Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser

nu si-au luat bataie,ci si-au luat maa batailor.de la noobi.oare cne e mai noob?sau ce mai inseamna noob?nu au avut nici macar curajul sa revina.a fost viteza mica,dom'le.daca ne bateau,nu mai era mica.
 

DeletedUser5168

nu si-au luat bataie,ci si-au luat maa batailor.de la noobi.oare cne e mai noob?sau ce mai inseamna noob?nu au avut nici macar curajul sa revina.a fost viteza mica,dom'le.daca ne bateau,nu mai era mica.

am jucat si am abandonat...chiar daca nu am fost atacat.... am jucat cu scofield pe cont....dar ne-am plictisit si am lasat contul asa.... asa au facut si restul..... harvester of sorrow (sper sa fi scris corect) a dominat 3-4-5 zile dupa care a renuntat... aici e vb de durata mare si de viteza mica, pe mine cel putin ma dezgusta aceste speed-uri... vreau de 300,400, 500 maxim...
 

DeletedUser4010

Lasati-i sa se bucure . Iesiti bai pe strazi . Spargeti pahare , faceti galagie ! Ca doar nu ati crescut sate de 26 de puncte degeaba toata saptamana!
 

DeletedUser

pt noobi...

mai misel sau cum iti spune nu toata lumea e disperata sa si faca o imagine aici pt ca nu au posibilitati in alta sfera..., pentru tine poate e greu de crezut dar majoritatea joaca din placere, revansa a castigat runda si asta e incontestabil... indiferent cum au jucat membrii... sau bucurat de joc... runda lunga? viteza mica? sigur in afara faptului ca aveti un pic de experientza poate din pricina faptului ca ati inceput acest joc mai devreme ca altii atat... eu joc de cateva luni si ma bucur efectiv de asta nu mai coptez 7 insi sa joc pe acelas cont sa fiu topist..., si da si eu ma bucur sa cresc sate pt ca in definitiv este o parte a jocului... viteza? sigur ca viteza va avantajeaza faceti cateva corturi si nu mai indrazneste nimeni sa va atace... ce sa spun m am convins eu si aici si pe eng. de voi marii jucatori!

apropo de asta pa eng invatati romaneste numai cand o luati sau cereti ajutor altfel.... patetici!!!!!!!

si cand ceri pp de la parinti roagai sa ti dea si putina educatie... revizuiesteti limbajul cand te adresezi mai ales fata de oameni de care habar nu ai nimic....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu eu in general nu acuz pe cineva in mod special mai ales pe tine care nu am avut cu nimic de-a face.
sau poate nu jucai pe contul asta

Jucam pe acel cont, nu era atac lansat pe speed. Voiam doar sa-ti spun ca "se poate"...nu trebuie sa ai scripturi ca sa lansezi 3 atacuri intr-o secunda (bravo celor ce reusesc 4, degetele mele sunt prea ruginite pentru asa ceva).

Oricum, felicitari celor care au avut rabdare sa joace pe speed. Cred ca a fost un speed "de uzura".
 

DeletedUser

scuze, MichaelScofield, acum am vazut ca mi-ai raspuns mie

ce-mi arati acolo nu e concludent,
ai dat atacurile cu "opera" si ai deschis pagina cu piata centrala cu "mozzilla", si imi arati atacurile.
eu m-am nascut mai demult nu alaltaieri.
 

DeletedUser

Mai conteaza, sincer, mai conteaza longbou? e ceva ilegal? NU! Asa ca nu mai face atata harababura!

PS:Mater si eu mai ma chinui la al 4lea rar dar mai reusesc si eu :D
 

DeletedUser4010

longbou. Daca vrei iti fac un tutorial si te invat cum ataci la secunda cu firefox fara multitab. Dar te costa ;)
 

DeletedUser1514

Mare scofala. Si eu folosesc tot mozilla si atunci cand imi merge bine le dau tot la secunda. Daca merge greu ajung la 2 secunde intre ele.
 

DeletedUser

Nory te invat ceva?:)) hai ca iti zic pe prv sa nu imi afle lumea secretele=))
 

DeletedUser

Te-am uimit=))) nu prea dar din ce scrisesei u reiesea ca nu ai habar de ce ti-am zis:))
 

DeletedUser1514

Hai frate...chiar am fata de n00b?
Sunt vechi in jocul asta si stiu destule(sau nu), dar sa ma jignesti in halul ala. :))
 

DeletedUser

:p Hai ma ca sti :p cand te-am cunoscut aveai acolo cateva satucuri amarate te-am rugat sa intri cu mn in trb tu nu ca stau aici si etc :p asta mi-a placut la tn:D:D
 

DeletedUser9937

D@rk Devil

eee din cauza unor buni prieteni numiti B3stialu si aureliano ma stie tot forumul de cat de noob sunt deci ... numai am cuvinte ies din jocu asta prostesc

nu ca nu stiu sa il si joc ;)
 

DeletedUser

Pai scuze ca ti-o spun dar nu sti eu ti-am dat odata o sansa te-am luat in trib si intr-o ora ai fost cucerit si cereai sprijin ca... pe skype te milogeai la toti sa iti dam o sansa si chesti dinastea ... daca vrei sa sti noi nu recrutam asa jucatori daca vrei sa ai vreo sansa sa te alaturi noua joaca singur si daca dupa 5 ore esti in top 10 si fara trib atunci poate vei avea vreo sansa:)
 
Sus