Spam - Ianuarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

asta chiar e analfabet...mai mananca omul o litera, doua...dar sa scrii fraze fara logica cu o topica nemaivazuta si sa faci greseli gen "m-i" mai rar intalnesti...sunt socat...scoala romaneasca nu mai e ca pe vremuri

Aleluia, mai "observa" cineva asta !!
 

DeletedUser

Mesaj pentru bubblero, care sunt sigur ca sta si ne priveste din cabana din varful dealului:

If the children don’t grow up,
Our bodies get bigger but our hearts get torn up.
We’re just a million little gods causin’ rain storms turnin’ every good thing to rust.
 

DeletedUser24690

adormita e lumea 8:))
nici la oftopic nu se mai baga astia
majoritatea oamenilor sociabili s-au lasat, ce-i drept
 

DeletedUser

Stiti ce e frumos ca v-ati gasit un jucator de care sa faceti misto :)) bv voua :)) angelli nu am nici o treaba cu tine si deaia te-am si lasat in lumea ta, dar un sfat din partea mea...mai lasa si de la tine daca vrei sa ai ceva.... Adriane tu cine esti ?
 

DeletedUser

Stiti ce e frumos ca v-ati gasit un jucator de care sa faceti misto :)) bv voua :)) angelli nu am nici o treaba cu tine si deaia te-am si lasat in lumea ta, dar un sfat din partea mea...mai lasa si de la tine daca vrei sa ai ceva.... Adriane tu cine esti ?

Mi se spune "Briliantu'"
 

DeletedUser24690

pai ce ai vrea sa fac? sa merg cu flori la el ?
daca m-a dat afara fara sa lamurim problemele
si mai inainte i-am zis sa vorbim ca sa vedem ce e de facut
si nimic
stai linistit tu
ca aici in lumea mea e mai bine decat in lumea altora:))
nu oblig pe nimeni sa faca ceva ce nu vrea
si sa-l intrebi de cate ori ne-am certat si cine a lasat de la el de fiecare data
cu replica asta trebuia sa i te adresezi lui
ca eu daca ii vroiam lui raul sau tribului 22 nu faceam deloc scandal
il mancam din interior
toti vorbesc de bani si timp pierdut
de parca eu nu as fi in aceeasi situatie
dar nu ma las calcat in picioare
si nici nu fac ce vor altii! daca vroia sa fie bine accepta ca deciizle sa le luam toti 3 sau toti 12 dar eu cand le luam de unu singur ma punea la zid, el cand facea acelasi lucru i se parea un lucru normal
nu vreau sa mai vorbesc despre asta pe extern pt ca nici in celelalte triburi nu sunt oameni corecti! sau conducatori corecti! au demonstrato ei destul de bine in relatiile cu noi!
 

DeletedUser

Sti cum e fiecare are o parere buna despre el :) asa ca nu am de ce sa zic ca am o parere rea despre mine :p
 

DeletedUser

atunci nu vad de ce stau pe aici sa iti dau dreptul la replica :)) numai bine din partea mea domnule invincibil
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus