Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser

:)
ai idee cati sitteri am avut in grija?acum pot sa iti spun,ca nu mai sunt atat de vulnerabil.v-am atacat in disperare,cel putin in prima parte a jocului,chiar am sa aduc rapoarte.si eu am intrat ceva mai intarziat,iar Valjan si mai intarziat.dar eu stiu sa joc in echipa,daca nu aveam atacant,mergeam in atac,acum sunt pe post de "portar".nu stiu daca veti intelege.
:)

eu am fost si valjan,am fost si DON GILII si laba de urs,si hiena buna am fost si sitter la userul asta nou al lui selejan,ca nu il stiu pe de rost,si avara,si inca vreo 10 nume cel putin.repet,daca vreit,am rapoartele de primire jucator de vacanta.deci,am dreptul sa vorbesc,caci,eu am luptat.dar in conditiile initiale,aveam structura strict defensiva,si atacurile erau mai degraba tatonari si replici de intimidare decat atacuri veritabile.tu ai fi putut ataca de pe locul 50 pe vreunul din top?ar fi fost fatal,si nu am riscat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hunt324ever: sti unde suntem? pe plaja, sau la munte, eu personal am fost in valcea la concert vama :) acolo suntem...noi ne distram in timp ce voi stai pe caldura asta in casa si jucati speed 100...acum poate sunt paranoic dar cred ca noi suntem mai castigati ca voi.
 

DeletedUser

:)
iar Valjan si mai intarziat.dar eu stiu sa joc in echipa,daca nu aveam atacant,mergeam in atac,acum sunt pe post de "portar".nu stiu daca veti intelege.
:)
Atunci ridicai statuie lu D@rk EviL ... Inaptii ce sunteti ... !!

Milogeala face multe ...


ati corupt un copil de 9 ani sa va dea satele "satele lu trusca" =)) cum spuneam Statuie sa ii faceti !
 

DeletedUser

eu stii unde am fost runda asta?
am fost afara din tzara,daca te intreaba cineva.dar nici asta nu am facut-o publica,ati fi avut informatii,si putea sa ne coste.deci....sa nu cumva crezi ca voi sunteti vip-uri si noi suntem cei care dormim prin baraci.eu pot intra si in roaming pe triburile,dar am preferat sa las inlocuitor,chiar daca are doar un amarat de 586.

e eram pe o terasa in strainatate si il intrebam pe frate-meu cum merge treaba ,si ii spuneam cum si ce fel sa faca,cum credeam eu de cuviinta.pentru ca am dorit VICTORIA.si pot lupta cu voi,si daca as merge la examene(am pierdut 2 examene din cauza speed-ului,am mai spus-o pe forum) se joaca de mult pe telefonul mobil.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu stii unde am fost runda asta?
am fost afara din tzara,daca te intreaba cineva.dar nici asta nu am facut-o publica,ati fi avut informatii,si putea sa ne coste.deci....sa nu cumva crezi ca voi sunteti vip-uri si noi suntem cei care dormim prin baraci.eu pot intra si in roaming pe triburile,dar am preferat sa las inlocuitor,chiar daca are doar un amarat de 586.

daca ma intreaba cineva? pe cine crezi ca intereseaza..
Desi nu te cred, poate ai dreptate dar te asigur ca restul celor din revansa au stat la pc multe ore pe zi ;) poate le faci o schema despre cum e sa ai o viata reala, binenteles daca nu cumva e nevoie sa iti faca si tie cineva una.

Orice runda (runda frate nu speed 100) la care noi vom participa in proportie de 50% voi veti sta la margine si asta a fost dovedit.

Eu sunt putin uimit deoarece toata lumea de pe www.triburile.ro va spune ca nu e nimic de capul vostru si ca sunteti praf dar voi tot nu va dati seama :rolleyes:
 

DeletedUser

Atunci ridicai statuie lu D@rk EviL ... Inaptii ce sunteti ... !!

Milogeala face multe ...


ati corupt un copil de 9 ani sa va dea satele "satele lu trusca" =)) cum spuneam Statuie sa ii faceti !

scrii agramat si fara sens.nu mai folosi persoana a 2 plural la adresa mea,caci nu stiu despre ce vorbesti,si nu cred ca a fost esentiala acea actiune,si daca a fost reala cum spui tu.esential in moralul oricarei lupte,este liderul,iar daca liderul cade,toti luptatorii sunt demoralizati.oare despre cate batalii ai obtinut informatii mai amanuntite?da,revin la istorie.
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D:D:D:D:D atat pot sa fac. AM ras incontinuu 4 zile.

Acum aveti in sfarsit posibilitatea sa imi luati satele. Mie mi-ar fi rusine sa fiu intr-un trib de 120 oameni, sa lupt impotriva a 2 oameni si sa ma laud ca am castigat harta.

Cum nu am pierdut nici un sat in aceste zile , si 90 % din sate sunt de la dumsmani nu pot decat sa ma laud ca sunt BUN. Sunt sigur ca si in Revansa erau jucatori buni pe acest speed dar saracii din cauza unei idei tampite de a face triburi mamut nu si-au putut arata calitatile.

Ar fi fost o runda interesanta cu 3-4 triburi pe harta. Hunt nu stiu cine esti, am auzit prima oara acum de tine dar frate...nu te mai lauda ca ai castigat harta deoarece nu ai luat nici un sat de la dusmani. Au luptat altii. Tu nu ai nici un merit.
 

DeletedUser

daca ma intreaba cineva? pe cine crezi ca intereseaza..
Desi nu te cred, poate ai dreptate dar te asigur ca restul celor din revansa au stat la pc multe ore pe zi ;) poate le faci o schema despre cum e sa ai o viata reala, binenteles daca nu cumva e nevoie sa iti faca si tie cineva una.

Orice runda (runda frate nu speed 100) la care noi vom participa in proportie de 50% voi veti sta la margine si asta a fost dovedit.

Eu sunt putin uimit deoarece toata lumea de pe www.triburile.ro va spune ca nu e nimic de capul vostru si ca sunteti praf dar voi tot nu va dati seama :rolleyes:

daca noi suntem praf,asa o fi,dar ce praf sunt cei pe care noi i-am facut praf?
 

DeletedUser1514

:)
ai idee cati sitteri am avut in grija?acum pot sa iti spun,ca nu mai sunt atat de vulnerabil.v-am atacat in disperare,cel putin in prima parte a jocului,chiar am sa aduc rapoarte.si eu am intrat ceva mai intarziat,iar Valjan si mai intarziat.dar eu stiu sa joc in echipa,daca nu aveam atacant,mergeam in atac,acum sunt pe post de "portar".nu stiu daca veti intelege.
:)

eu am fost si valjan,am fost si DON GILII si laba de urs,si hiena buna am fost si sitter la userul asta nou al lui selejan,ca nu il stiu pe de rost,si avara,si inca vreo 10 nume cel putin.repet,daca vreit,am rapoartele de primire jucator de vacanta.deci,am dreptul sa vorbesc,caci,eu am luptat.dar in conditiile initiale,aveam structura strict defensiva,si atacurile erau mai degraba tatonari si replici de intimidare decat atacuri veritabile.tu ai fi putut ataca de pe locul 50 pe vreunul din top?ar fi fost fatal,si nu am riscat.

Eu zic sa taci pentru ca nu iti dai seama ce spui.
Ar insemna ca toate atacurile alea date ca n00bii, au fost date de tine. Probabil tot tu ai lansat si nobilii aia insotiti de spioni. :)
BRAVO, priceputule! ;)





daca noi suntem praf,asa o fi,dar ce praf sunt cei pe care noi i-am facut praf?
Nu VOI, ci EI, tu nu te enumeri printre ei. ;)
 

DeletedUser

:)


eu am fost si valjan,am fost si DON GILII


Aoleuuu tu ai fost Valjan???Mai bine tinea-i gura inchisa. Esti pe primul loc la noobi. Daca ma provoci intru inapoi pe cont sa le arat tuturor ce atacuri ai dat. Si aproopo ti-am luat 4 sate :p:p:p singur din 4 planuri de atac.

Maestreee esti slab
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D:D:D:D:D atat pot sa fac. AM ras incontinuu 4 zile.

Acum aveti in sfarsit posibilitatea sa imi luati satele. Mie mi-ar fi rusine sa fiu intr-un trib de 120 oameni, sa lupt impotriva a 2 oameni si sa ma laud ca am castigat harta.

Cum nu am pierdut nici un sat in aceste zile , si 90 % din sate sunt de la dumsmani nu pot decat sa ma laud ca sunt BUN. Sunt sigur ca si in Revansa erau jucatori buni pe acest speed dar saracii din cauza unei idei tampite de a face triburi mamut nu si-au putut arata calitatile.

Ar fi fost o runda interesanta cu 3-4 triburi pe harta. Hunt nu stiu cine esti, am auzit prima oara acum de tine dar frate...nu te mai lauda ca ai castigat harta deoarece nu ai luat nici un sat de la dusmani. Au luptat altii. Tu nu ai nici un merit.


LAUDA DE SINE NU MIROASE-A BINE,nu am spus-o eu,ci doar am reamintit-o.eu nu m-am laudat ci doar am spus ca Rvansa a invins,desi inca este timp suficient sa rasturnati situatia.

o parte din acei altii,am fost si eu,cand tot tribul era la somn,eu am vegheat ca sa ocup o pozitie strategica,si chiar am sa aduc aici log-uri,dupa ce ies de la somn.eu eram singur activ in Rvansa,Rvnsa2 si Rvnsa3,cu cativa useri,care am insistat sa ii preiau ca sa pot monitoriza activitatea din cele 3 triburi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scrii agramat si fara sens.nu mai folosi persoana a 2 plural la adresa mea,caci nu stiu despre ce vorbesti,si nu cred ca a fost esentiala acea actiune,si daca a fost reala cum spui tu.esential in moralul oricarei lupte,este liderul,iar daca liderul cade,toti luptatorii sunt demoralizati.oare despre cate batalii ai obtinut informatii mai amanuntite?da,revin la istorie.

ce imi vorbesti cu mie aici ? ...


pe baza asta merg eu :
eu am fost si valjan

Pe scurt : v-ati milogit la D@rk Ev!L sa va dea satele iar ... Ev!L a trimis toate trupele la Valjan apoi au venit Hienele fomiste dupa tot ce inseamna MOCA !

PS : la aceasta actiune a participat si Tunings ....
 

DeletedUser

daca noi suntem praf,asa o fi,dar ce praf sunt cei pe care noi i-am facut praf?

esti penibil "amice"...vorbesti sa nu adormi...de cate ori sa repet?

1.voi sunteit 3 triburi
2.noi nu am jucat
3.sunteti praf tandari
4.lasati-va de joc copii infantili
5.ma duc afara
6.voi o sa stati sa va rupeti ochii in fatza pc-ului toata noaptea iar
7.concluzie? mi-e mila de voi

hainuinimic
 

DeletedUser

De cate ori sa mai zic ca eu si Harvy am dat stergere la conturi.(dureaza 5 zile pana se sterg)



Harta e inchisa. NU mai au cu cine sa se mai lupte.
 
Sus