Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

DeletedUser

Cod:
javascript: $.getScript("https://dl.dropbox.com/u/100563986/triburile/HaulCounter.js"); void(0);

Mergi la lista de comenzi -> intoarcere si rulezi scriptul. Iti va arata cantitatile finale ce se intorc in sat.
 

DeletedUser39777

Cod:
javascript: theFormat = '{unit} - {origin} - {sent} - {arrival}';  $.getScript("https://dl.dropbox.com/s/04uex3406jhj4dt/RenameIndividual.js");  void(0);

Redenumeste asa: Berbeci - 506|512 - 0NaN:0NaN:0NaN.00NaN 0NaN/0NaN - 0NaN:0NaN:0NaN.00NaN 0NaN/0NaN
Din ce cauza?
 

DeletedUser

era un script ( un link de fapt ) care iti arata in functie de nivelul la care aveai cladirile si de viteza serverului in cat timp recrutai un anumit numar de trupe . il are cineva ?
 

DeletedUser

sunt bune si scripturile. mai ales ala care face numele la sate cum ii zice?
 

DeletedUser39777

qQVV15J.png

Script nou :))
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Nu cred ca aici era locul acestui mesaj. Pe undeva pe la amuzante poate...
Nu de alta dar poate sunt creduli care inca ii mai pica in plasa acestui specimen.
 

DeletedUser39777

Da, trimite o arhiva .zip care, chipurile, cica-i scriptul acela..
 

DeletedUser

Doamne, ce-i mai duce mintea pe copii, scripturile nu vor fi niciodata de forma arhivelor, in cel mai rau caz fisiere de download sunt userscripturile si acelea sunt sub forma .js (.JavaScript)
Mare atentie pe viitor la astia :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
"in colaborare cu mythra" ??? :confused::eek:
Si-a schimbat replica de pacalit oamenii :))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
E slab al vostru ,mie mi s-a oferit unu care face split singur

[09/08/2014 18:57:51] Andiy (Copil ciudat): buna
[13/08/2014 17:21:44] Andiy (Copil ciudat): ai mai gasit ceva cont pe 40:D?
[20/08/2014 16:58:41] Adrian :>: Salut , vrei script care iti noteaza aracurile singur cand nu esti on? si daca il setezi iti face si split singur la ultimii 3 nobili

:eek:
 

DeletedUser

Si eu mi-am luat-o de la ei , imi facea poze laptop-ul , screenshoturi , aflase parola la joc , la facebook , la tot :)
Dark schimba-ti repde windowsul pana nu e prea tarziu :p
 
Sus