Spam 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

Ca oi fi prost sau destept asta nimeni nu o poate sti, poate doar Dumnezeu
Eu macar am bunul simt sa imi semnez fiecare postare atunci cand o fac de pe alt cont, nu ma ascund in spatele unui cont
Prost, neprost, am coloana vertebrala, lucru care tie iti lipseste, si nu esti singurul sau singura

Si, se pare ca acel schimb de mesaje, te-a bulversat rau, daca facand cat mai multe postari pe forum, crezi ca vei face uitat acel mesaj al meu
o sa-i dau qoute din 3 in 3 zile, pt ca toti cei care umbla cu cioara vopsita trebuie sa fie pusi la respect!

Angeli vezi ca tot blonda posteaza si de la amiral ;)

sincer, nu cred, dar e adevarat, ai putea crede ca sunt facuti din acelasi aluat:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tinere, bagarea in seama costa:))
sau sa-ti zic tinere mafiot?
:))

cand afirmi ceva despre cineva trebuie sa ai si dovezi altfel nu sunt decat vorbe in vant
nu stiu sa fi avut contact cu tine vreodata asa ca nu stiu de unde jignirile astea gratuite
asta daca nu esti cumva catelushul roxanei sau mai stiu eu al cui
la cate prostii ai spus pana acum sincer as putea sa cred ca doamna mata e virgina
nu cred ca ar fi putut cineva naste un retardat ca dumneata
Dar cu toti stim, Casa de copii nu e acasa:)))


Nu ma lua cu r0xanna prima mare dezamagire din viatza ta ptr care ai batut ceva in cap timp de 1 an de zile numai citind numele ei pe forum ;)
Apropo itzi recomand un dermatolog sa faci ceva cu acneea aia acuta?

Poi daca tu crezi asta despre doamana mata ca te facu si e virgina de ce sa nu o crezi si despre doamana mama :)))

Apropo acum o bati in cap dupa blonda?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))) Nuuuu are prioritate Roxanna ca nu a reusit sa depaseasca momentul nici acum :)))
tot mai are nopti siropoase visand cum ar fi sa o linga intre degetele de la picioare :)))
 

DeletedUser

Gata baiatu nu mai posteaza are un moment de reculegere gandind la roxanna:))))
 

DeletedUser24690

Atata timp cat vorbesc cu o fantoma nu cred ca mai are rost sa continui discutia cu luztche, prostul nu-i prost destul daca nu semnalizeaza!
Mai bine in tara lui 6 cai decat un maniac pe un amarat de joc!
Cat despre amiral, compartamentul sau actual mi-a confirmat ca nu este decat un prefacut!
Bateti-va intre voi, eu am lucruri mai bune de facut!
:))))
 

DeletedUser24690

parola contului meu nu a fost niciodata un secret pt oamenii pe care ii credeam prieteni dar nu tin minte exact daca in acel moment blondina imi avea parola, asta e pt amiral
defapt , in vremurile bune , parolele nu erau o enigma intre prieteni!

acum sigur nu o mai are nimeni, cu atat mai putin ea! Ea umbla in continuare cu cioara vopsita pe mai toata harta, mai jos se vede clar ce si cum!


am pus mesajul asta pt ca fiecare , mai devreme sau mai tarziu, trebuie sa culeaga ce a semanat
si sper ca Amiral si gasca lui de introvertiti, blondina, alec si roxana sa primeasca ceea ce au semanat
nu ma intereseaza in ce ordine, fiecare trebuie sa-si primeasca partea!
Blondina are parole atat din lgf cat si din armanda! Oare pe cine se va razbuna?:))

va doresc tuturor un weekend placut! Si sa sarbatoriti 1 mai prin munca!:))

up !:)))))))))))))))))
 

DeletedUser28194

In fuga ta poate il gasesti si pe eduard sa faceti o paranghelie impreuna :)))
 

DeletedUser

Mai bine sa se distreze omu nicule decat sa o bata in cap ca tine si sa sufere intr`una dupa fumeile de pe tribe :)))
 

DeletedUser24690

Mai bine sa se distreze omu nicule decat sa o bata in cap ca tine si sa sufere intr`una dupa fumeile de pe tribe :)))

cum zici tu zmeule:)))))
hai trage tare
mai ai 3 locuri si o sa ai orgasm ca ai ajuns pe primul loc
si cand se va termina lumea 8 invitat de prietenii tai la o bere ii vei refuza, vei fi unul dintre acei maniaci care vor putea sa zica cu mana pe inima "Eu mi-am trait viata!"
Sunteti penibili!:)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus