Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser4010

Credeti ca o sa avem in weekendul asta asa ceva ?

Pronosticul meu. Viteza 300 ... Durata 24h:)
 

DeletedUser

as vrea eu viteza 300 :lol:
insa mi-ash dori un speed asa in weekend...
dar slabe sanse..
runda trecuta a fost printre putinele runde in care au trecut de la o sapt la alta...
chiar sunt curios :d
 

DeletedUser

eh,asta era intrebarea pretext de a deschide topicul,dar e binevenit acest topic.


cine doreste sa participe in echipa anti-campioni,sunt asteptati in Rvansa,indiferent de ce viteza va fi si ce limita de triburi va fi.va avertizez doar ca pot exista si mai mult de 3 Rvansa,sunt unii care poate nu vor accepta asta.
 

DeletedUser4010

Din partea mea fati cate revanse vrei ca nu ma intereseaza. Am deschis topicul in asteptarea unui speed 14 , speed in care Rvasnsa (Revansele) o sa aiva aceeasi soarta ca si pana acum.
 

DeletedUser

Pana la jumatatea lunii viitoare nu astept nici un speed. De obicei sunt 2 speeduri la mijlocul lunii si dupa pauza:(
 

DeletedUser

hunt324ever a spus:
eh,asta era intrebarea pretext de a deschide topicul,dar e binevenit acest topic.


Suparat ca nu l-ai deschis tu primu?:)).

dupa mn un speed de weekend arata cam asa:

Viteza 300
Limita de membri la 20
Triburile inchise dupa 12 ore
Membri triburilor nu se pot ataca intre ei.

Cred ca asa s-ar vedea cinie joaca cu adevarat pentru ca nu ar mai avea loc n innobilari interne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da ma asa e.. :)
b3stialule runda viitoare imi iei tu satele ok?? sa ma simt mandru =))) :cool:
 

DeletedUser

mpllucian36 a spus:
Pai pentru voi nu prea ar fi bine....de unde mai sugeti voi punctele de campioni???

Eu zic ca tu sugi cam mult... Noi jucam pana in ultimele ore de speed si atunci incepe bataia pe puncte(intre membri tribului) care sa castigi se fac anumite intelegeri etc. In acel moment nu mai exista dusmani pe harta daca intelegi cam toata harta e albastra cu exceptia marginilor unde stai tu cu prieteni tai. Hmm de unde luam noi sate?:-? pai de la n00bi ca tn gasim peste tot:)


da ma asa e..
b3stialule runda viitoare imi iei tu satele ok?? sa ma simt mandru =)))


Vezi k ai promis pe forum poate nu le dai=)))
 

DeletedUser

va avertizez doar ca pot exista si mai mult de 3 Rvansa,sunt unii care poate nu vor accepta asta.

Ne-am obisnuit cu Rvansa , Rvansa2 , Rvansa3 .... !

Pe Speed14 nu voi vedea ceva nou !

Nu trebuie decat sa iti alegi 3,4 jucatorii pt fiecare trib Rvansa pt a invita cat cuprinde !

cine doreste sa participe in echipa anti-campioni,sunt asteptati in Rvansa

Anti-Campioni ! :D in zadar si de data asta !
 

DeletedUser

cunosti cumva viitorul?poti vorbi despre trecut,daca ai amintirea buna,sau despre prezent,daca ai spirit de observatie,dar despre viitor,nu poate indrazni nimeni sa vorbeasca.poate in sinea ta te crezi vreun profet.

Pe Speed14 nu voi vedea ceva nou !



Anti-Campioni ! :D in zadar si de data asta !
 

DeletedUser

hunt324ever acum recunoaste si tu...de fiecare data cand ati jucat impotriva noastra vati luato rau de tot ce te face sa crezi ca asta se va schimba vreodata?
 

DeletedUser

rvansa a fost la inceput,apoi fiecare n00b a furat numele , si mi se pare un trib de n00bi rvansa ..... mai bn alt nume decat rvansa , nu vedeti cum e la germani ? in fiecare speed cate ceva nou , sau asa si in elvetia
 

DeletedUser


Eu zic ca tu sugi cam mult... Noi jucam pana in ultimele ore de speed si atunci incepe bataia pe puncte(intre membri tribului) care sa castigi se fac anumite intelegeri etc. In acel moment nu mai exista dusmani pe harta daca intelegi cam toata harta e albastra cu exceptia marginilor unde stai tu cu prieteni tai. Hmm de unde luam noi sate?:-? pai de la n00bi ca tn gasim peste tot:)





Vezi k ai promis pe forum poate nu le dai=)))


hmmm ..... mai frumos nu se poate vorbi ? eu daca fac ceva ma baneaza .....
 

DeletedUser

@hunt324ever: ma bucur macar ca recusonsti ca suntem campioni...si ca trebuie sa faci 1324873253639 ca sa ne faci fata noua, celor 10-20 jucatori (si nici asa nu reusiti nimic)

am primit mesaje speed-ul trecut de la revansieri care spuneau "da-mi si mie o invitatie in tribul tau ca aici nu mai am ce sa cuceresc, au facut astia aliante si pna cu toata harta)...deci voi nici daca va aliati cu toata harta nu puteti face fata celor 20 de jucatori.

Va felicit camarazii mei, la cat mai multe runde castigate si jucate cu drag :D
 

DeletedUser

WhiteTiger4 astăzi la ora 11:11
oke...thx:)

Shhh. b3stialu astăzi la ora 10:58
cn sa te vrea ma? daca nu va fi limita de trib si vei avea loc te voi lua sa vad ce sti.:)

WhiteTiger4
astăzi la ora 10:56
aaa....mirificu,f1nu,?:D....infine...deci ce zici?....ma vor?...daca nu fac treaba ma dati afara...

Shhh. b3stialu astăzi la ora 10:45
:| cn e?:| eu vb de membri de elita ai tribului nu de cei recrutati de curand:)

WhiteTiger4
astăzi la ora 10:39
cre ca stiu de cine zici:)....trojan horse?:)

Shhh. b3stialu
astăzi la ora 10:18
boraci de 10 ani?:) avem si noi in trib pe cineva de 10 ani nu dau nume dar pot sa spun ca joaca mai bine decat mine uneori asa ca varsta nu conteaza cautama cand va incepe speedul;)

WhiteTiger4 astăzi la ora 09:00
bine dar pls intreabai si pe altii....o sa imi fac alt cont impreuna cu dragoon m....TiGeR Vs. DrAgOoN ..:p...si o sa stam mai mult on.....pls chiar vreau sa vad cm i la voi...in rvansa nu mai pre intra toti veteranii si mam saturat sa intre boraci de 10 ani care sa imi comande mie.....imi mai pierd timpu sa ii dau si afara...deci te rog frumos primitima...stiu ca nu is pre bun da o sa fac tot ce pot

Shhh. b3stialu astăzi la ora 02:44
nus vb atunci:)

WhiteTiger4 în data de 23.07. la ora 13:16
oke..pe speed ma primiti la voi...pls...nu vin ca spion daca asta credeti....da in rvansa nu mai pre am chef sa stsau...daca se poate...

Shhh. b3stialu în data de 23.07. la ora 12:31
putem vorbi aici


WhiteTiger4
în data de 22.07. la ora 21:48
imi dai pls id-ul tau de mess?..as dori sa vb cv cu tn...

Vezi ca iti cam fug membri...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne ce plagiatori..
ma rog...
am venit eu si vrea toata revansa...
dar iti spun eu whitetiger..
nu te vor primi... ;)
asculta la mine... ;)
 
Sus