T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cossu

member
Scor reacție
9
ehh....acuma si u ....
asa se procedeaza cand ai razboi cu un trib...
ii iei toti playeriisi dupaia zici k ai castigat razboiu :)) ==)))

este o strategie inteligenta deocamdata motivele recrutarilor sunt confidentiale....cine stie..cunoaste:d
 
Ultima editare:

DeletedUser

**** cum sa zic,dar voi sunteti inca aliatii nostri si recrutati din dusmanii nostri


tu ti-ai gasit sa ** ma yettisor tu care ti-ai innobilat intern conturile din tlb si ai fugit in die...tu care erai in tlb si jucai pe cont in die...dar erai loial pana la moarte tlb-ului si la prima combinatie ai plecat in die in loc sa-ti urmezi colegii in scitii sau unde s-or fi dus...nu mai ** tu de gradina altuia mai bine uita-te la tine...cand erai in tlb iti tremurau toate incheieturile acum in die ti-au dat calciu? te-ai ridicat si tu?

engy la ** ta de mai sus legata de recrutarile tdk a celor din nord care acu nu stiu cat timp eram in tlb....da acum trageti de noi sa venim in die...acum suntem buni aruncati vorbe in vant sa puneti paie pe foc...mai bine lasati conducerile ca stiu ele ce au de facut mai bine nu va mai loviti cu pumnii in piept ca daca luam istoria fiecaruia ar trebui sa pupati picioarele conduceri ca erati de mult la margine
 

DeletedUser7905

:)

tu ti-ai gasit sa ** ma yettisor tu care ti-ai innobilat intern conturile din tlb si ai fugit in die...tu care erai in tlb si jucai pe cont in die...dar erai loial pana la moarte tlb-ului si la prima combinatie ai plecat in die in loc sa-ti urmezi colegii in scitii sau unde s-or fi dus...nu mai ** tu de gradina altuia mai bine uita-te la tine...cand erai in tlb iti tremurau toate incheieturile acum in die ti-au dat calciu? te-ai ridicat si tu?

engy la ** ta de mai sus legata de recrutarile tdk a celor din nord care acu nu stiu cat timp eram in tlb....da acum trageti de noi sa venim in die...acum suntem buni aruncati vorbe in vant sa puneti paie pe foc...mai bine lasati conducerile ca stiu ele ce au de facut mai bine nu va mai loviti cu pumnii in piept ca daca luam istoria fiecaruia ar trebui sa pupati picioarele conduceri ca erati de mult la margine

tu de ce nu ai ramas loial TLB, numai te-ai dus in TDK? raspuns simplu : sa nu te duca Die la margine...
nimeni nu a tras de tine sa vii in Die :))) mai tii minte cand te rugai de mine sa-ti pun o vorba buna sa vii in Die ? sau cand erai O.S. sa vorbesc de o alianta/PNA ? eu ce ti-am zis ? din cate imi amintesc am zis "NU" la amandoua rugaminti ale tale ...asa k m-ai scuteste-ma si joc de glezne :))
 

DeletedUser

hai ma lasati prostiile astea .. asteptati sa vina razboiu *** o veni.. *** nu asta este.. ( dar va veni .. ) :rolleyes: pana atunci.. respectati-va aliatu.. dupaia respectati-va dusmanu
 

DeletedUser

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:28
ddaca vrei sa vi in die. sami spui astept raspunsul tau cel tarziu maine dim .

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:32
vad ca ai citit astept raspunsul.

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:32
da de ce sa intru in die?

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:33
pai ai fi de ajutor ..in special pt mine.. daca vrei nu te obliga.. dar e o sansa..

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:34
opf.. mah vrei sau nu ?

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:36
hmm
propunere destul de interseanta....
dar oricum nu cred ca plec...
pot sa te intreb ceva?
1 de ce sa intru in DIE,tocmai acum,cand incepe razboiul pana acuma nu va-ti gandit sa ma chemati?
2 cu ce ii mai bun DIE?oare ma va ajuta mai mult Tribul DIE?

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:37
mah , eu am ales cativa care am vrut sa fiu prieten ..tu si kaara ati fost printre. ei . die. sunt ajutatori dar daca tie itzi place tdk, potzi sta acolo ...

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:39
nu te obliga nimeni ..daca vrei sa vi spui akuma..

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:45
mah spune da sau nu :)?

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:46
am inteles...
sa iti zic tie ceva...
in primu rand trib ca si TDK,nu am mai vazut,ii ceva special,frumos si un trib in care ma simt excelent,unit si nu in ultimul rand,nu da mesaje celor din DIE,sa intre la noi,ca NOI,suntem TDK,si TDK nu FACE ce face DIE!
o seara buna iti doresc si spun un NU categoric,invitatiei tale!

ia uitati cum inceark DIe sa ne corupaa :)) ==))))
va este frik de TDK tocmai de aceea vreti sa recrutati de la noi
penibili a 2-oara :))) =)))
 

DeletedUser1630

maseluta,ar fi bine sa ** cu fostii membri AoF sa nu mai sprijine membri AoF,ar trebui sa respectati aceasta alianta,atat timp cat e alianta...adistul calca stramb
 

DeletedUser7905

:)

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:28
ddaca vrei sa vi in die. sami spui astept raspunsul tau cel tarziu maine dim .

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:32
vad ca ai citit astept raspunsul.

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:32
da de ce sa intru in die?

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:33
pai ai fi de ajutor ..in special pt mine.. daca vrei nu te obliga.. dar e o sansa..

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:34
opf.. mah vrei sau nu ?

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:36
hmm
propunere destul de interseanta....
dar oricum nu cred ca plec...
pot sa te intreb ceva?
1 de ce sa intru in DIE,tocmai acum,cand incepe razboiul pana acuma nu va-ti gandit sa ma chemati?
2 cu ce ii mai bun DIE?oare ma va ajuta mai mult Tribul DIE?

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:37
mah , eu am ales cativa care am vrut sa fiu prieten ..tu si kaara ati fost printre. ei . die. sunt ajutatori dar daca tie itzi place tdk, potzi sta acolo ...

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:39
nu te obliga nimeni ..daca vrei sa vi spui akuma..

smaccerss în data de 12.09. la ora 23:45
mah spune da sau nu :)?

gandalf cel sur în data de 12.09. la ora 23:46
am inteles...
sa iti zic tie ceva...
in primu rand trib ca si TDK,nu am mai vazut,ii ceva special,frumos si un trib in care ma simt excelent,unit si nu in ultimul rand,nu da mesaje celor din DIE,sa intre la noi,ca NOI,suntem TDK,si TDK nu FACE ce face DIE!
o seara buna iti doresc si spun un NU categoric,invitatiei tale!

ia uitati cum inceark DIe sa ne corupaa :)) ==))))
va este frik de TDK tocmai de aceea vreti sa recrutati de la noi
penibili a 2-oara :))) =)))


lu asta ii este frica de aia mari din TDK de langa el in caz k incepe razboiul ... de aia ii intreaba *** vor sa vina la noi

vrei sa postez si eu mesaje asemanatoare ?

dar eu nu ma cobor la nivelul tau :)
 

DeletedUser

TDK-u tot timpu a sprijinit AoF

ca sa iti raspund.....
stii de cand ni sa spus sa sprijim AOF? nu stiu daca a trm cnv da s'a dat circulara :D
de cand am descoprit sprijin in satele Lr. tocmai de aliatii nostri adica voi
 

DeletedUser1630

Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 15:30 2:36:33
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 16:40 3:46:11
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 16:45 3:51:51
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 udiu astăzi la ora 18:05 5:11:04
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Cetatea Ponor astăzi la ora 19:11 6:17:04
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Cetatea Ponor astăzi la ora 19:14 6:20:48
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 19:25 6:31:30
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 dany trlx astăzi la ora 20:10 7:16:23
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Jonney mâine la ora 23:09
 

DeletedUser

Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 15:30 2:36:33
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 16:40 3:46:11
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 16:45 3:51:51
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 udiu astăzi la ora 18:05 5:11:04
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Cetatea Ponor astăzi la ora 19:11 6:17:04
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Cetatea Ponor astăzi la ora 19:14 6:20:48
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 adistul astăzi la ora 19:25 6:31:30
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 dany trlx astăzi la ora 20:10 7:16:23
Sprijin cosmin-traian (343|289) K23 Jonney mâine la ora 23:09

man...nu de acum...de cand eram prieteni...de cand erati cei mai buni aliati ai nostrii
 

DeletedUser1630

ba gigele,suntem aliati,si voi sprijiniti un jucator din tribul dusman...vorbesti si tu doar ca sa te afli in treaba
 

DeletedUser7905

:)

man...nu de acum...de cand eram prieteni...de cand erati cei mai buni aliati ai nostrii

modificarea numelui
Origine Jucător: alexandra90
Sat: 15....... (211|423) K42
Ţel(direcţie) Jucător: portocal
Sat: 34. Kcal (372|297) K23
Sosire: 05.09.08 14:01:59:010
Sosire în: 24:53:21
» Piaţa centrală

priviti ... PDT-u sprijin a AoF.....PDT academia TDK :D
 

DeletedUser

ba gigele,suntem aliati,si voi sprijiniti un jucator din tribul dusman...vorbesti si tu doar ca sa te afli in treaba

1. nu ma cheama gigel...daca vrei sa imi zici pe nume,zimi madalin...daca nu...nikul meu e mandolin
2. acum dupa toate certurile care s-au provocat intre noi..dupa cate recrutari ati facut si cate si mai cate...nu ne mai reprosati nimic...este pe buna dreptate totul...din partea mea puteti sa sprijiniti pe cine vreti si voi si noi la fel. mi s-a urat!
Hai PA!
 

DeletedUser

gigele iti arat acum ca daca atac lr voi ii sprijiniti? asa ca scutiti-ma pe mine de vorbele voastre ...acu 2 saptamani sau e o saptamana...am primit amenintari de la mr lush ca domne sa nu sprijinim aof ca ne ataca ...si i-am dat sitter sa ne verifice dar omu a mers pe incredere cika...si la nici 24 de ore il prindem cu sprijin la lr...asta ce e? adica cu un mare tupeu ne ameninta si ne jugneste si pe urma el hop cu 5 sate full de sprijin la cipoaka...
si vreti voi sa-mi spuneti ca acu daca atac lr cipoaka nu trimite sprijin la greu...hai sa fim seriosi...ca va mintiti singuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus