sunt atacat de Agramati :)) Top

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început

DeletedUser12715

AGRAMÁT, -Ă, agramaţi, -te, adj., s.m. şi f. 1.. Adj., s.m. şi f. (Persoană) care face greşeli elementare de limbă; p. ext. ignorant, incult. 2. Adj. Care conţine greşeli elementare de gramatică şi de ortografie. – Din lat. agrammatos.

sunt blestemat doar de la ei primesc mesaje :D, revin cu ideea mea, ar trebui sa se dea un mic test la inscrierea in triburi.ro

2.
Important a spus:
k t a astăzi la ora 20:59
Nu il mai ataca pe [player]sorrinache[/player] ca o sa ai deaface cum mn.eu sper sa ne inteleg cu vorba buna

:rolleyes:
1.
salutare a spus:
sorrinache astăzi la ora 19:02
RETRAGETI TRUPELE PANA NU E TARZIU
IAO CA PE UN AVERTIZMENT
:D:D:D


Daca mai aveti si voi mesaje primite de la 'telectuali', postati-le sa vedem cine ajunge pe primul loc
 

DeletedUser7072

ba nu esti blestemat. eu sunt blestemat :D

aveam si eu o gramada din astea. poate am si trimis, in graba mai omit cate o litera:(
 

DeletedUser12715

facem pariu ca in max 30 de zile fac o colectie de 50 de mesaje de acest gen ??
 

DeletedUser

Nu sunt chiar on-topic pentru ca mesajul asta l-am primit de la unul pe care il atacam [intre timp l-am innobilat]

Titlu SUGI RAU
Partener de discuţie flord
flord în data de 13.09. la ora 20:57


Mancamiai [cenzurat] de nehalit prost si sarac ce esti!!!
 

DeletedUser

tonyman astăzi la ora 11:28
************************[/B] ca tot esti in trib cu mori

*TW* astăzi la ora 12:26
Ai vrea sa te raportez, nu-i asa?

N-o sa se-ntample. Prefer sa-ti iau satul ;]

Hai, relaxeaza-te. Ce crezi ca esti primul fraier sau ultimul care pierde un sat dupa ce a muncit la el o luna?

Te pup!

===================================

L-am innobilat...

ce ar fi ca pe viitor sa nu mai utilizezi asemenea citate?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12715

:D dar vad ca se aduna, sper sa nu ajungem sa fim o minoritate:)
 

DeletedUser8715

pe fiecare lume ar trebuie sa fie cineva care sa-i invete sa scrie...:(
e jenant sa nu stii sa scrii corect nici macar o injuratura:D
 

DeletedUser1195

:) dar nu trebuie sa le cautati cu lumanarea.Posturi agramate gasiti cu duiumul chiar aici pe forum.Trebuie doar sa aveti rabdare si sa rasfoiti.:)
 

DeletedUser

Cele mai sinistre sunt mesajele intitulate sal si prin care vreun dobitoc incerca sa te recruteze cu un text imbecil, plin de prescurtari inepte si greseli impardonabile.

De obicei dobitocii incheie cu "cum vrei, e alegerea ta" [ma rog, fara virgula].

Pai bine-nteles ca este alegerea mea, ce p_la mea, ca doar n-o sa-mi intreb hamsteru' ce parere are el...
 

DeletedUser

Cele mai sinistre sunt mesajele intitulate sal si prin care vreun dobitoc incerca sa te recruteze cu un text imbecil, plin de prescurtari inepte si greseli impardonabile.

De obicei dobitocii incheie cu "cum vrei, e alegerea ta" [ma rog, fara virgula].

Pai bine-nteles ca este alegerea mea, ce p_la mea, ca doar n-o sa-mi intreb hamsteru' ce parere are el...
ăăă... dacă zici tu...

eu dacă scriu prietenilor sau mai ştiu eu cui pot să "intitulez" mesajul ceva de genul fhvrtbvubac sunt dobitoc?
 

DeletedUser8715

eu dacă scriu prietenilor sau mai ştiu eu cui pot să "intitulez" mesajul ceva de genul fhvrtbvubac sunt dobitoc?

ar fi ceva:D

@sylvestru...tu cum "intitulezi" mesajele? "pa", trimiteri in origine, "traiasca regele"....sau?:confused:
 

DeletedUser7072

cred ca ideea lu sylvestru se referea mai mult la continut. intradevar majoritatea mesajelor idioate de recrutare au titlu "sal".

eu de obicei cand trimit mesaje cu titlu "sal" necunoscutilor verific numai daca sunt online. sa stiu cand sa trimit nobilii
 

DeletedUser

tonyman astăzi la ora 11:28


*TW* astăzi la ora 12:26


===================================

L-am innobilat...

:)) cum maaa:)) cum sa dai inapoi un mesaj ca asta:))=)))))
imi pare rau dar sunt noi si nu imi vine sa cred:))

@topic si io care credeam ca a disparut toata lumea buna de pe triburile.. am uitat de forumul extern :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ăăă... dacă zici tu...

eu dacă scriu prietenilor sau mai ştiu eu cui pot să "intitulez" mesajul ceva de genul fhvrtbvubac sunt dobitoc?

Probabil ca as crede ca esti un dobitoc cu deficiente neuro-motorii care tocmai a decedat si caruia i-a cazut capul pe tastatura.

Nu este cazul tau. Tu esti un geniu.
 
Sus