Spam - Septembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Altul care plange ca nu a primit invitatzie de la DMC....nu mai plange papusoi(ca sa nu zic papusa),lasa ca odata cu trecerea timpului ranile se cicatrizeaza si nu o sa mai simtzi durerea... :D


PS: mi-a zis vanzatoarea de la FUN CLUB ca si tu ai ajuns acolo cu mult timp inainte de deschidere....dar acum am rezolvat problema ca vad ca sunteti multi - AM PROGRAM NON-STOP.....si maresc stocul!

Mai banalule ca altfel n-am cum sa te numesc

1 Nu duc dorul si nici lipsa Lumii 13
2 Cand ti-am cerut eu invitatie in DMC - dead monkey cannibals (de aici cred ca provine denumirea tribului tau)
3 Nici macar nu te poti lauda cu faptul ca mai batut la un simplu joc mai viteazul,cand ai stiut ca contul meu e pe sitter si ai profitat de acest lucru,daca eram eu va dadeam clasa cum v-am dat si din TRY iti aduci aminte cum pierdeam 1-2 sate si va luam cu dobanda inapoi.


4 Celor din Out doresc sa le trasmit un lucru,nu stiu motivele insa au pierdut un jucator experimentat si daca stiau gestiona lucrurile acum aveau un posibil castig de cauza,aici ma refer la cam0rra...cat despre contul meu ma bucur cand am vazut mai mult de 50% ducandu-se in directia magnu pe care il respect si ii doresc succese pe L13,la fel salutari lui Jack Jones,Nuria si restul care mi-au fost vecini din OUT,si vechilor TRY care acum se afla in DMC,doar cu ei isi mai spala fata murdara DMC-ul ca altfel erau toti un trib de lepre :)))

MYTRA se vede cine nu are studii si scoala atat pe planul invatamantului cat si pe plan profesional,esti pe dinafara tu ca om dar si ca jucator,esti un banal de impostor pe contul unui om adevarat,pacat de munca lui ca a ajuns in mainile unuia ca si tine

Chivulet nu se stie dar poate viitorul va face sa ne reintalnim si atunci impreuna cu Superpandev iti promit ca iti voi arata cateva strategii ultra-secrete de care noobi ca si tine nu stiu,pana una alta am alte prioritati in viata de zi cu zi nu ca tine om care traiesti prin niste vise si se bucura la cate 1 sat cucerit sau cate un cont spart si care baga zanzani intr-o parte si intra-alta doar pentru a-si atinge scopul,asta denota ce fel de om esti si in viata reala...banuiesc ca esti mic,chel,cu burta pana la genunchi,pana si femeile nu se uita la tine si ultima oara cand ai vazut o femeie nud a fost in niste poze primite mostenire de la bunicul tau.
Macar apleaca-te,taci si inghite...bucura-te ca macar aici te mai baga cineva in seama,cine stie pana cand.
 

DeletedUser28165

@doyaru26 - iti vorbesc in calitate de un om oarecare si sper sa nu-mi iei in nume de rau aceste cuvinte.
Cand a fost TRY de ce nu ti-ai demonstrat calitatile de jucator? aveai toata sansa , pozitie buna, sate aparate...
Acum iesiti toti pe extern si va dati cu parerea de ceea ce se intampla pe harta.



Fiti decenti si acceptati adevarul.
TRY mai exista doar prin fostii lui jucatori , nu si prin Trib.


Iti doresc succes totusi daca tu esti cel care joaca pe pyotr1 acum.
 

DeletedUser

Uite un om care merita respect,intr-adevar nu ma asteptam din partea ta la acest lucru :)
Sa-ti spun ceva,cand a existat TRY si dupa cat am jucat eu am facut cat am putut,desi faceam parte din conducere nu ma prea bagam(decat foarte rar) si o poate spune oricine,de fel nu-mi place politica si sefia niciodata nu mi s-a urcat la cap(desi uneori greseam si eu ca orice simplu membru al tribului).Imediat dupa ruperea TRY am plecat in OUT unde dupa scurt timp s-a invit ceva(aici ma refer la viata reala care nu mi-a mai permis nici macar 1 ora pe zi sa pierd vremea pe triburile,doar ce e mai important in fond si la urma urmei,un joc sau real life) ...astfel am fost nevoit sa las contul pe sitter,timp de 4 luni...la revenire bineinteles nu mai avea rostul si asa sa continui,dar lui chivulet ii voi face o surpriza :))
De ce am zis ca nici macar nu se poate lauda cu prea multe referitor la mine,am fost si sunt prea bun pentru el si gloata lui,asta e adevarul si vad ca doare la unii...inca ceva,n-am practicat jocul magariilor cum il practica el,totul e curat la mine :p
 

DeletedUser

Mai banalule ca altfel n-am cum sa te numesc

...banuiesc ca esti mic,chel,cu burta pana la genunchi,pana si femeile nu se uita la tine si ultima oara cand ai vazut o femeie nud a fost in niste poze primite mostenire de la bunicul tau.

Intreab-o pe Femeia lui SPARTA si a tuturor celorlalti...:)

Daca te iei de persoana mea si nu de jucatorul chivulet cum ar fi normal - am sa itzi raspund si cu alte picanterii ...dar oare chiar vrei sa spun??
 

DeletedUser

Pai jucatorul chivulet reiese din persoana din spatele PC-ului si ce face pe joc aia si e in real life,sau nu e asa.....sa faci caterinca pe nevastata si pe mata nu pe cineva care nu te priveste pe tine in mod personal .
 

DeletedUser

Pai jucatorul chivulet reiese din persoana din spatele PC-ului si ce face pe joc aia si e in real life,sau nu e asa.....sa faci caterinca pe nevastata si pe mata nu pe cineva care nu te priveste pe tine in mod personal .

"Mata" - "nevastata" - cuvinte personale!!!

Femeia lui Sparta - fost cont pe joc! Ca si tine - FOST cont!!!!

IQ-ul tau nu te ajuta sa faci diferentza??? Auzisem ceva dar speram ca ma insel.

Oricum vizionare placuta in continuare....adica uita-te la mine si plangi...:)...eu fac istorie si tu doar te uitzi la mine!! Asta e diferentza dintre noi doi!


Sa fii iubit!!!. :*

PS - pe pyotr nu e doyaru - e idolul lui in viatza!!!
 

DeletedUser28165

@doyaru26 - ar fi frumos daca i-ai demonstra cat de bun esti tu pe harta...chiar m-as bucura sa-l vad cum pierde sate , doar asa pot sa-l intrec la agresor :).
Insa daca stam aici si aruncam cu vorbe urate unii in altii , nu rezolvam nimic.

Nobilii zboara pe harta , aici doar prostiile zboara xD;).
 

DeletedUser

adevar graiesti zughyku-le...chivulete ti-am zis ca esti banal,apleaca-te si taci....chiar sunt curios de istoria care o faci :) esti zero,hai pa
 

DeletedUser28165

graiesc eu adevarul dar tu tot il cicalesti :)! :D .

Sa-mi zici si mie pe ce cont te duci , chiar vreau sa vad cum arata un jucator "fenomenal" :p !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

graiesc eu adevarul dar tu tot il cicalesti :)! :D .

Sa-mi zici si mie pe ce cont te duci , chiar vreau sa vad cum arata un jucator "fenomenal" :p !

pot sa ma bag si eu?:)))) intreaba pe cea pe care dadeai cu catapulte acu nu mult timp...ia vezi poate stie...:))))) sau poate stie vreun amic de-al ei....te descurci tu..:))

e o mica gluma nevinovata.:)))))
 

DeletedUser

graiesc eu adevarul dar tu tot il cicalesti :)! :D .

Sa-mi zici si mie pe ce cont te duci , chiar vreau sa vad cum arata un jucator "fenomenal" :p !

Ma ti-ai luat licenta?? Sa-mi lasi si mie un nr de tel **,primul proces care-l am te iau avocat.Sa mor de mint,esti fenomenal...:D:D:D:D
Doyaru le,zii lu camorra sa mai intra pe skype :)):)) lasa l pe chivulet :rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus