T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

se iubeste si nu prea :)
ca de fiecare data, mare harababura in ls-ax :)
dar ne revenim ca de fiecare data, ca sa putem avea iar alta harababura.. s.a.m.d.
 

DeletedUser

Razboiul TDK vs LS-AX s-a incheiat printr-un mariaj, sper ca unul reusit. Ei ne-au promis ca ne furnizeaza iarba, noi ca o fumam.
Rog un moderator sa inchida topicul, acum suntem o famile frumoasa si fericita, prin urmare, nu-si mai are sensul.
 

DeletedUser

va anuntam ca din acest moment razboiul cu LS-AX si AXAN inceteaza si vom deveni aliati, nu ma intrebati de ce dar toata conducerea TDK fumase prea mult si asa am decis dupa ce conducerea lor ne-a furnizat iarba de buna calitate"
toata conducerea T.D.K.
PS un pic "luata"
 

DeletedUser

va anuntam ca din acest moment razboiul cu LS-AX si AXAN inceteaza si vom deveni aliati, nu ma intrebati de ce dar toata conducerea TDK fumase prea mult si asa am decis dupa ce conducerea lor ne-a furnizat iarba de buna calitate"
toata conducerea T.D.K.
PS un pic "luata"



satele din mijlocu tribului die. le ai blindate ?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
cea mai mare tampenie pentru LS-AX tradarea aliatilor Die. si pactizarea cu dusmanul de o viata Scitii. poate isi aduce aminte domnul gica008 cat s-a rugat de andurill sa ii ofere o alianta si cu cat sictir era refuzat. clar in razboiul die vsw scitii-ls-tdk tin cu die.
 

DeletedUser3357

cea mai mare tampenie pentru LS-AX tradarea aliatilor Die. si pactizarea cu dusmanul de o viata Scitii. poate isi aduce aminte domnul gica008 cat s-a rugat de andurill sa ii ofere o alianta si cu cat sictir era refuzat. clar in razboiul die vsw scitii-ls-tdk tin cu die.

situatia e neagra pentru ls-ax
nu e chiar asa de roz precum spuneti voi pentru scitii si tdk...
 

DeletedUser

Ls-ax practic s-a ingropat cu aceasta decizie.T.D.K. si Scitii mai devreme sau mai tarziu vor declara iar razboi celor din Ls-ax, iar atunci vor fi singuri.
 

DeletedUser

ksi lasa-te frate odata de acest forum:p....
acest topic trebe schimbat...Ls-AX au renuntat sa se mai bata cu Tdk
si dupa cum ziceam eu mai demult...Die fratilor trezitiva...Tdk nu e aliatu vostru!!
 

DeletedUser

da pe forum are voie sa vorbeasca doar conducerea triburilor?

Cand faci o declaratie pe forum, angajezi tribul din care faci parte si din cate tin minte, nu te-a mandatat nimeni din TDK sa reprezinti tribul pe forum.
Te rog sa te abtii de la orice afirmatie de genul acesta. Esti liber sa comentezi ce doresti, dar nu sa faci afirmatii in numele TDK.
Apel si la ceilalti membri TDK!
 

DeletedUser

Ls-ax practic s-a ingropat cu aceasta decizie.T.D.K. si Scitii mai devreme sau mai tarziu vor declara iar razboi celor din Ls-ax, iar atunci vor fi singuri.

daca LS-AX se vor dovedi niste aliati de nadejde si nu vom pati asa cum am mai patit noi pe L3 probabil ca vom ramane pana la sfarsit impreuna
 

cossu

member
Scor reacție
9
Cand faci o declaratie pe forum, angajezi tribul din care faci parte si din cate tin minte, nu te-a mandatat nimeni din TDK sa reprezinti tribul pe forum.
Te rog sa te abtii de la orice afirmatie de genul acesta. Esti liber sa comentezi ce doresti, dar nu sa faci afirmatii in numele TDK.
Apel si la ceilalti membri TDK!

Cata dictatura:)) Rositto, Jigsaw, Cristina..pe mine ma lasa-ti sa scriu aici???;)
 

DeletedUser

daca LS-AX se vor dovedi niste aliati de nadejde si nu vom pati asa cum am mai patit noi pe L3 probabil ca vom ramane pana la sfarsit impreuna

Die. v-a fost cel mai bun aliat de pana acum si sunteti pe cale sa le declarati razboi.
De ce ?Din cauza unei prietenii a 2 membri din cele 2 triburi.
Va folositi de ls-ax ca sa va blindeze satele, iar dc treaba o sa va mearga bine ei vor urma.

Nu uita...DACA o sa va mearga bine ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus