T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca nu ai dovezi de ce vorbesti,din partea noastra sunt dovezi clare ca sunteti asa cum zicea cineva:"zdreanta care-i zdreanta"
 

DeletedUser

vrei dovezi? ia dovezi


De la: gabipana
Sat: Criminal in serie (373|470) K43
La: Finutu
Sat: Rezolvat 08 (429|288) K24


Trupe:

2995 2933 0 3436 0 0 0 1714 0 0 0 0



De la: Mr-Lush
Sat: .X06 (515|409) K45
La: Finutu
Sat: Rezolvat 08 (429|288) K24


Trupe:

4394 6659 0 5025 0 0 0 685 0 0 0 0



De la: Rogero
Sat: 064 Parea un tânar voievod (375|401) K43
La: Finutu
Sat: Rezolvat 08 (429|288) K24


Trupe:

9053 7000 0 4000 0 0 0 0 0 0 0 0



mentionez ca satul rezolvat 8 este sat luat de la cipoaka si este unul din putinele care nu au apucat sa fie blindate de aliatii nostri
 

DeletedUser

aaa si pcrime eu nu am vazut nicaieri vreun membru tdk care sa jigneasca aliatii die...asa ca te-as ruga sa nu mai imi jignesti colegii macar un pic de respect ca om ...ca nu ne cunosti si nu iti da nimeni dreptu sa ** ca la usa cortului...da dovada de maturitate si cenzureaza-te
 

DeletedUser

laur stai o clipa , vad ca nimeni de aici nu a priceput o chestie. Am vazut ca ai scris un pic de respect ca om.. chestia care nu o pricep eu cum de va permiteti sa ii ziceti acestui specimen om :-? hmmmm :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

SI INCA O DATA INTREB CE FAC MODERATORII ?? DE CE NU INCHID ACEST TOPIC , EU PERSONAL AM RUGAT DE 2 ORI ACEASTA FIIND A TREIA OARA SA SE INCHIDA TOPICUL + CA SA NU MAI ZIC CA SI COLEGUTA MEA NOISETE A CERUT ASTA O DATA ! CONCEDIILE AU TRECUT...

Faptul ca scrii mai mare nu are nici o importanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Este adevarat ca de o perioada lucrurile poate nu mai merg atat de ** pt alianta:die.+t.d.k.

Dar de ce?Din cauza celor din die. ?NU!

Am spus-o odata si repet:alianta a inceput sa scartaie dupa ce t.d.k. a calcat stranb in aceasta relatie, acel moment fiind recrutarea fostilor tlb, urmata de recrutarea fostilor m.t.

Pt cei de la granita care sa bateau cu fostii tlb a fost o reactie normala sa sprijine un pic lr-ul impotriva fostilor dusmani.Nu vorbiti de blindaje ca nu avea nimeni trupe pt blindaje intr-o zona moarta!

Die. a gresit cu aceste sprijine:cu 10-20 sate MAXIM!.Dar t.d.k. a recrutat permanent dusmani nostri.Acum cum in scitii si t.d.k. sunt persoane care se cunosc din viata reala si sunt prieteni au planuit acest locru inca de la inceput:Sa ii provoace pe die. sa declare razboi t.d.k.

Scitii cum sunt cu morcovul in vezica, pt ca pierd teren in fata die au apelat la prietenii din t.d.k. sa intrerupa razboiul cu ls-ax, ba mai mult sa ii traga dupa ei si sa declare razboi tribului die.

Asta este parerea mea personala.Poate gresesc poate nu. V-a fi razboi sau nu,ce conteaza?jucam jocul si cel mai bun sa castige!


Acum ceva care ma macina:Normal nu avem voie sa dam parola de la cont nimanui.Atunci de ce 2 admini (numai de 2 stiu eu) sunt pe 2 conturi din tribul t.d.k.?

Nu am nimic cu adminii, puteau sa fie si simpli jucatori, dar o regula care tocmai ei o incalca.Macar dc tot jucati pe alte conturi sa o faceti intr-un mod mai discret, parerea mea;)

Daca ai dubii in legatura cu activitatea adminilor depune un ticket in joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aaa si pcrime eu nu am vazut nicaieri vreun membru tdk care sa jigneasca aliatii die...asa ca te-as ruga sa nu mai imi jignesti colegii macar un pic de respect ca om ...ca nu ne cunosti si nu iti da nimeni dreptu sa ** ca la usa cortului...da dovada de maturitate si cenzureaza-te


m-ati jignit de doua ori pana acum recrutand jucatori pe care eu ii atacam,pentru mine cei care au facut acele recrutari cat si creerele care le-au gandit,sunt niste jegosi,mizerii
 

DeletedUser

m-ati jignit de doua ori pana acum recrutand jucatori pe care eu ii atacam,pentru mine cei care au facut acele recrutari cat si creerele care le-au gandit,sunt niste jegosi,mizerii

daca recrutam inseamna k jignim :))) =))) ii tare fazaa

oriqm si mai taree ii faza k u de 2 zile incoace ne faci jegosi mizerii si nu iei nik...
ALOOO stiu k traim in romania si asta ne ocupa tot timpu da daca nu primeste warn pcrime atunci incep si eu sa injur si eu sigur o sa primesc warn
 

DeletedUser

Da!Daca recrutezi un jucator pe care eu l-as ataca eu as putea sa o cataloghez ca o jignire.



da? tinand cont ca voi i-ati recrutat si sprijinit pe cipoaka si pe bogdan89 care erau atacati de noi de saptamani de zile....si i-ati recrutat inainte ca noi sa incepem sa recrutam...voi nu ne-ati jignit? numai voi sunteti victime
 

DeletedUser2821

Alo !
Oameni buni calmati-va nu are rost sa va certati aici problema asta o vor rezolva conducerile celor doua triburi .Reveniti la topic ... puneti si voi o statistica :)
 

DeletedUser2821

Nu am aflat ... :)
Dar eu nu vreau cearta intre membri die. si t.d.k.!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus