce te intitulezi.
Nu stii ce pierzi.Nu vezi ce imbujorata e Lord?
L'am bagat la 380 si de atunci ma cauta cu salteaua in spinare prin cartier.:cool:
 

DeletedUser5288

Hihihi, mi-am comandat pop-corn ( nu zic floricele, sa nu ma condamne carcotasii ca-s prea hoasca ). Si astept momentul cand CD-istii vor sterge forumul, sa ramana H@it-istii cu ochii in soare. Fain spectacol, multumim!
 

DeletedUser

Da, a fost un moment trist...pacat. Acum sa vedem ce se va intampla.
 

DeletedUser

De la unul din cele mai respectate conduceri de pe L1 (cand era Nanel), ati ajuns la cea mai proasta conducere avuta vreodata de un trib... si am 3 ani de triburile jucate, deci... :)))

Si eu care credeam ca nu-ti voi da vreodata dreptate, se pare ca m-am inselat :).


Mult succes ambelor parti combatante .
 

DeletedUser

Ceva interesant :) acum si Ry va avea zona comuna cu CD. Si din cate stiu aveau razboi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus