Spam 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nicule cum e sa`si bata joc de tine 2 femei? si tu in continuare sa suferi dupa ele?
 

DeletedUser28194

Nicule, cred ca blonda se oftica :))) sufera putin si dupa ea sa se simta bine :))))
 

DeletedUser

cum zici tu zmeule:)))))
hai trage tare
mai ai 3 locuri si o sa ai orgasm ca ai ajuns pe primul loc
si cand se va termina lumea 8 invitat de prietenii tai la o bere ii vei refuza, vei fi unul dintre acei maniaci care vor putea sa zica cu mana pe inima "Eu mi-am trait viata!"
Sunteti penibili!:)))


de ce nu te plimbi cu cercu???
De ce scrii aberatii macar mai joc si eu un pic nu stau ca un loser pe extern toata ziua :)))
 

DeletedUser24690

Si el joaca, elibereaza sate !!! :D
pai le las cuiva care le merita, nu pe mana hienelor!:)))

Hai ca vorba lunga saracia omului!
In timpul asta lutzche, ca un batman ce este, mai lua 50 de sate!:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, sufer cand vad 2 proaste, sufer pt ca nu reusesc sa-mi dau seama care ecea mai proasta dintre ele!
Una spera sa o dezvirgineze vreun jucator de top din lgf si alta spera sa aiba destul timp sa fie curva tuturor barbatilor de pe lumea 8!
Ceea ce nu inteleg ele e ca mai bine iti bagi "" intr-o scorbura decat sa te risti cu ele!:)))

auzi baietica mai degraba decat eu cred ca te aprinzi nitel cam repede si faci afirmatii gratuite degeaba!
daca ai o frustrare in ceea ce le priveste pe cele doua persoane o potzi pastra ptr tine nu e nevoie sa stie toata lumea!
Nu`mi zi ce fooooooti tu ca nu ma intereseaza!
daca lumea vbb cu cele doua persoane asta nu le catalogheaza automat!
SUFERI DE NEBAGARE IN SEaMA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

a 2-a oara e doar in capul tau
nu stiu cine te alimenteaza cu prostiile astea dar iti spun, eu nu mint
totusi,cuvantul ars are multe intelesuri
nu m-as putea arde cu un asemenea specimen
poate doar m-am pacalit odata
stii, poate tu ar trebui sa intelegi mai bine fenomenul
cand un om are multe fete e practic imposibil sa nu fii pacalit macar odata
norocul meu a fost ca doar odata m-am pacalit in ceea ce o priveste
dar voi, si azi cred ca va mai pacaliti cu ea
altfel nu inteleg de unde tot bati apropouri despre ea la adresa mea
ba cca imi are parola, ba ca **** ce
ti-am aratat mesajul ca sa nascocesti altceva mai usor de crezut
si ti-am mai spus inca ceva
cine ma cunoaste daca are ceva de intrebat ma intreaba peronal , nu crede toate balivernele puse pe forum de unu si altu
 

DeletedUser

:))))))))))))))))))))))))))

sa va spun ceva odata ce o persoana se simte inseamna ca este adevarat ce se spune....iar el/ea va raspunde tot cu o jignire de aici reiese ca este o pers slaba si este foarte usor de manipulat...deci ca atare baieti sarit pe ea:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sau aia care`i face patu in fiecare dimineatza, sau care`i spala farfuria dupa ce mananca , care ii spala scutecele jegoase dupa 2-3 saptamani de purtare ;)
 

DeletedUser

Emy esti pe langa subiect total! Te bagi ca musca`n lapte doar de dragu de a citi propriile tale idioteniide ce nu te duci tu in camera parintilor *** tot nu ai ce face sa le tii borcanelu sa nu care cumva sa mai iasa unu ca tine?
 

DeletedUser

Praf rationament! mergi de-ti pune extensii de creier si postezi dupa ce-ti iei verde de la circul Globus !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pfff s-a incalzit atmosfera???:D:D:D
e gata razboiu?? TNO a castigat???:p:p:p:p
@lutzche-pff ce te ai mai schimbat...
 

DeletedUser25671

Emy esti pe langa subiect total! Te bagi ca musca`n lapte doar de dragu de a citi propriile tale idioteniide ce nu te duci tu in camera parintilor *** tot nu ai ce face sa le tii borcanelu sa nu care cumva sa mai iasa unu ca tine?

Lasa-l tu nu observi ca vorbeste singur :))...acum ca a aparut si roxana show-ul devine mult mai interesant :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus