Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser

pFFFF
asteptam cu nerabdare speed .. i uite ce speed primesc..
speed 100 =)))
mai e si de o sapt.... cam naspa...
 

DeletedUser4010

#16 speed 14
Start: sâmbătă, 26.07.2008 11:00
Sfârşit: duminică, 03.08.2008 20:00
Descriere: Viteza serverului este 100, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 40.
Limită jucători: 100
Condiţii de victorie: Jucătorul cu punctajul cel mai mare este câştigător.
Viteză: 100
Viteza unitaţilor: 0.5
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da
 

DeletedUser

Dupa ce sa se suprapune cu L7 si cu ultimele mele zile de concediu e si la o viteza catastrofala:mad:
 

DeletedUser

E destul de bun speedul pentru cei care nu au ce face sampamana viitoare:)
 

DeletedUser5168

Huntere: imi pare rau...dar in aceasta runda sunt nevoit sa refuz provocarea ta, probabil ca timp as avea pentru a juca non-stop, dar nu vreau datorita vitezei prea mici si duratei de 1 saptamana, mai fac si adminii cateva runde special pentru revansa, se stie doar ca in rundele rapide castiga doar 24/24
 

DeletedUser

e speed de "no-lifeeri" (nu stiu daca exista cuvantul asta dar intelegeti voi)

vaaai adminilor voi nu vedeti ce frumos e afara? :| cine sta in casa sa joace?
de ce nu ne dati o runda de o noapte? cumparati "drecu" un server mai bun daca asta nu duce :| sau si serverul speed e ca orice in Romanica pe baza de pedale si carbuni?
 

DeletedUser4863

Pfiuu toata lumea acctiva si ei au venit cu ideea de 1 saptamana ....

Nu e rea ideea dar viteza lasa de dorit.

Nu intru.
 

DeletedUser

#16 speed 14
Start: sâmbătă, 26.07.2008 11:00
Sfârşit: duminică, 03.08.2008 20:00
Descriere: Viteza serverului este 100, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 40.
Limită jucători: 100
Condiţii de victorie: Jucătorul cu punctajul cel mai mare este câştigător.
Viteză: 100
Viteza unitaţilor: 0.5
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da



Dezamagit ! , dar nah :p
Voi urmari Evolutia din CULISE
 

DeletedUser

La o asa viteza ce sa mai zic :-??sper doar sa fac curtea nobila in prima zi :D
 

DeletedUser2404

fa tu curtea in prima zii sa te cucereasca altii in a doua :)) daca nu faci trupe degeaba te grabesti sa faci curtea, presimt ca nu vei iesii in top runda asta :p
 

DeletedUser

pana la urma ce triburi se vor crea ? vreau si eu sa stiu ...... si as intemeia
« RUN for GLORY » («RFG»)

si app , vedeti ca la italieni este speed gratuit , bagati'va
 

DeletedUser

eu?da ..... am jucat pe speed 3 parca dar i'am dat satele unui prieten.Pe speed 8 unde am iesit pe locul 14 , jucam cu hetfield dar el a plecat si am jucat numai eu

14 hetfield Rvansa 165.114 16
 

DeletedUser

pai la toate speed-urile resursele "e pe minut", nu mai stiu daca la viteza 100 tot pe minut sunt. deci prin postul asta dai dovada de n00b-ism


technorock ...... nu stiu ce speed e ala la elvetieni , dar intra sa vezi , la nivelul 9 la mine e doar 2 resurse pe minut si de exemplu statuia se construieste in 11 minute ... si app , am jucat si la elvetieni cu cineva pe cont si am iesit pe speed acolo pe locul 2 .....
 

DeletedUser2404

nu ma intereseaza pe ce loc ai iesit, si chiar tu ai zis ca la elvetieni resursele sunt tot pe minut, pe toate speed-urile sunt resurse pe minut dar numarul lor variaza in functie de viteza
 
Sus