SOF vs HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

34ww12xx.jpg

C.D.,H@IT@,Legio,-=LR=-,~OCD~ albastru
SOF,SOF-a,SOFIA,NewAge,DST,GNR-V rosu
RY,RoD,NIPPON alb
CIRC negru
 

DeletedUser

Este o gaura mica in mijlocul marii albastre...
Ce e aia? Scurgerea? =))

P.S. RY si RoD...trece-i cu rosu si CIRC cu....portocaliu spre rosu :p
 

DeletedUser8678

rezolvati problema:

SOF este aliat cu RY
SOF este aliat cu CIRC
RY este in razboi cu CIRC

care din cele trei enunturi va disparea?
 

DeletedUser21918

noi nu ne bagam in problemele altor triburi, noi avem diplomatia noastra si la razboiuri de genu RY - Circ ramanem neutrii.

oricum eu nu ma asteptam la o asa rasturnare ca CD sa intre in conflict cu noi, dar se pare ca orice e posibil! nu stiu absolut pe nimeni din CD, deci nu stiu ce le duce mintea. Pentru mine oricum va fi tot una ca pe K33-K23-K22-K13-K12 unde sunt eu nu exista deloc CD, deci mie o sa imi fie la fel de rosu! Harta arata fain, vad ca CD sunt pe cateva continente bune numa ei (sau cel putin au fost:)) )

Cel mai bun sa castige! (adica SOF impreuna cu SOFIA, NewAge si DST)

Felicitari H@IT@ v-ati dat batuti! Era si vremea ca la ce diferenta de 3000 si ceva de sate luate e intre noi si la cati jucatori ati pierdut ma mir ca nu ati fuzionat inca!
 

DeletedUser13059

ce bine se simte xena in CD :)))) acum oare cine ii cel mai bun conducator din tribul CD ? :> nu stiu dc dar xena nu ii in top 5 :-"
 

DeletedUser

Se pare ca si sof a pregatit o mutare , ii baga pe cei mai mari din sof-a in tribul mare , nu ca ar fi ceva iesit din comun , totusi se pare ca avem dea face cu o cura a inarmarilor....
 

DeletedUser

Cel mai bun sa castige! (adica SOF impreuna cu SOFIA, NewAge si DST)


ai omis sof-a dar ai adaugat newage , desi are granita minuscula cu c.d. .dc?

am gasit raspunsul scuzati pt spam , deci se pare ca lupta pt nord s-a cam incheiat , familia sof si familia ry l-au adjudecat , acum sa vedem batalia pt sud , o intrebare , newage e de acum academia sof sau doar tovaras , la fel ca dst?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

loredaria astăzi la ora 21:06
Buna seara NEW AGE!
In urma negocierilor purtate cu tribul SOF iata ca s-a ajuns la o aliniere a diplomatiei si totodata o infratire cu familia. Drept urmare colegii din SOF-A vor veni la noi. Sa le uram bun venit si sa ii primim cum se cuvine.

Intelegi tu acum :) .
 

DeletedUser

Ironia sortii sau nu tribul SOF a mai avut un razboi cu tribul de pe locul 2, acum este oare randul tribului CD sa pice.
Oricum fuziunea asta ii avantajeaza doar pe Haita ca nu faceau fata razboiului cu SOF si au zis sa ii bage si pe ei acum in lupta dupa ce timp de 4 luni , tribul CD i-au sprijinit .
Om vedea pe viitor ce va fi dar din doua triburi pierzatoare in ultimele doua razboaie ceva exceptional nu putea sa iasa peste noapte.
 

DeletedUser

Ms , de acum recrutez pe toata harta daca tot se fac atatea fuziuni....
On-topic

Cred ca l-ati subestimat putin pe puyut , chit ca a facut lucruri necurate a reusit sasi tuneze tribul cu mai multe milioane , iar daca razboiul incepe pe 25 cei veniti din hoit au timp sa se organizeze , iar statistici gen un mil de puncte cucerite de sof pe saptamana de la dusmani nu cred ca se vor mai repeta...
 

DeletedUser

Batalia pentru nord nu s-a terminat, doar ca SOF a jucat mai inteligent de la inceput :).
Sudul a fost si va fi cea mai schimbatoare zona .. indiferent cum se va incheia razboiul, lucrurile nu vor ramane stabile prea mult timp.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus