sunt atacat de Agramati :)) Top

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început

DeletedUser

OMG, fetelor, aveti cumva sarcasmometrele stricate?
sarcasm_meter.jpg

Eu cred ca este mult mai grav...
domotwak.gif
domotwak.gif
domotwak.gif
 

DeletedUser177

hei.... Sylvestre.... sau cum te-o chema, dar pari ca tu cam faci atac la persoana... nu-mi plac aprecierile de nici un gen, din cate vad, te cam agati de ceilalti forumisti..... si nu-mi place... Nu mai stiu echipa care se ocupa de joc si de forum, dar pentru ce scrii tu, probabil ca ai merita un avertisment.... Nu zic asta in mod special, sau sa te amenint, dar ceea ce faci tu nu-mi place si din cate vad nici altora nu le place.... te rog las-o mai moale cu atacurile astea ok?


@Ah si sa nu uit.... Stii macar ce inseamna sarcasm? Nu valoarea lui din dictionar, ci mai degraba valoarea lui in societate.... ?
 

DeletedUser

Probabil asa ii zice tac-tu lu' ma-ta [pasarica mica, adica] cand vine beat de la colt dar de unde stii tu sau fratele tau gargamel cata experienta am eu?

Si de unde atata suparare? Sunteti si voi printre dobitocii care scriu mail-uri intitulate sal?

Dra pasarica, imi este mie jena de prostia ta.
Din cate imi aduc eu aminte nu te-am jignit si nu m-am legat de preacuviosii tai parinti. Pacat ca au adus pe lume un exemplar ca tine...Sper ca sunt multumiti :D

Incearca sa iei cartea de gramatica intr-o mana si DEX-ul (sau DOOM-ul) in cealalta mana si dupa ce le studiezi bine sa incepi sa postezi.

LE: secule lasa-l tata ca nu ai cu cine. Daca ne-am cobora la mintea unora...am da in balbaiala si poate ne-am prosti si noi astia mai "tampi" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dra pasarica, imi este mie jena de prostia ta.
Din cate imi aduc eu aminte nu te-am jignit si nu m-am legat de preacuviosii tai parinti. Pacat ca au adus pe lume un exemplar ca tine...Sper ca sunt multumiti :D

Incearca sa iei cartea de gramatica intr-o mana si DEX-ul (sau DOOM-ul) in cealalta mana si dupa ce le studiezi bine sa incepi sa postezi.

LE: secule lasa-l tata ca nu ai cu cine. Daca ne-am cobora la mintea unora...am da in balbaiala si poate ne-am prosti si noi astia mai "tampi" :D

a fost un moment de slabiciune din partea mea. promit sa nu mai fac. de obicei nu ma iau de toti ciumpalacii si nici nu jignesc, dar am fost trezit din mahmureala si nu apucasem sa consum cafeaua necesara revenirii la starea normala. :eek:
 

DeletedUser

a fost un moment de slabiciune din partea mea. promit sa nu mai fac. de obicei nu ma iau de toti ciumpalacii si nici nu jignesc, dar am fost trezit din mahmureala si nu apucasem sa consum cafeaua necesara revenirii la starea normala. :eek:

Ai grija data viitoare...sa consumi cafeaua...BTW Unde e cafeaua mea?!:confused:
 

DeletedUser

Sylvestre, faptul ca incerci sa-ti scoti cafeaua fierbinte din chiloti cum insulte, nu face decat sa te puna intr-o situatie si mai proasta. Si nu inteleg de ce vrei tu sa fii curca printre oameni, in loc sa fii om ca toti oamenii. Vrei tu sa fii curca? N-am nimic impotriva. Da' curca se duce si ciuguleste cu semenii, nu sta pe capul oamenilor la masa.

Sper c-ai inteles...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am io un preten care are o vorba: ma asta!!! iti place sa te bagi in seama cu smecherii? asa si silvestru nostru. iel sa fie sanatos. sa il lasam sa isi roada unghiile. io nu mai comentez la adresa lui.
 

DeletedUser

Girls, YOU EPICALLY FAIL! Va rog, nu mai scrieti sub influenta alcoolului. Un om beat este un spectacol dezolant dar o femeie...

2272102510_9a97207945.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Corect. Am cautat cu un motor de cautare dupa numele tau si-am mai gasit o poza:

28_05_2004_0716_2.jpg


Oare are vreo legatura dimensiunea turbanului cu [non]calitatea postarilor tale?

Hai, uimeste-ma, mai baga un "........ăăăă........"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

păi cum să-ţi lămuresc, turbanul e aşa mare fiindcă astupă capul la fel de mare, care la rândul său protejeză creierul, foarte mare şi cu multe încreţituri (dacă înţelegi ce înseamnă asta)
submasa.gif
rofl.gif

iar barba = înţelepciunea mea



PS Please die :eek:)
clown1.gif
 

DeletedUser177

PS Please die :eek:)

I agree.... Pretty please from me :rolleyes: chiar te rog domnul narcisist sa te duci sa-ti sapi singur groapa si sa te arunci in ea... Nu imi transmiti nimic cu nick-ul ala al tau Silvestre... Doar ca ai vrea sa il manaci pe Tweety eventual... dar nimic mai mult... si..... incearca sa imi rasp la intrebarea care ti-am pus-o dar tot nu esti in stare sa raspunzi la ea.... :D :rolleyes:


@Adica asta:
@Ah si sa nu uit.... Stii macar ce inseamna sarcasm? Nu valoarea lui din dictionar, ci mai degraba valoarea lui in societate.... ?
 

DeletedUser177

Da, doar pare. Credeti-ma pe cuvant...

... dar nici la spam nu-l intrece nimeni :D

Imi pare sincer rau ca nu l-ai cunoscut pe hades.... zeul nostru... nu era nici unul ca el... cel mai tare in joc... si cel mai tare la spam.... acum poate ca il stii pe flamer... :D un urmas demn de el, sincer... :D
 

DeletedUser3919

cine oare iubeşte spamerii?

spam = reclamă

http://en.wikipedia.org/wiki/Spam_(electronic)

spam = acele mesaje pe e-mail care ţin de slăbit, că ai moştenit milioane, să-ţi creşti ce mai ai tu...

Din cate stiu eu spam-ul nu este sinonim cu reclama. Ca de cele mai multe ori are un caracter de publicitate, este partea a doua. Se refera intr-adevar la expedierea mesajelor electronice nesolicitate.

Si ceea ce am scris eu, tu sau Sylvestru, poate fi considerat mesaj electronic.

Avand in vedere raspunsul tau, apoi nu ma mira de ce Sylvestru a raspuns pe masura... Cand unul vrea sa arate cat e de destept, apoi, din iubire crestineasca tre sa-l ajuti, asa ca te faci tu prost. Ati cerut si ati primit...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se numeşte offtopic, nu spam

da, e mesaj electronic, dar nu are caracter publicitar... sau are?
 

DeletedUser8835

cum am vazut in descrierea unui trib candva..."daca prostia ar zbura, triburile.ro ar fi aeroport"..isi mai are rost topicul asta?
 
Sus