T.T.T vs Haiduc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Raul82io , am tot citit si nu am vrut sa intervin pana acuma , dar tu se pare ca intreci orice limita , te bagi in seama aiurea , ameninti jucatori aiurea si judecandu-te un pic mai bine , nu esti decat un tip care da mai mult din clanta decat face , casca ochii esti la marginea hartii :) , nu este topic in care sa nu spamezi si tu aiurea .
Si ca sa fiu on topic : Felicitari tribului haiduc , sunt un trib destul de unit si se apara bine ,avand in vedere ca sunt in razboi cu 3 triburi din top 20 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai de capu tai ... Junior Member ! poate ne vedem pe harta daca iti spui si u numele aici .. sa vedem ce mare si tare te crezi si u ... poate vrei sa fi pe lista mea de umiliti la fel ca tribunu ...

sigur ca da
NMircea mi e nick ul :)

ON: T.T.T. inca e acolo sus iar cei care comenteaza aiurea pot sa spun sigur ca ori sufera ori sunt frustrati.
prieteni,sunt jucatori in T.T.T care au muncit foarte mult,(si nu spun nimic despre mine,sunt printre cei mai slabi din trib)
Iar voi veniti aici cu niste fite si niste arfe nemaivazute.
daca vreti sa iesiti si voi in evidenta,si sa va barfeasca si pe voi majoretele din alte triburi straduiti va putin sa ajungeti pe primul loc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25836

nu inteleg de ce comenteaza multi aiurea...lasati statisticile sa vorbeasca..t.t.t. in principiu este destul de bun..dar sunt cativa jucatori care nu au ce cauta acolo..

felicitari tank pentru ce ai facut.
 

DeletedUser20143

fiecare isi are rostul si cei care au punctaje ceva mai mici au rolul lor
 

DeletedUser25836

rost le-ai facut pe acolo...ma refeream la unele recrutari facute mai tarziu..vorbim mai multe pe privat..
-lasa "cearta" pe forum si treci la innobilari interne/de barbari ca asa ati ajuns rank 1:)))) 'joke'
 

DeletedUser13059

asa este am 100 pct ooda :)) numa ca pe langa alea mai puneti trei de 0 si poate ma gasiti :)


dhoamne da oare dc lumea asta ii plina de noobi
 

DeletedUser29126

o sa ajung sa ma innobilez singur intern

vezi ca ce iei tu e numai pentru uz extern
Apropo, vezi ca intreaba Safyr de tine, ii e dor de satele de barbari de pe care iti trimiteai cu el resurse :))

On: Bravo Haiduc..dati cu nobil pe fiecare T (auzi, trei de T - ce lipsa de inspiratie)
 

DeletedUser25836

asa este am 100 pct ooda :)) numa ca pe langa alea mai puneti trei de 0 si poate ma gasiti :)


dhoamne da oare dc lumea asta ii plina de noobi

facem si matematica acum..
100 cu inca 3 de 0(zero) = 100000(a se citi o suta de mii) un punctaj extrem de mare..presupun ca esti pe primul loc detasat :)))
 

DeletedUser20143

eu am vreo 2 milioane numai ca agresor...ce sa mai TTT-ul e bun..


ps.nu eu am deschis topicul dar in calitate de conducator al ttt-ului,trib cu nume neinspirat dupa cum zic altii,cu jucatori slabi,foarte prost pozitionat in toate clasamentele,si ce sa mai,vai de el,cer inchiderea lui,razboiul cu haiduc s-a cam terminat,se fac cuceriri zilnic de acolo dar nu pentru ca suntem in razboi,ci pentru ca avem sansa asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari pentru reusita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

adrian , ma asteptam la replica aia a ta ,,T.T.T e cel mai tare,, ti-ai iesit din mana? :(
 

DeletedUser20143

Eu mam mir ca aveti tupeu sa comentati,daca sunteti chiar asa tari cu totii de ce nu sunteti pe 1???

TTT-ul,un trib slab ...atat de slab incat domina 3 din 4 clasamente....


Amatorii de senzatii tari...hai..cortul in alta parte..sau urmariti si voi cum joaca profesionistii....


TTT-ul a dat o lectie,ei au fost cei atacati si eu au castigat....altii care se tot cred tari...sa puna mana sa faca ceva ca sa isi sustina afirmatiile...
 

DeletedUser

nu prea se vede :) cred ca ai fost concediat a doua zi pentru prea multa lauda pe extern ;)
 

DeletedUser

e bine ca are cu ce se lauda (la nivel de trib). pana la urma sunt oamenii pe primul loc.. au muncit pentru asta... nu am ce sa le reprosez... sa fi fost eu pe primul loc.... numai pe extern stateam .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus