Spam 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

yep..dar si animalele pot fi domesticite..si pana la urma omul se trage din maimuta...si cateodata suntem mai salbatici decat niste animale
De ce omul trebuie sa fie comparat cu un animal?
Bietul animal are si el mandria lui:)))
 

DeletedUser28194

Eduard a fost innobilat de fostii lui colegi si prieteni din BW, Armada nu a avut nici o implicare ! Este o minciuna gogonata faptul ca "s-a lasat" de joc :))
Tipul este insusi o minciuna :)) Nu are demnitate !
A mai jucat pe la maicic, a facut panarama pe acolo si s-a ales praful de cont iar acum urmeaza sa se aleaga praful de contul mufy :)

Angelli, zi ca nu i-ai dat parola ta blondinei :)
Si nu mai spune ca dau eu sprijin pe ochi frumosi, normal ca tu nu meriti :)) Ai uitat cand venea bubblero si edy cu lautari dupa tine ca sa trimiti sprijin pe granita? :))
 

DeletedUser24690

Ultima ta idee e o mincina , de aia nu o voi comenta
In legatura cu prima treaba cu blondina tin sa iti zic ca nu sunt obligat sa dau raportul nimanui, cu atat mai mult tie
Dar intrucat baiatul care e pe contul meu nu ar merita astfel de acuze nefondate pe viitor iti voi spune incaodata ca eu nu mai am ce vorbi cu blondina de vreo 4 luni!Am avut o discutie din greseala saptamana trecuta dar nici vorba ca acea discutie sa contina astfel de detalii!Ea are parola mai multor jucatori din armada nu si a mea!
 

DeletedUser28194

Ultima ta idee e o mincina , de aia nu o voi comenta


http://ro.twstats.com/ro8/index.php?page=player&mode=conquers&id=590307&pn=43&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Si asta este o minciuna ?
Pe pagina 43 se vede cum Eduard88 era activ si lua sate de barbari in timp ce i se luau sate :))
Mi se pare mie sau mai ai putin si ii dai o limba lui eduard ?

: PS stiam eu ca nu am gresit cand te-am trecut in poza cu spartanii :))


In legatura cu prima treaba cu blondina tin sa iti zic ca nu sunt obligat sa dau raportul nimanui, cu atat mai mult tie
Dar intrucat baiatul care e pe contul meu nu ar merita astfel de acuze nefondate pe viitor iti voi spune incaodata ca eu nu mai am ce vorbi cu blondina de vreo 4 luni!Am avut o discutie din greseala saptamana trecuta dar nici vorba ca acea discutie sa contina astfel de detalii!Ea are parola mai multor jucatori din armada nu si a mea!

Mai tati, nu am spus nimic de tipul care este acum pe cont :)
Nu am spus ca ai vre-o legatura cu blondina in acest moment :)
Te-am intrebat doar daca i-ai dat parola cand era buna ta prietena si iti povestea ce faceau celelalte doua domnisoare de la carma Armadei iar in functie de raspunsul tau daca este cazul voi arata ceva baietilor care citesc acest forum :))
Nu ma intereseaza ce are ea, stiu doar ca este ca raia iar jocul asta nu va scapa niciodata de ea :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Amiral, Amiral, fata buna si cuminteeee ..
Eu nu mai joc triburi, de prin octombrie. Am lasat contul unui coleg de facultate, si eu intram doar sa mai postez pe forum la 2-3 zile, sa nu se intre la banuieli. La maicic, am fost 2 zile cumulat, cum bine poate sa-ti spuna si proprietarul contului, eu am intrat doar sa ma mai amuz pe forumul vostru si de mentalitatea voastra de 2 lei Dar tu, nu ai de unde sa stii, esti un habarnist de prima pereche, un onanist pe masura, si nu in ultimul rand, o persoana mediocra si trista, din tipul celor care zi de zi, sunt ba pe la cersit, ba pe la semafoare. Pe tine te cunosc de secole. Oameni ca tine au existat dintotdeuna, si vor continua sa existe, atata timp cat in societatea romaneasca (dar si universala) vor continua sa persiste prostia si lipsa de bun simt, ca, calitati dominante.
Pentru justme.nobody, sau cum te-o chema (desi habar n-am cine esti, dar ma rog, asta tine si de bun simt sa spui cine esti), tipule, tu nu ai de unde sa stii cat am stat eu pe triburi, iti poti da numai cu presupusul. Si ai facut-o gresit. Eu n-am mai jucat triburi pe L8 de 8 luni de zile, am revenit zilele trecute, dar intru maxim de cateva 2-3 ori pe zi, cum imi permite si timpul pentru facultate si timpul alocat prietenilor sau colegilor. Daca te-am facut analfabet, te fac si acum, pentru ca nu stii sa te exprimi (fie ca e scris) si mananci litere. Ar trebui sa ai pretentii de la tine la un moment dat. Cat despre ceilalti pupincuristi de pe forumul asta, care au stiut sa tradeze si sa plece la dusmani, le urez sanatate multa si mult spor in viata.
Nu indrazniti sa presupuneti ca ma cunoasteti, eu imi fac treaba in viata, imi cladesc o cariera in domeniu si voi stati si .. si ce? ma criticati pe mine pe forumul de pe triburi. Ce trist suna, nu?
Daca ai jucat in BW, imi dai frumos mesaj, si daca esti bucurestean, ne intalnim la o bere saptamana viitoare, ca si asa ma intalnesc cu mariolacatus la o bere, dar atat. Nu mai vreau comentarii inutile, spuse prost si fara rost.

Cat despre amiral, ce sa mai vorbesc cu tine, cand, in aproape un an si ceva de joc, n-am auzit in viata mea de tine? Esti un "personaj" ca toti ceilalti, care ati ridicat capul la 800 de sate. Daca ai ceva bun de zis, fie ca vorbim de cultura, sport, politica, muzica sau orice alt domeniu vrei si la care te simti in stare ca ai putea purta o discutie de mai mult de 3-4 cuvinte, te astept la discutie. Daca nu, ramai cu triburile tale, cu "jucatorii" tai, cu tribul tau plin de tradatori, si te rog, nu-mi mai rosti nick-ul pe extern, si niciunde. Vedeti-va de jocul vostru si-mi voi vedea si eu de al meu.
Salutari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28194

Ti-au trebuit doua zile sa gasesti cuvintele in dex apoi sa le pui cap la cap ?
Asa ne minti de cand ai intrat pe lumea 8 :)) Sa nu iti mai rostim numele ? De ce domnule ? Nick-ul tau este murdar de mult timp asa ca noi nu facem decat sa-l pastram la fel :)
Ti-am mai spus si iti repet, nu discut cu nimeni si mai ales cu tine atunci cand ai chef, vorba cimpanzeului "fa cerere" :))))
Tribu meu, nu este al meu in schimb mi-a placut de Rev, tribu in care jucai singur :)))
Nu conteaza daca s-a auzit de numele meu sau nu, chiar nu intentionez sa-mi faca nimeni statuie si nici sa ma pomeneasca dar tu eduard ? ce ai facut de esti atat de cunoscut ? iti spun eu, nimic bun :) Ai intrat in istoria lumii 8 prin magnifica innobilare interna realizata de prietenii tai, fara voia ta desigur :))) Asta esti tu ? EDUARD88 ? :)) Nu mai minti ca nu erai tu pe cont, vrei sa cautam mesaje, injurii si toate cele ? sau poate rugam un admin sa ne confirme :)))


Va arat imediat cum joaca eduard :


1. Avem satul 381|478

mufy.png


2. Cucerim satul pe care vine muult sprijin, cat ?

35475916.png


3. Curg atacurile o zi intreaga pe satul respectiv cu zidul 0 dar nimeni nu retrage sprijinul :)

50169829.png


4. Ops, s-a curatat satul :)

61463473.png




Era sprijinul lui Draia care probabil a sarit repede sa-l ajute pe eduard dar atat de mult este interesat eduard de cont incat a omis sa-si mai anunte colegul sa retraga trupele asa ca toate au fost distruze cu zidul la 0 cu toate ca atacurile au ajuns la 3 zile distanta de ziua in care a fost cucerit !!!!


Cand v-am spus ca isi bate joc de conturile voastreeee :))) A sarit repede pe fracea is cool sa-i cucereasca satele, omu nu mai intrase pe cont de zile bune, ii tot farmam eu apararea :))) Ce sa mai spun ca pana nu si-a adus intr-un sat din k54 cate 200 000 unitati nu a avut curaj sa ma spioneze :))) acum viteazu sare pe 5 sate cu cate 11 spioni :)))

Sa-l mai ajutati cu sprijin :))


Ce sa mai spun, cam atat... miezule ^

: PS vezi ca ma culc, satele pe care mi le-ai spionat sunt de atac, am cate 70 spioni pe ele :EEK: ti le cedez numai lasa-ne :))
 

DeletedUser28194

Ti-ai iesit din fire mai glumetule ? :))))
Daca tot ai adus vorba de face to face, de ce nu vrei sa-mi adresezi mesajul asa ? :)))
Aici doar domnisoara care doarme in post ar putea sa-ti dea peste urechi, nu-i corect :)))
 

DeletedUser24690

parola contului meu nu a fost niciodata un secret pt oamenii pe care ii credeam prieteni dar nu tin minte exact daca in acel moment blondina imi avea parola, asta e pt amiral
defapt , in vremurile bune , parolele nu erau o enigma intre prieteni!

acum sigur nu o mai are nimeni, cu atat mai putin ea! Ea umbla in continuare cu cioara vopsita pe mai toata harta, mai jos se vede clar ce si cum!
***blondina*** astăzi la ora 14:54
Eu sunt la mafia pe cont si am bagat siter pe mafia la mine ca nu puteams a stau cu blondina sitter la mafia!

fodorel astăzi la ora 15:03
nu primim sitter din alte triburii care nu detin vreo diplomatie cu noi....atata timp cat nu ne sunt aliati voi da afara pe oricine vad ca lasa sitter

***blondina*** astăzi la ora 15:19
ce nu ai inteles din ce am scris?

***blondina*** astăzi la ora 17:48
ti-am zis ca eu sunt pe mafia!

***blondina*** astăzi la ora 17:53
Inainte sa actionezi si sa faci ceva mai pune si intrebari!

fodorel astăzi la ora 17:58
ok atunci intreb: 1)de cat timp joci pe contul mafia009?
2)il vezi cumva pe mafia009 facand parte din tribul nostru??
3)Avem cumva alianta cu tribul lui de lai pus sitter??

***blondina*** astăzi la ora 18:03
Joc la mafia de ceva vreme pe cont ;) nu conteaza de cand ideea este ca nu avem eu cum sa intru sitter la el pe cont cu blondina asta incercam sa`ti explic!
Normal si firesc era sa intrebi ce si cum inainte sa actionezi nu crezi?

fodorel astăzi la ora 18:11
normal si firesc era sa nu te invite pepe deloc la noi in trib atata timp cat mafia009 nu facea parte din aliati nostri
PS:Nu primim spioni in trib;)

***blondina*** astăzi la ora 18:16
Tu ai invatat sa citesti?
ce spioni visezi crezi ca ar veni un spion la voi in trib?
pana aici fodorel=fifajr, urmatorul mesaj a fost scris de mine catre blondina!

fodorel astăzi la ora 19:13
auzi Diana!Nu-mi pui tu mie conditii in tribul meu ok?
DACA AM TACUT CAND TE-A INVITAT PEPE A FOST DIN RESPECT PT EL DAR NU-TI PERMIT SA ITI BATI IN CONTINUARE JOC DE MINE CUM AI FACUT DINTOTDEAUNA!
Nu ti se pare ca ai prea multe pretentii?
veziti lungul nasului!

fodorel astăzi la ora 19:13
semnat Nicu

am pus mesajul asta pt ca fiecare , mai devreme sau mai tarziu, trebuie sa culeaga ce a semanat
si sper ca Amiral si gasca lui de introvertiti, blondina, alec si roxana sa primeasca ceea ce au semanat
nu ma intereseaza in ce ordine, fiecare trebuie sa-si primeasca partea!
Blondina are parole atat din lgf cat si din armanda! Oare pe cine se va razbuna?:))

va doresc tuturor un weekend placut! Si sa sarbatoriti 1 mai prin munca!:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Baietica esti praf pulbere finaaaaaa
daca itzi zice unu ca 1+1=9 tu aprobi, daca itzi zice cineva ca esti in suferintza aprobi :)) cat de credul potzi sa fii????
acum am inteles de ce fac toti misto de tine :))
hai sa`ti zic un secret mama e virgina!
 

DeletedUser

aaaaa scuze am gresit 1+1=6 semeni cu ala de pe youtube ala cu 6 cai :)))
 

DeletedUser24690

din moment ce mafia era siter pe contul ei la mine in trib si a afirmat asta fara sa fie intrebata de nimeni fiecare poate crede ce vrea
 

DeletedUser28194

parola contului meu nu a fost niciodata un secret pt oamenii pe care ii credeam prieteni dar nu tin minte exact daca in acel moment blondina imi avea parola, asta e pt amiral
defapt , in vremurile bune , parolele nu erau o enigma intre prieteni!

acum sigur nu o mai are nimeni, cu atat mai putin ea! Ea umbla in continuare cu cioara vopsita pe mai toata harta, mai jos se vede clar ce si cum!


am pus mesajul asta pt ca fiecare , mai devreme sau mai tarziu, trebuie sa culeaga ce a semanat
si sper ca Amiral si gasca lui de introvertiti, blondina, alec si roxana sa primeasca ceea ce au semanat
nu ma intereseaza in ce ordine, fiecare trebuie sa-si primeasca partea!
Blondina are parole atat din lgf cat si din armanda! Oare pe cine se va razbuna?:))




Pe mine poate sa ma .... iubeasca :)
 

DeletedUser

Nicule unde pot vreau sa te intreb cevara fara sa iau ban pe extern...dar nu ma pot abtine ...tu esti p***t sau te faci???
 

DeletedUser

deci....care e diferenta dintre o blonda si o sparta?

stie careva?

sau e prea pros*a te`ai intrebat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus