Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser

pe .ro eu joc cu firefox :) poti sa verifici ca am facut un topic la "intrebari" deoarece nu imi merge opera pe triburile.ro, si totusi iti pot confirma cativa jucatori ce atacuri am dat asuprea lor.

eu sunt fan mozilla firefox :D
atunci atacurile in aceeasi secunda de unde sunt?
ca eu cred ca am fost atacat cam de toti
si am avut atacuri la sec.
si nu mai vorbiti ca 2-3 membri au facut fata unui trib intreg spune-ti cati jucau in acel moment pe cont?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atunci atacurile in aceeasi secunda de unde sunt?
ca eu cred ca am fost atacat cam de toti
si am avut atacuri la sec.
si nu mai vorbit ca 2-3 membri au facut fata unui trib intreg spune-ti cati jucau in acel moment pe cont?

Se numeste talent impreunat cu experienta :p
 

DeletedUser

atunci atacurile in aceeasi secunda de unde sunt?
ca eu cred ca am fost atacat cam de toti
si am avut atacuri la sec.
si nu mai vorbit ca 2-3 membri au facut fata unui trib intreg spune-ti cati jucau in acel moment pe cont?

atacurile la secunda vin de la mama lor :) de la jucatori experimentati...
cati jucau pe cont? pai un singur jucator...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser370

atunci atacurile in aceeasi secunda de unde sunt?
ca eu cred ca am fost atacat cam de toti
si am avut atacuri la sec.
si nu mai vorbit ca 2-3 membri au facut fata unui trib intreg spune-ti cati jucau in acel moment pe cont?

longbou...pe cont, intr-un anumit moment, nu poate fi decat un singur jucator. uite....vb cu cineva sa se logheze pe contul tau, cand si tu esti logat. o sa vezi ca el va putea intra, iar tie iti va da sesiune depasita.
concluzia...in orice moment, un singur jucator poate fi pe cont. ca fac cu schimbul, adica eu joc 10 ore, apoi alt jucator 10 ore, asta e alta treaba. nu cred ca la asta te refereai.

cat despre atacuri in aceeasi sec...se face usor. cu tab-uri sau mai multe ferestre...cand sunt din acelasi sat...poti baga asa vreo 3-4 atacuri in o sec. cand sunt din mai multe sate...si mai lejer :D

PS:eu chiar joc cu mozilla. azi am instalat opera sa vad eu care e smecheria cu el...si se pare ca merita datorita unor shortcut-uri pe care mozilla nu le are :(
 

DeletedUser

longbou...pe cont, intr-un anumit moment, nu poate fi decat un singur jucator. uite....vb cu cineva sa se logheze pe contul tau, cand si tu esti logat. o sa vezi ca el va putea intra, iar tie iti va da sesiune depasita.
concluzia...in orice moment, un singur jucator poate fi pe cont. ca fac cu schimbul, adica eu joc 10 ore, apoi alt jucator 10 ore, asta e alta treaba. nu cred ca la asta te refereai.

cat despre atacuri in aceeasi sec...se face usor. cu tab-uri sau mai multe ferestre...cand sunt din acelasi sat...poti baga asa vreo 3-4 atacuri in o sec. cand sunt din mai multe sate...si mai lejer :D

PS:eu chiar joc cu mozilla. azi am instalat opera sa vad eu care e smecheria cu el...si se pare ca merita datorita unor shortcut-uri pe care mozilla nu le are :(

pot juca 2jucatori pe cont cu "sid"...e ilegal si usor de prins cei care joaca asa (sau cel putin asa cred)...pe .net au fost banati mult din acest motiv si pe skype toti ma intreaba "hei you wanna sid with me?" :D la nivelul de pe .ro nu e nevoie de asa ceva orice jucator cu minime cunostinte poate face fata cu brio...
 

DeletedUser

cu motzilla
sa fim seriosi

Da, cu Mozilla Firefox...regret, recordul meu e doar 3/secunda. Nu reusesc sa ma misc mai repede de atata.

secundaptexplicatie.jpg
 

DeletedUser

pot juca 2jucatori pe cont cu "sid"...e ilegal si usor de prins cei care joaca asa (sau cel putin asa cred)...pe .net au fost banati mult din acest motiv si pe skype toti ma intreaba "hei you wanna sid with me?" :D la nivelul de pe .ro nu e nevoie de asa ceva orice jucator cu minime cunostinte poate face fata cu brio...
atunci de ce pe .ro se schimba sid-ul de fiecare data cand iesi de pe cont?
sau poate ca nu sunt asa cum mi-ai zis, de abia schimbasem 2 vorbe pe skype cand am intrat pe contul lui ISeeVoices si tu ti-ai dat seama de cat ma duce pe mine capul.
intelege ca daca joc in revansa nu trebuie neaparat sa fiu prost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@longbou: nu stiu la ce te referi...stiu ca sunt si oamnei cu caracter in revansa...dar nu inteleg de ce stau in revansa :)
 

DeletedUser

da si daca te uiti primul era cu 2 sec mai devreme
dar poate f1nu ca el le da cu firefox
:))

ti-am spus ca nu pot mai mult de 3/secunda. Cel cu 2 secunde mai devreme...deh...refleze proaste. Dar se poate, asta in cazul in care nu incerci sa sugerezi ca am facut ceva nepermis de regulament. ;)
 

DeletedUser

!!!!

:))) am intrat si eu 1 minut pe speed si sunt uimit=))) vam zis ca rvansa stie doar pe viteza mica !!! Din pacate doar 4 academii poate mai fac pana se termina:))) deci LOL un trib nu va mai ajunge vreti 10 sa nu va atace nimeni:))))))
 

DeletedUser

ti-am spus ca nu pot mai mult de 3/secunda. Cel cu 2 secunde mai devreme...deh...refleze proaste. Dar se poate, asta in cazul in care nu incerci sa sugerezi ca am facut ceva nepermis de regulament. ;)

nu eu in general nu acuz pe cineva in mod special mai ales pe tine care nu am avut cu nimic de-a face.
sau poate nu jucai pe contul asta
 

DeletedUser

@longbou: nu stiu la ce te referi...stiu ca sunt si oamnei cu caracter in revansa...dar nu inteleg de ce stau in revansa :)

poate pentru simplul fapt ca voi nu a-ti fost niciodata sa recunoaste-ti calitatile tribului revansa
totusi as vrea sa vad si eu ca o sa scrieti pe forum:

SPEED-UL ASTA REVANSA A FOST MAI BUNA

asta fara sa va sugerez eu sau altcineva
 

DeletedUser

cum indraznesti,longbou,cand ei sunt superlativul intruchipat?nu au luat bataie,nu e adevarat
 
Sus