Spam - Ianuarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce pacat ca in ziua de azi unii oameni nu mai stiu de gluma...
iar altii se baga fara sa stie despre ce e vorba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce pacat ca in ziua de azi unii oameni nu mai stiu de gluma...
iar altii se baga fara sa stie despre ce e **

Intr-adevar .. Dar cate tipuri non-infantile, non-jignitoare de glumit pot fi? Foarte multe .. insa marea voastra majoritate alegeti din astea 2.
 

DeletedUser

pai..din cate stiu..e topic de spam nu?inseamna ca se poate vorbi despre aproape orice..scrie undeva ca nu avem voie sa glumim?
 

DeletedUser

e facuta cu cap cum spui tu..dar ca sa o intelegi trebuie sa ma cunosti pe mine si pe takeshi...din pacate nu ne cunosti
 

DeletedUser24690

mai eduard unul ca tine cere ban nu te supara
cum scriem nu-ti convine, cum glumim nici atat
eu iti dau un sfat
fa-ti tu frate un forum si pune la inregistrare un test de limba romana si unu de inteligenta
si astfel o sa ai parte de oamenii pe care tii doresti

apropo asta e spam?:)))
 

DeletedUser

mai eduard unul ca tine cere ban nu te supara
cum scriem nu-ti convine, cum glumim nici atat
eu iti dau un sfat
fa-ti tu frate un forum si pune la inregistrare un test de limba romana si unu de inteligenta
si astfel o sa ai parte de oamenii pe care tii doresti

apropo asta e spam?:)))

Mai Angelo ..

1. ti-am spus ca ma numesc Adrian
2. toata lumea cere BAN-i, ma seaca prietena de ei.
3. avand in vedere, ca Divertis s-a dus dracu, Vacanta Mare sunt expirati de mult timp, si avand in vedere ce penibilitati de filme au aparut in ultimul timp, unde sa mai caut distractia?
4. N-am spus ca sunt un om pentru popor, sunt un om din popor :)
 

DeletedUser24690

ma asteptam la un raspuns mai acid din partea ta
Ai si tu dreptatea ta!Nici mie nu-mi plac filmele recente dar speranta nu a murit!
Cred ca totusi va aparea un film mai bun decat 2012, pe care cred ca o sa-l vad in 2020, si pana atunci o sa-mi pun sperantele intr-o lume mai buna!:))
 

DeletedUser25671

mai eduard unul ca tine cere ban nu te supara
cum scriem nu-ti convine, cum glumim nici atat
eu iti dau un sfat
fa-ti tu frate un forum si pune la inregistrare un test de limba romana si unu de inteligenta
si astfel o sa ai parte de oamenii pe care tii doresti

apropo asta e spam?:)))

era culmea sa nu il critici sau sa nu zici tu ceva de eduard ;))
 

DeletedUser25671

uite imi pierd vremea pe servarele de counter strike ;))

mie m-i se sterg posturile pt ca jignesc na bine pt buna voastra cunostinta dragi moderatori am raspuns la postul retardatului asta :D si ca sa zic si de voi ceva intrati in oala cu el ;) spala morti asta de mai sus mi-a aprins creierii cand i-am vazut postul. CUM POTI SA CARACTERIZEZI O PERSOANA DOAR PT CA ARE NISTE FUNCTII INTR-UNN TRIB CUM MA RETARDATULE? MI-AS ... IN FORUMUL VOSTRU PE ASTA NU IL VEDETI DA-MI BAN PERMANENT CA M-AM SATURAT DE VOI


buble dute si impuscate daca tot te-ai saturat de noi :D
 

DeletedUser24690

si eu jucam o vreme da s-a facut chestia aia care iti strica tot counterul, nu mai stiu exact cum ii zice, si trebuia sa bag cs-ul iar si m-am enervat si am revenit pe triburili:))

pai daca iti facea cinev ce mi-ai facut tu mie te cautam pe la urgente nu te supara buble!
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
mie m-i se sterg posturile pt ca jignesc na bine pt buna voastra cunostinta dragi moderatori am raspuns la postul retardatului asta si ca sa zic si de voi ceva intrati in oala cu el spala morti asta de mai sus mi-a aprins creierii cand i-am vazut postul. CUM POTI SA CARACTERIZEZI O PERSOANA DOAR PT CA ARE NISTE FUNCTII INTR-UNN TRIB CUM MA RETARDATULE? MI-AS ... IN FORUMUL VOSTRU PE ASTA NU IL VEDETI DA-MI BAN PERMANENT CA M-AM SATURAT DE VOI

asta chiar e analfabet...mai mananca omul o litera, doua...dar sa scrii fraze fara logica cu o topica nemaivazuta si sa faci greseli gen "m-i" mai rar intalnesti...sunt socat...scoala romaneasca nu mai e ca pe vremuri
 

DeletedUser

decat destept si sarac mai bine prost dar bogat:)

si daca a incurcat omul literele nu inseamna ca e analfabet....
 

DeletedUser24690

:))))
daca un om face pe prostul nu inseamna ca si e prost! Am vazut cum se adreseaza tribului si pot sa va spun ca , oricat si-ar dori unii, nu e analfabet!
 

DeletedUser24690

asta nu inseamna ca il si simpatizez:))
sau ca e un bun conducator:))
ca sa nu isi faca sperante desarte:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus