Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser

Hunt si daca tot ai fost pe contul lui VALJAN sper ca ai invatat cum se fac niste planuri de atac individuale pt a lua sate.

Tura asta lectia a fost gratuita. Pe speedul viitor daca aud ca ai facut ca mine am sa iti cer drepturi de autor......

:D:D:D:D:D:D:D:D A fost comedie runda asta.( Sincer am bagat ca migul de dumineca pana azi pe speed avand in vedere ca m-am ocupat singur de cont.)

O sa dureze pana o sa aveti placerea sa ma aveti adversar, sau de ce nu membru de trib.


Hai bafta tuturor. Ma intorc pe L1 sa ma plictitsesc. Mi-am luat portia de SPEED;);)
 

DeletedUser

eu am fost pe contul lui valjan,insa i-am pregatit satele de atac,si cam atat,de pe contul lui,nu este meritul meu de atacator.nu cred ca are rost sa scriem amanuntele aici,ceea ce voiam sa spun este ca uneorisunt sitteri,pe care voi nu ii vedeti ca fiind sitteri,deci nu mai caracterizati actiunie unui jucator,caci pot fi de fapt alte persoane.cine ar rezista continuu pe un speed asa de lung,si mai ales la noi,care suntem numerosi.asta era singura precizare.
 

DeletedUser370

=))))
sunteti coma :d
huntere....sau cum ti s-o zice...o fi greu vere sa faci fata la 3 triburi? asta din moment ce doi jucau? wassaby si noryaky? nu e nu? in fine.

un lucru ma bucura...mi-ati alimentat apetitul de joc :D acum am eu chef de "revansa" =)) astept urmatoru speed...care sa fie speed vere. nu 100 sa lesini pana iti face o cladire :)) o sa vedeti atunci ce poate sa faca "SWORD" :D
 

DeletedUser

Harvy conteaza pe mine la urmatorul speed. (Dar sa fie de week:(:( ca e criminal de obositor sa joci pe speed o sapt.)
 

DeletedUser

=))))
sunteti coma :d
huntere....sau cum ti s-o zice...o fi greu vere sa faci fata la 3 triburi? asta din moment ce doi jucau? wassaby si noryaky? nu e nu? in fine.

un lucru ma bucura...mi-ati alimentat apetitul de joc :D acum am eu chef de "revansa" =)) astept urmatoru speed...care sa fie speed vere. nu 100 sa lesini pana iti face o cladire :)) o sa vedeti atunci ce poate sa faca "SWORD" :D

o sa vedeti ce face si 24/24...la sfarsit poate o sa ramanem decat noi si SWORD si sa ne luptam intre noi, dar sa fie o lupta cinstita si sa ramanem prieteni in afara rundei binenteles (noi nu vom refuza o lupta cinstita niciodata)...cred ca ar fi o lupta destul de echilibrata dar daca joc eu nu prea aveti sanse :rolleyes: kidding :*
 

DeletedUser370

o sa vedeti ce face si 24/24...la sfarsit poate o sa ramanem decat noi si SWORD si sa ne luptam intre noi, dar sa fie o lupta cinstita si sa ramanem prieteni in afara rundei binenteles (noi nu vom refuza o lupta cinstita niciodata)...cred ca ar fi o lupta destul de echilibrata dar daca joc eu nu prea aveti sanse :rolleyes: kidding :*

atata timp cat ma distrez, mie nu-mi pasa daca iau sau pierd sate :D speed-u e pt distractie si pt a-ti face prieteni, nu pt a te certa cu unu si cu altu ca de ce iti ia sate etc.
nu m-ar detanja sa ne incercam fortele...chiar m-as bucura :p. desi e aproape clar ca o sa ne bateti, dar...WTF. e un joc :D
 

DeletedUser2404

o sa vedeti ce face si 24/24...la sfarsit poate o sa ramanem decat noi si SWORD si sa ne luptam intre noi, dar sa fie o lupta cinstita si sa ramanem prieteni in afara rundei binenteles (noi nu vom refuza o lupta cinstita niciodata)...cred ca ar fi o lupta destul de echilibrata dar daca joc eu nu prea aveti sanse :rolleyes: kidding :*

nu stiu de ce parte o sa ma bag, cu toate ca nu cred ca o sa ma primiti la voi, dasta o sa intru de partea lu harvy cred :D
 

DeletedUser

Titlu laba de urs atacă satul lui omyno 2 (511|505)
Expediat 29.07.08 01:59
Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

25.0%
Moral: 100%

Agresor: laba de urs
Sat: 014. Grasu XXL (514|496) K45

Număr: 0 0 7819 0 0 1965 0 274 136 26 0 0
Pierderi: 0 0 2210 0 0 507 0 71 38 7 0 0

Apărător: omyno
Sat: 009. Eminem (511|505) K55

Număr: 2914 2500 2048 100 867 59 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 2914 2500 2048 100 867 59 0 0 0 0 0 0


Pradă: 60.960 60.960 60.960 182880/182880
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 10
Distrugeri prin catapultă: Zid distrus de la nivelul 10 la nivelul 7
 

DeletedUser

=))))
sunteti coma :d
huntere....sau cum ti s-o zice...o fi greu vere sa faci fata la 3 triburi? asta din moment ce doi jucau? wassaby si noryaky? nu e nu? in fine.

un lucru ma bucura...mi-ati alimentat apetitul de joc :D acum am eu chef de "revansa" =)) astept urmatoru speed...care sa fie speed vere. nu 100 sa lesini pana iti face o cladire :)) o sa vedeti atunci ce poate sa faca "SWORD" :D

daca nu s-ar putea sa jucati speed cu "opera" ce v-ati face
:p
 

DeletedUser

Hunt si daca tot ai fost pe contul lui VALJAN sper ca ai invatat cum se fac niste planuri de atac individuale pt a lua sate.

Tura asta lectia a fost gratuita. Pe speedul viitor daca aud ca ai facut ca mine am sa iti cer drepturi de autor......

:D:D:D:D:D:D:D:D A fost comedie runda asta.( Sincer am bagat ca migul de dumineca pana azi pe speed avand in vedere ca m-am ocupat singur de cont.)

O sa dureze pana o sa aveti placerea sa ma aveti adversar, sau de ce nu membru de trib.


Hai bafta tuturor. Ma intorc pe L1 sa ma plictitsesc. Mi-am luat portia de SPEED;);)

de ce am impresia ca planurile tale nu au fost tocmai bune impotriva mea?
:D
 

DeletedUser

daca nu s-ar putea sa jucati speed cu "opera" ce v-ati face
:p

pe .ro eu joc cu firefox :) poti sa verifici ca am facut un topic la "intrebari" deoarece nu imi merge opera pe triburile.ro, si totusi iti pot confirma cativa jucatori ce atacuri am dat asuprea lor.
 

DeletedUser

mdea .. rvansa .. penibil penibil penibil
Cum sa te lauzi ca ai "nimicit" pe adevaratii jucatori, cand ei au anuntat ca nu o sa joace.. si-a facut lumea cont sa vada ce misca, nu sa joace.
Speedurile de 100 is 100% dedicate rvanselor, asa mai fac si ei gura mare :rolleyes:

Si hunt, arata-mi un speed de peste 200 in care rvansa sa fi facut ceva.

Zicea si ala "nu ati reusit sa ne scoateti din top 50" poi pe un speed top 50 conteaza? Daca esti pe locu 50 pt revanseri esti BUN.
Pt unii conteaza doar locurile 1,2,3 ...
 

DeletedUser

daca numai locurile 1,2,3 conteaza,numai cei ce au ajuns vreodata pe acele locuri sunt buni?restul?

hm.ce conceptie si la voi.pai pentru unul care de la runda la runda urca in locul obtinut de el,este o performanta,fie si numai o urcare de o pozitie,si chiar daca nu,experienta in speed,este mai mult decat multe,multe zile de alte lumi,deci eu zic sa fim un pic mai ingaduitori pentru a putea purta un dialog,altfel,nu are sens sa ne tocim nervii pe aici.oricum,o victorie clara,runda aceasta,ce unii o anticipau ca fiind a celor din RFG,sau cum s-or fi numit ei.sa stiti ca am ratat startul,noi cei din Rvansa,si nu a fost usor sa razbim.dar voi,niciodata nu aveti demnitatea sa recunoasteti meritele unuia care,macar in anumite privinte,sunt mai buni.deci,mai aveti nevoie de ceva spirit de sportivitate.in ceea ce ma priveste,probabil,daca nu va aparea ceva neprevazut,voi acorda satele camarazilor,dar prin lupta,cine va dori puncte,le voi oferi prin lupta sprotiva,dar fara injurii si dusmanii.m-am saturat de oameni uriciosi,care nu vor sa accepte o realitate.daca nu eram buni,nu mai eram pe primul loc.voi nu ati facut niciodata harta atat de albastra,stimabililor.
 

DeletedUser4863

Hunt tot respectul meu pt tine ca jucator si tot ce faci pt revansa jos palaria un caracter deosebit. Dar in tribul acela am remarcat doar 3-4 persoane care sunt dedicate jocului.(poate ca ceilalti nu au avut placerea de a comunica cu mine.)
Acele persoane sunt :

vecinubr

longbou

nu satu sa caut acum pt ca-s somnoros ceva de genu hiena .... in rest

Valjan

Puncte puncte puncte .....

Si ce am remarcat eu in cele 4 zile petrecute in revansa.

1. Se comunica doar prin mesaj joc.(poate ca nu au avut placere sa comunice cu mine)

2.Se cauta sitter non-stop.(exceptie persoanele de mai sus.)

3.Am spart N sate pt N persoane ca sa creasca mari si nu au stiut sa le apere.

4.Ceri Sprijin persoane OnLine se certau pe un sat si se atacau intre ei........Sprijin ciuciu doar 1000 cavaleri grei vecinubr.
Ma baga Alexchamp in seama jucator cu 17 sate sau poate chiar mai bine intra inapoi in trib...si nici macar o sulita nu mi-a trimis.

5. Au ajuns chiar sa isi atace Academia ( Noroc cu hunt ca nu doarme)

Concluzie: speed de 200 Never win revansa ....

Cat despre 24/24 SDS-M sau celalalte RFG sau SNOW care este acum jos palaria colegilor. Daca imi permiteti sa spun colegilor pt ca jucam acelasi joc chiar daca pana acum am facut parte din triburi diferite.

Nu o sa aveti rivali pe triburile niciodata. ro


Toate cele bune tuturor.


PS: bestialule & b3st imi cer scuze daca v-am deranjat cu ceva din partea mea multa sanatate si toate cele bune.
 
Sus