T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Die. v-a fost cel mai bun aliat de pana acum si sunteti pe cale sa le declarati razboi.
De ce ?Din cauza unei prietenii a 2 membri din cele 2 triburi.
Va folositi de ls-ax ca sa va blindeze satele, iar dc treaba o sa va mearga bine ei vor urma.

Nu uita...DACA o sa va mearga bine ;)

da de satele alea ale Lr. atacate de TDK kre erau blindate de voi ce ziceti ?:|
 

DeletedUser

da de satele alea ale Lr. atacate de TDK kre erau blindate de voi ce ziceti ?:|

Sate blindate?Au trimis 2-3 membri cateva sate sprijin unor aliati care au spus ca sunt atacati,nicidecum blindaje.Blindajele erau ale celor din lr.Voi sprijiniti aof deci...ciocu mic si joc de glezne.
Si nu mai incerca sa acuzi die ca nu a fost un aliat bun pt ca die. nu v-a recrutat din dusmani.Voi ati facut-o in 2 etape:
-fostii tlb din N;
-fostii M.T. ;

Cred ca ar fi mai bine sa nu mai vii cu acuzatii de acest gen.
 

DeletedUser

nu va mai certati ma :) daca e sa fie razboi.. sa curga sange ! daca nu e sa fie razboi sa curga sampanie.. deci :) oricum ceva tot curge :))
 

DeletedUser1385

atatea certuri ,atatea presiunii......inca nu vati obijnuit?:) tradarii si chesti dastea ,ce o fii o fii :) asa ca...incetatii cu chestile astea
 

DeletedUser

multa vorba saracia omului
as fi vrut sa raspund pe rand fiecaruia dintre voi dar nu am timpul necesar
daca suntem suparati pe die? nu in mod special, eu unul am crezut sincer ca vom incheia lumea 3 impreuna, ca o sa ne pazim unii altora spatele pana la sfarsit, eu unul am multi prieteni acolo si m-ar durea sincer sa-i vad atacati de colegii si prietenii mei din trib. Insa, cum bine stim cu totii, sunt pasarele in fiecare trib si unele ciripesc cateodata oferind informatii despre starea lucrurilor,
ce este deranjant in toata povestea asta, este ca in ciuda prieteniei personale cu multi dintre sciti eu am recomandat ferm tuturor membrilor TDK sa nu intervina . noi si die parca suntem in Turnul Babel, nu reusim sa comunicam deloc si asta din cauza unui ton din partea dumnealor care nu ne este deloc drag.
nu stiu ce va fi insa indiferent ca " va curge sange sau sampanie" este doar un blestemat de joc si nimic mai mult. nu merita sa ajungem sa ne uram pt asta.
de exemplu ALIAT care ne-a fost dusman pe harta de ziceai ca se sfarseste lumea, are doua conturi in Die., unul cu siguranta la noi , prin LS-AX, nu m-ar mira si prin scitii si nu moare nimeni si nici nu pot spune ca il urasc, ce a fost a fost, s-au facut multe mistouri la vremea respectiva sau s-au dat declaratii sforaitoare! Si?!!! am in Die. multi oameni dragi care sunt in lista de prieteni, ce o sa fac?; o sa-i sterg ?!! nop! poate va fi razboi poate nu sentimentele mele nu se vor schimba doar pt ca sunt in acel trib oameni care m-au suparat rau de tot si pe mine si pe multi dintre cavaleri.
sa fim sanatosi cu totii si sa dam dracu' seriozitatea asta de trei lei ca nu ne da nimeni bani ca sa ne pierdem clipe pretioase din viata pe un amarat de joc!


alex:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu toate acestea fiind spuse rog moderatorii pentru a doua oara sa inchida acest topic !
 

DeletedUser

saniy x tata iti doresc sa ajungi la marginea hartii !!!:)))))
nimic mai mult :D
mi-a facut placere sa ma bat cu voi cat timp am mai jucat aici , pe lumea asta , daca nu incepeati sa incercati sa cumparati conturi poate chiar va respectam
o seara buna tuturor
chiar si tie saniy x
e doar un joc
 

DeletedUser7905

:)

saniy x tata iti doresc sa ajungi la marginea hartii !!!:)))))
nimic mai mult :D
mi-a facut placere sa ma bat cu voi cat timp am mai jucat aici , pe lumea asta , daca nu incepeati sa incercati sa cumparati conturi poate chiar va respectam
o seara buna tuturor
chiar si tie saniy x
e doar un joc

tu fiind cine ? :cool:
 

DeletedUser7905

:)

de cand recruteaza T.D.K. din AoF ? :rolleyes:

11.09.
14:18 moi rox a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
14:18 Dvl21 a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
14:09 marusu a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
14:07 daoo a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
14:06 adistul a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
14:06 Crastavete a fost invitat de către eduttzu.
11.09.
13:27 BlackBliss a fost invitat de către PURPLE DRAGON

de ieri :))
 

DeletedUser

si ce daca recruteaza va roade invidia?:confused::eek::mad:

ma roade invidia pt ca eu mi-am rupt trupe si pierdut timp pt ei

Dupa Fly lord si Hell Pirates din TLB,TDK recruteaza din nou jucatori din randul dusmanilor Die.,asta arata cata nesimtire exista la un aliat vechi ca TDK
huuuooo tomberonezilor,altfel nu meritati
 

DeletedUser7905

:)

ma roade invidia pt ca eu mi-am rupt trupe si pierdut timp pt ei

Dupa Fly lord si Hell Pirates din TLB,TDK recruteaza din nou jucatori din randul dusmanilor Die.,asta arata cata nesimtire exista la un aliat vechi ca TDK
huuuooo tomberonezilor,altfel nu meritati

sa numai zicem de concedierea lu Gyca (blindat) si reinvitat dupa 24 ore ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus