Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser5168

pot spune ca in 24/24 nu se va recruta, iar daca o vom face va fi doar pentru a suplini 1-2 membri care nu au putut intra..... momentan nu mai avem nevoie de altii, suntem un grup foarte bine conturat, si ne sta bine impreuna :D...sau cel putin asa cred eu:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Taci ma din gura ba da lume recrutam va asteptam cu mesaje pt a va da invitati=))) Nu ii lasi sa se simta si ei bn ca traiesc cu speranta ca or sa joace alaturi de noi?:))
 

DeletedUser

cunosti cumva viitorul?poti vorbi despre trecut,daca ai amintirea buna,sau despre prezent,daca ai spirit de observatie,dar despre viitor,nu poate indrazni nimeni sa vorbeasca.poate in sinea ta te crezi vreun profet.

Daca tie iti pleaca din membri inainte sa inceapa un nou SPEED , inseamna ca ei stiu la ce se vor astepta ! ...


Presupun ca ai cunostinte in D'ale Strategiei , poate pe SPEED-14 te vom gasi cu ceva mai nou/imbunatatit ! Vorba aia ne-am plictisit si noi ! , sau eu unul DA !
 

DeletedUser

rvansa a fost la inceput,apoi fiecare n00b a furat numele , si mi se pare un trib de n00bi rvansa ..... mai bn alt nume decat rvansa , nu vedeti cum e la germani ? in fiecare speed cate ceva nou , sau asa si in elvetia

Tu cine mai esti sa comentezi pe seama REVANSEI???

tunnings a spus:
doamne ce plagiatori..
ma rog...
am venit eu si vrea toata revansa...
dar iti spun eu whitetiger..
nu te vor primi...
asculta la mine...

Asa e...
Nu toti sunt tradatori innascuti!:rolleyes:
 

DeletedUser

corect...
gandesc lucid ..
cine v-a pus sa ma concediati acum 2 speduri??
.[...] punct :))
 

DeletedUser5168

Nu toti sunt tradatori innascuti!:rolleyes:

tradator, netradator macar a ajuns aici, nu ca tine care nu mai aveai mult si te milogeai sa fii coleg cu mine in trib pe L7.....
80% din oamenii vostri se roaga si in genunchi de noi sa ii luam in trib, sau sa ii crutam ca vor sa ajunga si ei in top50..... dami exemplu de jucator din 24/24 care s-a alaturat sau care doreste sa se alature voua?
 

DeletedUser

Dark Shhh!!!! Nu uita ca sunt tradatoare de profesie si poate nu-mi va conveni ceva intr-un moment, cine stie ce o sa fac:D
 

DeletedUser

ca de fiecare data,dark angel 00 este cel mai cel,totul la superlativ.omule,cu tine nu stiu ce sa mai zic,se pare ca esti incurabil.bravo voua,aveti o echipa,prea bine!totusi,au si ceilalti dreptul sa incerce macar,nu crezi?probabil
TuNnInGs nu a pierdut prea multe sate in compania rivalitatii echipei tale,si decizia ii apartine.chiar merita sa ma pregatesc pentru urmatoarea runda speed,si iti promit dark angel 00 ca vei avea un inamic non stop,asta daca nu te vei ascunde in spatele unui pseudonim.daca ai barbatie in tine,si te lauzi cu cei mai buni,vino tu in urmatoarea runda sa vedem care pe care.
 

DeletedUser

se vede ca nu esti "activ pe forum"
dark s-a retras...
numai exista Dark Angel in comnitatea Triburile...
joaca si el de placere....
si credema..
lor le face mare placere sa aibe inamici noi
 

DeletedUser

si eu voi juca tot de placere.

La atata vorbaraie si reclama adusa din partea ta , sper din tot sufletu sa ne incanti tu ceva cat mai bun posibil din partea ta si veteranilor tai ! :)

Mi-ar m-ai place ca la fiecare runda de speed de acum in colo' sa nu mai pierzi nici un membru al tribului tau ! :)

Mult Succes , dar nu prea mult ca bate la ochi !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu mine sau fara mine,meci va exista.insa unii au uitat ca daca nu sunt uniti,nu au nici o sansa,si nu vor avea nici o sansa daca nu vor colabora in echipa.eu nu fac minuni,si nu sunt nici vreun geniu.nici macar autoritar nu sunt,si nimic nu am deosebit,dar ceea ce am,adica dorinta de revansa,si tot timpul meu,le voi pune la dispozitie urmatoarea runda.sper doar sa nu se iveasca ceva neprevazut.
 

DeletedUser

cu mine sau fara mine,meci va exista.insa unii au uitat ca daca nu sunt uniti,nu au nici o sansa,si nu vor avea nici o sansa daca nu vor colabora in echipa.eu nu fac minuni,si nu sunt nici vreun geniu.nici macar autoritar nu sunt,si nimic nu am deosebit,dar ceea ce am,adica dorinta de revansa,si tot timpul meu,le voi pune la dispozitie urmatoarea runda.sper doar sa nu se iveasca ceva neprevazut.

Mult succes ! Spun asta spre interesul meu si poate al celorlalti alaturi de
care joc , pentru un speed echilibrat ! :)
1TRIB. vs. 1TRIB !

Poti face si academii,asta ai vazut de multe ori ... in ZADAR !

odata noi 2 ne intelegeam de minune !
 

DeletedUser

Unii dintre noi se inteleg bine si acum, chiar daca exista mici intepaturi pe forum sau in joc:)
 

DeletedUser4010

Pai , si normal . Pana la urma e doar un joc fara prea mare miza (materiala) . Dar uneori uitam asta. Eu cel mai des :rolleyes:
 

DeletedUser

dark angel 00 a spus:
tradator, netradator macar a ajuns aici, nu ca tine care nu mai aveai mult si te milogeai sa fii coleg cu mine in trib pe L7.....

Ma milogeam?:eek::eek:
Omule...nu stiu ce ai!:rolleyes::eek:
Am intrebat doar odata daca ma primesc in trib...
 
Sus