Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

gaby .. bine ca nu e asemanare ca ar insemna sa fie facut la eprubeta (e o gluma evident) ... serios vorbind eu nu prea am auzit de cuclici si daca ma uit la inamici invinsi inteleg de ce ...
 

DeletedUser33163

Ca tot o luam cu matematica,eu zic ca profuvc zicea ca cele 3 lucruri sunt:FIUMEA,FIUMEU si Universitatea Craiova

Si a adaugat ca ar urma sotia lui(asa am inteles eu :))

Da se face cam mult tam tam pentru matematica asta

On : Votu meu se duce la Martyneel
 

DeletedUser

Ca tot o luam cu matematica,eu zic ca profuvc zicea ca cele 3 lucruri sunt:FIUMEA,FIUMEU si Universitatea Craiova

Si a adaugat ca ar urma sotia lui(asa am inteles eu :))

Da se face cam mult tam tam pentru matematica asta

On : Votu meu se duce la Martyneel

daca jucatorii din trib zic profuvc, oare cum sa-i spuna dusmanii?

multumim pauleta!
 

DeletedUser31617

camikaze17 eu nu am fost iubit asa mult de dusmani sa ma atace, arpaj draga ** frums da nu ma mir ca la varsta ta nu am ce cere esti un om fara scrupule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici nu prea ai atacat ... ceea ce inseamna ca .. ori nu esti activ .. ori ai pna-uri multe .. ori .. spune tu ca sa intelegem .. de fapt nu e nevoie .. e clar ca nu ai fata de conducator (in caz ca cineva ar fi zis ca da) .. pt ca nu oferi un exemplu grozav
 

DeletedUser

camikaze17 eu nu am fost iubit asa mult de dusmani sa ma atace, arpaj draga ** frumoc da nu ma mir ca la varsta ta nu am ce cere esti un om fara scrupule

eu doar am comentat!
voi ati vorbit! ceea ce ma mira totusi, va da voie sa vorbiti in Diablo?
 

DeletedUser33089

Ca tot o luam cu matematica,eu zic ca profuvc zicea ca cele 3 lucruri sunt:FIUMEA,FIUMEU si Universitatea Craiova

Si a adaugat ca ar urma sotia lui(asa am inteles eu :))

Da se face cam mult tam tam pentru matematica asta

On : Votu meu se duce la Martyneel

neah acuma mai dezarmat cu postul asta:(:mad:....eu l-as fii ales pe portile iadului in locul lui Martyneel sau poate pe cossacks sau camicadze sau iza
si mai exista niste lucruri cred ca intr-un joc nu ar trebui sa se vorbeasca despre familia unui jucator pentru ca deja atacati acea persoana in zona sentimentala si nu este corect(parerea mea)...faceti cum credeti nimeni nu va interzice lucrul acesta doar persoana in cauza :)

gabyy poti sa fii tu drastic cu cuclici dar macar ti-ai impus punctul de vedere dupa aia oprestete ok?(de la o lungire prea lunga a observatiilor se ajunge intr-o zona in care va puteti insula unul pe celalalt si nu prea e bine.)
 

DeletedUser30341

nu va inteleg de ce comentati atat! nu stiu cati dintre voi ati fost conducatori de trib si daca ati fost felicitarile mele doar ca un lucru nu il inteleg: daca ati fost asa de buni conducatori unde va este tribul pe care l-ati condus pana acum? Cand o sa aflati raspunsul poate va mai ganditi de 1000 de ori inainte sa imi scrieti vreun raspuns...
 

DeletedUser

cred ca fiecare are voie sa spuna ce vrea .. eu unu nu am fost conducator .. doar de grupa si unde am fost eu s-au descurcat bine oamenii ... dar de trib nu am fost nici nu as fi vrut sa fiu ... aici pur si simplu spunem cine ar fi bun si cine nu .. si mi se pare aberant sa spuna cineva ca andi e cel mai tare .. nu am nimic cu el .. nu cred ca e cel mai slab dar nu e cel mai tare .. si am adus argumente
 

DeletedUser31617

pot sa spun ca acela ce ar fii perfect pentru a conduce un trib este acela ce stie sa se impuna cel ce e si respectat da si injurat cel ce iubit da si urat,dar in acelasi timp e ascultat de cei din jurul lui si urmat pana la capat acela e un conducator perfect
 

DeletedUser30341

atunci care e rostul topicului? nu ati aflat pana acum ca nimeni nu e perfect? mi se pare aiurea ca voi ii comentati pe altii! mai bine va uitati in gradina voastra!
 

DeletedUser31617

gaby om de 2 lei vezi ti de gradina ta ca sincer vorbind esti praf
 

DeletedUser

Ca tot o luam cu matematica,eu zic ca profuvczicea ca cele 3 lucruri sunt:FIUMEA,FIUMEU si Universitatea Craiova

Si a adaugat ca ar urma sotia lui(asa am inteles eu :))

Da se face cam mult tam tam pentru matematica asta

On : Votu meu se duce la Martyneel



paule lasa-l pe martynel , majoritar este profuvc cu W te rog , nu cu V

si referitor la adunarea aia , firar ea de geometrie alea 3 lucruri + inca 1 care era sotia nu este = 4 ?

deci ma repet : VOTATI PROFUWC , uite cate lucruri va invata , matematica , limba si literatura romana , merita sa conduca tot , tribul gri si tot ce mai este pe lumea 7

Sa traiti bine domn'profesor !
 

DeletedUser33163

paule lasa-l pe martynel , majoritar este profuvc cu W te rog , nu cu V

si referitor la adunarea aia , firar ea de geometrie alea 3 lucruri + inca 1 care era sotia nu este = 4 ?

deci ma repet : VOTATI PROFUWC , uite cate lucruri va invata , matematica , limba si literatura romana , merita sa conduca tot , tribul gri si tot ce mai este pe lumea 7

Sa traiti bine domn'profesor !

Am uitat sa rad :(

PS:Mda,cosackss impreuna cu martyneel,da ma gandeam sa pun numai 1
 

DeletedUser

paule ai uitat tu cum se numeste seful tribului tau , nu ma mira ca uiti sa razi
 

DeletedUser31617

pauleta cine oi fii tu sa vorbesti asa cine te crezi? cine iti da acest drept sa vorbesti asa?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus