Spam - Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Spam - Noiembrie 2010
Lumea 4

rating_5.gif

Ţinând cont de faptul că forumul este un loc în care se presupune că trebuie să se realizeze comunicarea între jucători din diverse triburi, zone ale hărţii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 şi anume deschiderea unui topic în care jucătorii să poată discuta liber pe secţiunea fiecărei lumi în parte.
Proiectul va fi momentan în fază experimentală pe lumile
12, 13,18 si 20.

Regulile sunt aceleaşi şi vă rog să le citiţi cu atenţie înainte de a vă hotarî să postaţi (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoană, jignirile şi atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate şi vor fi sancţionate extrem de dur. Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu înseamnă că orice fel de spam este tolerat.

Vă anunţ de pe acum, dacă doriţi să postaţi doar pentru a vă creşte numărul de postări, nu acesta este locul potrivit. La sfarşitul fiecarei luni(în ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi şterse, topicul de asemenea, iar în data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzător lunii în cauză.

Discuţiile vor fi tot in legătura cu P&P lumea 4 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplică în continuare).
De exemplu puteţi da "quote" unui post din alt topic şi îl puteţi discuta aici, asta pentru a păstra cât mai curate topicurile de propagandă pură.

Voi participa şi eu la discuţii, atât ca moderator, cât şi ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discuţii mai tarziu.
Pentru nelămuriri şi întrebări mă puteţi contacta pe privat.


Distracţie plăcută.




Copyright: Gabi23
 

DeletedUser5970

Pai nu ai lasat nr de telefon ca sa te putem contacta pe privat :(
 

DeletedUser5970

Nu imi pot exprima nelamuririle in profunzime in scris :eek:
 

DeletedUser5970

Adex aveti bug la forum ? Imi arata topic necitit dupa ce rasfoiesc tot si inchid..
 

DeletedUser

Nu e adevarat Gabi. Du-te la Unelte Forum si Marcheaza toate ca citite, apoi nu vei mai avea probleme. Probleme mai apar cand folosesti Opera, deoarece isi pastreaza anumite pagini pentru a le incarca mai repede...
 

DeletedUser

Observ ca incep sa am cu cine discuta pe aici...dar la ore asa mici ne-ar trebui un "barman"...se pricepe cineva?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Mai e cate un bug (gandac :D) dar il rezolvam imediat. Dupa exterminare se bea musai un "ceva tare". Daca ai de unde ...
 

DeletedUser5970

Ce inseamna suflu nou, ma refer la noul moderator, Ramona (tot respectul), care n-are nicio treaba cu l4 insa a reusit sa readuca o multime de jucatori grei pe forum... numai cand il vad pe spaiky postand imi creste inima :D

Jos cu favoritismele, jos cu moderatorii care se simt mai importanti doar pentru ca detin cateva butoane in plus.. gen cei care au inchis topicurile pe aici si au reusit sa instaureze pentru o buna perioada de timp, linistea.
Lamine daca doresti sa rasfoiesti forumul, evita l4, o sa te simti vizat
 

DeletedUser

Gabi,am rugamintea sa incerci sa eviti acuzele aduse colegilor mei pe acest forum atata timp cat ei posteaza doar ca jucatori si nu intervin in activitatea de moderare a acestui forum. Iti multumesc anticipat pt intelegere!

Am gasit aici oameni cu care se poate discuta foarte lejer,fara stresul resimtit de jucatorii de pe lumile mai noi,as vrea sa reusim sa discutam ca intre oameni nu de la moderator la forumist.

Multumesc pt apreciere,vrei neaparat sa ma faci sa rosesc?:eek:

Cat despre numele imortante pt L4 care au revenit pe forum...cu siguranta nu au revenit pt mine,ci pt voi ;)
 

DeletedUser

Ce te tot dai tu la Ramona :p :D Ea zice sa fie impartiala da` pana la urma nu cred ca iti rezista la sharm`u (a nu se citi shaorma) pe care il ai :)

Prin ce peripetii am trecut si cu lamine pe forumu asta si cand ne-am intalnit RL era un omulet asa simpatic, am zis sa il crutz :mad:


LE. Ramona, incercam da` nu prea ne iese, au fost multe, mult prea multe... Incearca sa ne intelegi si tu pe noi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da` pana la urma nu cred ca iti rezista la sharm`u (a nu se citi shaorma) pe care il ai :)

Mi se pare mie sau suna a provocare? :rolleyes:

LE. Ramona, incercam da` nu prea ne iese, au fost multe, mult prea multe... Incearca sa ne intelegi si tu pe noi ;)

Daca nu as intelege nu v-as ruga sa ma ajutati sa pastrez o atmosfera placuta aici :)

Dar,va place sau nu,sunt moderator L4 nu jucator L4...poate veti incerca sa ma intelegeti si pe mine...please :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D Acum nu mai e nevoie sa ne contram pe forum, stiu unde sa il caut :) Asta sa fie problema... lamine :) Mortii cu mortii, vii cu vii :p

Toate bune si frumoase aici, de atmosfera ce sa mai vorbim :p


Nu, nu e provocare :))) Nu ma bag peste Gabi, doamne fereste :p
 

DeletedUser

Ca un subiect de discutie,am 4 interviuri in lucru,dar nu inteleg de ce din 20 de jucatori intrebati daca imi acorda un interviu 12 nici macar nu mi-au spus un NU sec:confused:...sau ceva,orice.

Apropo Spy...tu cand ai timp sa imi acorziu un interviu? Asta numai daca doresti si daca nu te deranjez prea mult :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Nu ti-au raspuns pentru ca sunt inactivi si multi pusi pe sitter (care eventual sitter e mai inactiv decat proprietaru initial).

Eu imi fac timp si pentru asta, nu e problema, dar termina-le pe care le ai acum... Daca "poporu a decis", dupa cum zicea Gabi, nu pot sa ma opun :p
 

DeletedUser5970

Hai spaiky sa-ti aranjez guleru sa dai bine pe sticla :D Sa nu uiti sa specifici cum tribul aflat sub indrumarea mea pe acea vreme, ti-a distrus tribul aflat sub indrumarea ta, tot pe acea vreme... in rest, stii ca esti idolul meu :D
 

DeletedUser

Trebuia sa profit si sa-ti "smulg" un accept...pt ca te-am prins pe aici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus