Spam

DeletedUser

daca eram putin atent la nelu nu-mi era chiar imposibil dar in fine nu vreau sa mai zic ceva ca cine stie ce mai crede conducerea 3-sla (desi nu-s la ei in trib) si poate pe forumu ascuns ma mai baga si pe mine la interne cum face cu altii din diferite motive
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

rex...iti zisese fata si varsta la un moment dat...ce greu era sa te uiti la profilurile putinilor jucatori anonimi din crazy sa vezi care-i domnisoara de 15 ani care iti tot da peste nas:D:D:D
 

DeletedUser

ghost tata, ti-am mai spus. tu i-ai supravietuit si lui Aliat, chiar crezi ca te poate innobila intern o conducere de trib care oricum nu mai functioneaza de jumatate de an?! doar te alinti...
 

DeletedUser21711

rex...iti zisese fata si varsta la un moment dat...ce greu era sa te uiti la profilurile putinilor jucatori anonimi din crazy sa vezi care-i domnisoara de 15 ani care iti tot da peste nas:D:D:D

pai.. cand am vazut ca e deea.. deja stiam din prima cati ani are.. o cunosc.. am si poza cu ea.. si... mai mult nu trebe.. :)


n109ud a spus:
ghost tata, ti-am mai spus. tu i-ai supravietuit si lui Aliat, chiar crezi ca te poate innobila intern o conducere de trib care oricum nu mai functioneaza de jumatate de an?! doar te alinti...

Eu nu il innobilez, moldovan nu il innobileaza, K 23 nu il innobileaza, imprejurimile nu il innobileaza... dar, apare cate un vio60 care se afla in treaba... :(

deci.. vio60 este un exemplu.. sa nu credeti altceva. El a fost exemplul meu :)
 

DeletedUser

Mai...stiam ca sunt cautata de FBI,dar nu ca am si afise cu poza mea lipite de stalpi. :D
 

DeletedUser

Mai...stiam ca sunt cautata de FBI,dar nu ca am si afise cu poza mea lipite de stalpi. :D

Si inca nu stii cat ai recompensa :))


@dino
Lasa ca nu trebuie sa se stie cum merge treaba, intotdeauna am avut ceva de comentat la decizile conducerii de aceea am fost mai inspre inobilari de pe vremea lu aliat :) singurul care nu am avut ce sa-i reprosez a fost stranutelu.
Insa intotdeauna am mai avut pe cineva in spate :)

@nelu
desi n-as vrea sa recunosc dar din pacate ai dreptate :)
 

DeletedUser21711

ghost.. inca mai ai spiritul NOI in sanje? :)

lasa-l tata.. ca a fost istorie.. acuma nu mai e..

ce pot sa zic.. si mie mi-a ramas tribul ~Q~ in sanje.. dapoi il tin pentru mine :D
 

DeletedUser

ghost.. inca mai ai spiritul NOI in sanje? :)

lasa-l tata.. ca a fost istorie.. acuma nu mai e..

ce pot sa zic.. si mie mi-a ramas tribul ~Q~ in sanje.. dapoi il tin pentru mine :D

Nu cred ca mai conteaza.
Dar da, este istorie. Cum vor deveni si restul triburilor si primul care s-a integrat in aceasta istorie a fost wanted despre care toata lumea zicea ca nu are cum sa se dizolve.
 

DeletedUser6843

@GhostMaster , pile , a?!
Multumesc pentru apreciere si desi e o chestie de pe un forum , ma bucur ca mai vad inca pe cineva cu semnatura ( NOI )


Spor la joaca!
 

DeletedUser12439

salve iuliane. ce mai faci.

remus era putin mai agresiv decit dan.firea mai artagoasa. dan e mai calm putin.



uite dane ca mai intrai si aci ca mi-ai zis daca mai intru.
 

DeletedUser

salut cristi, astept sa inceapa faculta :)
si in rest mai "supravietuiesc" si eu cum pot prin joc, ca unele conduceri numai au ce inobila si cine stie ce se va intampla pe viitor :)

tu ce mai faci?
 

DeletedUser12439

eu tot ca tine pierd timpul pe l21.

din cind in cind mai ies pe extern sa ma mai cert cu cite unii si sa salut pe alltii:)
 

DeletedUser12439

salut. ce mai faci.

pai daca staim ca dau de atitia fosti colegi pe aici.mai trageam un ochi din cind in cind
 

DeletedUser14300

sarim peste octombrie?...sau peste toata toamna?
adevarul e ca sunteti mult prea vorbareti sa-si mai consume moderatorii energia pentru a face un nou topic:D
 

DeletedUser14300

corect...e ciudat ca am facut spam.... la 'spam'
promit sa nu mai gresesc pe viitor:D
 
Sus