Spam - Septembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

uita-te mai la tine...arogantele astea care le ai...de fapt incerci sa-ti acoperi carentele din caracterul tau.
in fine...imi bat capul degeaba cu tine...ramai cu triburile tale...si cu viata ta...aia frumoasa pe care o ai:)

si stai tu linistit...ca ma duce capul de N-ori mai mult ca pe tine...precum am zis mai devreme..eu cu viata mea...vreau sa fac ceva ...nu ca altii...care traiesc...asa cum traiesc.

"noapte buna" ce texte ai pe tine.amice ai aproape 30 de ani...trezirea...si realizeaza...ca esti cam zero.

edit:cu ce ramai?cu cariera de pe triburi?asta o sa pui in C.V.??nu stiu cati ani de triburi.nu vorbi tu de altii amice...cand tu nu te uiti la tine...



Mai My"trutz" da mai tii tu minte cat te strofocai sa-ti scapi satele si cum mai pierdeai noptile pe triburi sa ti le aperi,dupa care te-ai dus prin DMC la chivuletz sa-i faci "scaunul" sau stiu eu ce,ma mir ca inca banalitati de personaje ca tine inca mai supravietuiesc pe L13 :)) uite la el ce tare e pe extern acuma si inainte nu stia nici ultimul jucator dezvoltat de pe L13 de tine mai :d ce whtf mai esti si tu......

SUPERPANDEV iti dau un sfat,cu caractere din astea de 2 bani n-are rost sa iti pierzi vremea,se enerveaza mai tare daca nu-l bagi in seama
 

DeletedUser25686

Mai My"trutz" da mai tii tu minte cat te strofocai sa-ti scapi satele si cum mai pierdeai noptile pe triburi sa ti le aperi,dupa care te-ai dus prin DMC la chivuletz sa-i faci "scaunul" sau stiu eu ce,ma mir ca inca banalitati de personaje ca tine inca mai supravietuiesc pe L13 :)) uite la el ce tare e pe extern acuma si inainte nu stia nici ultimul jucator dezvoltat de pe L13 de tine mai :d ce whtf mai esti si tu......


prietene, daca marele tau try ar fi trimis sprijin si ar fi vrut sa isi ajute aliatii (Creed) nu ti-ar fi intors spatele. deci inainte sa acuzi....uitate ce s-a intamplat si care au fost cauzele schimbarii de diplomatie ;)
 

DeletedUser

Am o intrebare: joci cumva pe L13, ai preluat vreun cont aici ? N-ar fi mai indicat sa-ti vezi de lumile pe care joci?

Te bagi ca musca-n lapte!

Anca, din cate stiu eu este un forum public.Toti jucatorii care activeaza sau nu, au voie pe el.Nu s-a bagat nici-o regula care interzice aparitia jucatorilor care joaca sau nu.
Frustrarea e mare ....
 

DeletedUser19202

prietene, daca marele tau try ar fi trimis sprijin si ar fi vrut sa isi ajute aliatii (Creed) nu ti-ar fi intors spatele. deci inainte sa acuzi....uitate ce s-a intamplat si care au fost cauzele schimbarii de diplomatie ;)

vrei sa-ti spun eu? v-a pacalit pe toti (ma refer la toate triburile) un individ cu 4 clase..

asta e...nu e de fala da asta s-a intamplat..nasol e ca tu tot n-ai realizat..:)))))

eu personal sunt mandru ca sunt unu din cei pe care n-a putut sa-i pacaleasca nici macar un moment..
 

DeletedUser25686

prietene...eu il cunosc de 20 de ani. nu jigni fara sa cunosti :)
si daca intelegi ceva din replica asta si aia de mai sus, inseamna ca stii ce vreau sa zic :)
 

DeletedUser19202

prietene...eu il cunosc de 20 de ani. nu jigni fara sa cunosti :)
si daca intelegi ceva din replica asta si aia de mai sus, inseamna ca stii ce vreau sa zic :)

pe cine cunosti tu de 20 ani?:)))))) sau ai inteles de cine vorbesc eu acum macar?
 

DeletedUser

ZUPERVASILICA te rugam cu totii sa ne invetzi sa jucam,sa ne mai dai lectii in continuare...:)...uita-te la statistica ta personala in care se vede ca esti "veriga proasta sau slaba" si apoi preda-ne prima lectie....si apoi sa nu uiti sa ne rupi in 2-3-4 , sa ne scoti de pe harta sa ne distrugi si sa te trezesti din visul asta pe care il ai.:)


Cand vii si tu cu tutorialul ala??? Vrem si noi sa incercam sa nu pierdem cate 100 de sate pe saptamana ca tine.. :D

Ca in afara de mancat **t nu prea stii sa faci nimic..:)..dar aici esti campion si te declar castigator la categoria "cea mai distractiva mascota de trib de pe harta" ....
 

DeletedUser19202

ZUPERVASILICA te rugam cu totii sa ne invetzi sa jucam,sa ne mai dai lectii in continuare...:)...uita-te la statistica ta personala in care se vede ca esti "veriga proasta sau slaba" si apoi preda-ne prima lectie....si apoi sa nu uiti sa ne rupi in 2-3-4 , sa ne scoti de pe harta sa ne distrugi si sa te trezesti din visul asta pe care il ai.:)


Cand vii si tu cu tutorialul ala??? Vrem si noi sa incercam sa nu pierdem cate 100 de sate pe saptamana ca tine.. :D

Ca in afara de mancat **t nu prea stii sa faci nimic..:)..dar aici esti campion si te declar castigator la categoria "cea mai distractiva mascota de trib de pe harta" ....

no comment ! esti exact cum te-am descris ..mersi ca ne-ai confirmat...zero barat ce esti !

m-ai compui povestioare desteptule? aa? trezeste-te din betie odata cam ar fi cazul nu crezi?
 

DeletedUser25686

pandev...se vede ca nu am gresit cand te-am asemanat cu jiji....nu mai e cazul sa iti raspund la vreun comentariu....te rog sa ma eviti de acum (eu te voi evita) daca nu ai nimic adevarat si cu informatii de spus :)
 

DeletedUser

Deci cand ne invetzi sa jucam???...unde e tutorialul??

Si apropo - am uitat sa itzi spun...ORICAT TE-AI STRADUI sa ma impresionezi cu ceva(pe extern - ca pe harta esti praf) NU TE VOI RECRUTA!!!

Stiu ca e frustrant si stiu ca suferi - dar pana una alta : "KNEEL BEFORE YOUR GOD AND KISS MY A....xes!!!"


Side 1:
Tribes: ~DMC~, =DMC=
Side 2:
Players: superpandev

Timeframe: 16/08/2010 00:00:00la21/09/2010 11:18:10

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 63
Diferență: 215

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,639,040
Tabăra 2: 603,101
Diferență: 2,035,939

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

Deci cand ne invetzi sa jucam???...unde e tutorialul??

Si apropo - am uitat sa itzi spun...ORICAT TE-AI STRADUI sa ma impresionezi cu ceva(pe extern - ca pe harta esti praf) NU TE VOI RECRUTA!!!

Stiu ca e frustrant si stiu ca suferi - dar pana una alta : "KNEEL BEFORE YOUR GOD AND KISS MY A....xes!!!"

wow! suferi rau nu? tu tot crezi ca toata lumea vrea in dmc nu? :)) ti-am mai explicat ca pe mine nu poti sa ma cumperi e asa greu sa intelegi ?
si nu in ultimul rand..



Educatie - bun simt - respect !!!

Asta e ceea ce lipseste acestui trib(dmc ) si il face incompatibil cu mine.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

recunosti cuvintele?:))))

plimba ursu'!!!
 

DeletedUser

Dupa cum spuneam - vreau tutorialul ala de la tine!!! Ard de nerabdare sa il vad!!!

Si nu uita - tot nu te recrutrez... :d

Aud un cor de jucatori din DMC (206cc,mamulus,raj,ozzy,vegas,etc) strigand catre tine in fiecare zi: "Invata-ne si pe noi - te rugammmmmmm......hai ZUPERVASILIVA - te rugammmmm sa ne invetzi".......:)))))).......si pentru ca tu "nu si nu" atunci ei se supara saptamanal si itzi trimit sabiutze in partea dreapta sus a ecranului...:))

Asha ca mai bine ii invetzi singur ...............


PS: sa stii ca la fun clubul meu nu mai gasesti decat brichete saptamana asta ca ai fost lacom saptamana trecuta si ai cumparat toate tricourile si pixurile.. :)


PS: urmatoarele 7 zile cat nu itzi mai raspund am sa fac aprovizionarea - sa nu plangi ... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai My"trutz" da mai tii tu minte cat te strofocai sa-ti scapi satele si cum mai pierdeai noptile pe triburi sa ti le aperi,dupa care te-ai dus prin DMC la chivuletz sa-i faci "scaunul" sau stiu eu ce,ma mir ca inca banalitati de personaje ca tine inca mai supravietuiesc pe L13 :)) uite la el ce tare e pe extern acuma si inainte nu stia nici ultimul jucator dezvoltat de pe L13 de tine mai :d ce whtf mai esti si tu......


Altul care plange ca nu a primit invitatzie de la DMC....nu mai plange papusoi(ca sa nu zic papusa),lasa ca odata cu trecerea timpului ranile se cicatrizeaza si nu o sa mai simtzi durerea... :D


PS: mi-a zis vanzatoarea de la FUN CLUB ca si tu ai ajuns acolo cu mult timp inainte de deschidere....dar acum am rezolvat problema ca vad ca sunteti multi - AM PROGRAM NON-STOP.....si maresc stocul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

apropo..cand intra vreun moderator rog si eu sa dispara toate multiposturile astea...ca deja vad ca e regula generala la ei...e al 4-lea jucator care nu stie sa posteze...dupa ce ca nu stie sa joace nici macar sa scrie? pff
 

DeletedUser

apropo..cand intra vreun moderator rog si eu sa dispara toate multiposturile astea...ca deja vad ca e regula generala la ei...e al 4-lea jucator care nu stie sa posteze...dupa ce ca nu stie sa joace nici macar sa scrie? pff


Si cand ne invetzi sa jucam??? ... :))))))))))))))))....acum sau dupa ce itzi verifici statistica?
 

DeletedUser27688

Mai My"trutz" da mai tii tu minte cat te strofocai sa-ti scapi satele si cum mai pierdeai noptile pe triburi sa ti le aperi,dupa care te-ai dus prin DMC la chivuletz sa-i faci "scaunul" sau stiu eu ce,ma mir ca inca banalitati de personaje ca tine inca mai supravietuiesc pe L13 :)) uite la el ce tare e pe extern acuma si inainte nu stia nici ultimul jucator dezvoltat de pe L13 de tine mai :d ce whtf mai esti si tu......

SUPERPANDEV iti dau un sfat,cu caractere din astea de 2 bani n-are rost sa iti pierzi vremea,se enerveaza mai tare daca nu-l bagi in seama



inainte sa mai vorbeste despre mine...te rog sa-ti termini intai studiile....nu de alta...dar nu doresc sa port o conservatie cu un om care are 10 clase.

multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus